Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Powiem więcej używana gra jaką kupiłem (Everybody''s Golf) chodzi mi lepiej jak kupiona oryginalna w sklepie szkockim (Pro Evo 5). Teraz się przekonałem, że zamiast kupować jedną grę w sklepie lepiej kupić 2-3 na allegro czy e-bayu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 18:55, Prince07 napisał:

Powiem więcej używana gra jaką kupiłem (Everybody''s Golf) chodzi mi lepiej jak kupiona oryginalna
w sklepie szkockim (Pro Evo 5). Teraz się przekonałem, że zamiast kupować jedną grę w sklepie
lepiej kupić 2-3 na allegro czy e-bayu :)


To czy lepiej działa nie jest już chyba różnicą pomiędzy grą nową a grą używaną a pomiędzy dwoma konkretnymi tytułami. Moim zdaniem taki Everybody''s Golf nowy i kupiony na allegro będzie działał tak samo. Podobnie w przpadku PESa 5 nie powinno być różnicy czy kupiono go nowego zafoliowanego czy używkę po kimś. Z Twojego doświadczenia wnioskowałbym raczej, że Everybody''s Golf jest grą staranniej napisaną i stabilniejszą niż PES 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to widzę, że dużo wiesz o moim doświadczeniu :P
Chodziło mi raczej o to, że Pro Evo jak żadna gra, którą mam długo "mieli" płytkę (przy np. zmianach zawodnika podczas meczu). Pewnie myślimy o tym samym tylko źle ubieram to w słowa :]
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeglądałem ofertę gier na PSP w GRAM.PL. LocoRoco za 199,00 !!!!!! Tekken za 199,00 !!!!!!! Przecież te gry weszły do serii platinum i nie powinny kosztować więcej niż 70pln, sam kupiłem LocoRoco dwa dni temu za 69,00. Przesadza CDP z tymi cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 20:53, Pablor napisał:

Właśnie przeglądałem ofertę gier na PSP w GRAM.PL. LocoRoco za 199,00 !!!!!! Tekken za 199,00
!!!!!!! Przecież te gry weszły do serii platinum i nie powinny kosztować więcej niż 70pln,
sam kupiłem LocoRoco dwa dni temu za 69,00. Przesadza CDP z tymi cenami.

zgadzam się. trochę przesadzili ale na allegro można kupić BARDZO TANIO gry na PSP:)
wczoraj zamówiłem sobie Memory Stick Pro Duo 2 GB!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 17:14, 5tomek5 napisał:

Co sobie lepiej kupić, bo się zastanawiam- i-Pod nano 4gb, PSP, czy w miarę dobrego palmtopa????


To zależly od tego czego potrzebujesz.
iPod nano zapewni czy przedewszystkim słuchanie muzyki w wysokiej jakości i jakieś tam oglądalnie filmików na niezbyt dużym ekranie.
Na PSP obejrzysz i filmiki i posłuchasz MP3, ale przedewszystkim PSP to konsola i o tym nie zapominajmy ;p A więc na PSP pograsz w gry czego nie zapewni ci ani iPod ani palmtop.
Na palmtopie ani nie pograsz ani nie posłuchasz muzyki.
Ale wszystko zależy od ciebie, wybierzesz napewno to co nabardziej jest Ci potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

według mnie najlepiej sobie kupić PSP. Na iPoda nie można kupić filmów, nie można pograć i filmy się gorzej ogląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 09:31, Joorg napisał:

według mnie najlepiej sobie kupić PSP. Na iPoda nie można kupić filmów, nie można pograć i
filmy się gorzej ogląda.


Na iPoda kupisz filmy w ten sam sposób co na PSP. W sprzęcie Apple''a nie ma co prawda czytnika UMD, ale zawsze można kupić DVD i zgrać do formatu MP4. Poza tym filmy można kupować przez iTunes (chociaż to chyba tylko w sklepie amerykańskim). Z założenia jednak sprzęty te różnią się od siebie przeznaczniem. iPod jest przede wszystkiem odtwarzaczem muzyki, a PSP konsolą do gier. Pozostałe funkcjonalności należy traktować jako dodatkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 10:34, Klimos napisał:

> według mnie najlepiej sobie kupić PSP. Na iPoda nie można kupić filmów, nie można pograć
i
> filmy się gorzej ogląda.

Na iPoda kupisz filmy w ten sam sposób co na PSP. W sprzęcie Apple''a nie ma co prawda czytnika
UMD, ale zawsze można kupić DVD i zgrać do formatu MP4. Poza tym filmy można kupować przez
iTunes (chociaż to chyba tylko w sklepie amerykańskim). Z założenia jednak sprzęty te różnią
się od siebie przeznaczniem. iPod jest przede wszystkiem odtwarzaczem muzyki, a PSP konsolą
do gier. Pozostałe funkcjonalności należy traktować jako dodatkowe.


Na psp też możesz puścic w mp4 filmy skonwertowane także z tym różnicy nie ma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 20:22, gaweyn napisał:

Na psp też możesz puścic w mp4 filmy skonwertowane także z tym różnicy nie ma!!!


Też to miałem zamiar przekazać w swym poprzednim poście. Widocznie nie było to zbyt jasno napisane. I tak przy okazji, bo poszperałem trochę na stronie Apple''a. Filmy odtwarza tylko iPod Video (jak sama nazwa wskazuje), nano tego nie potrafi, chyba że jest możliwość wgrania jakiegoś nieoficjalnego firmware''u. Funkcjonalność iPoda nano (bo do tego urządzenia 5tomek5 chciał porównywać PSP) to: odtwarzacz MP3/AAC, Podcasty, Audiobooki, Zdjęcia i kilka gadżetów jak kalendarz, książka adresowa czy proste gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 20:34, Klimos napisał:

> Na psp też możesz puścic w mp4 filmy skonwertowane także z tym różnicy nie ma!!!

Też to miałem zamiar przekazać w swym poprzednim poście. Widocznie nie było to zbyt jasno napisane.
I tak przy okazji, bo poszperałem trochę na stronie Apple''a. Filmy odtwarza tylko iPod Video
(jak sama nazwa wskazuje), nano tego nie potrafi, chyba że jest możliwość wgrania jakiegoś
nieoficjalnego firmware''u. Funkcjonalność iPoda nano (bo do tego urządzenia 5tomek5 chciał
porównywać PSP) to: odtwarzacz MP3/AAC, Podcasty, Audiobooki, Zdjęcia i kilka gadżetów jak
kalendarz, książka adresowa czy proste gry.



yep, na zwyklym nano nie obejrzysz filmu;p ale z tymi PROSTYMI grami to - moze sa proste, ale codziennie gram pol godziny podczas powrotu do domu autobusem, w bricka na 4 gb Nano:D
zarabisty:P a co do przedmowcy jednego - no nie wiem, czy w PSP muzyke mozesz traktowac jako gadzet;p po kupieniu 4 gb mozesz sobie mnostwo muzyki wgrac :P i jakosc niezla:P filmy mozna spokojnie ogladac, (szczegolnie filmIKI:P tj. Krzysztof Kononowicz:P), mozna tez sprawdzic gram''a i bash''a przegladarka:P wiec nie powiedzialbym ze sa to male bonusy. I najwazniejsze zdjecia mozna miec ze soba. BTW zarzuci ktos linkiem do zdjecia kamerki i opisze wrazenia z niej?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 20:45, czad93 napisał:

BTW zarzuci ktos linkiem do zdjecia kamerki i opisze wrazenia z
niej?:P

http://phuze.com/wordpress/wp-content/uploads/pspj15003.jpg
http://pgrevolution.com/wp-content/uploads/2006/08/psp-camera.jpg

Trochę złomiasta ta kamera. 1.5 MPix, max. 30 sekund filmowania. Ot, taki gadżet. Choć Sony mogłoby niedługo wypuścić ulepszoną wersję, która mogłaby konkurować przynajmniej z cyfrówkami klasy średniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 22:36, Cmq napisał:

> BTW zarzuci ktos linkiem do zdjecia kamerki i opisze wrazenia z
> niej?:P
http://phuze.com/wordpress/wp-content/uploads/pspj15003.jpg
http://pgrevolution.com/wp-content/uploads/2006/08/psp-camera.jpg

Trochę złomiasta ta kamera. 1.5 MPix, max. 30 sekund filmowania. Ot, taki gadżet. Choć Sony
mogłoby niedługo wypuścić ulepszoną wersję, która mogłaby konkurować przynajmniej z cyfrówkami
klasy średniej.



wyglada fajnie, ale skoro mowisz ze tylko 1,5 Mpix.. a ile kosztuje mniej wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 22:43, czad93 napisał:

wyglada fajnie, ale skoro mowisz ze tylko 1,5 Mpix.. a ile kosztuje mniej wiecej?

Niecałe 200 zł, gdzieś 170. Czyli cenowo nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 17:21, Prince07 napisał:

> Co sobie lepiej kupić, bo się zastanawiam- i-Pod nano 4gb, PSP, czy w miarę dobrego palmtopa????


To zależly od tego czego potrzebujesz.
iPod nano zapewni czy przedewszystkim słuchanie muzyki w wysokiej jakości i jakieś tam oglądalnie
filmików na niezbyt dużym ekranie.
Na PSP obejrzysz i filmiki i posłuchasz MP3, ale przedewszystkim PSP to konsola i o tym nie
zapominajmy ;p A więc na PSP pograsz w gry czego nie zapewni ci ani iPod ani palmtop.
Na palmtopie ani nie pograsz ani nie posłuchasz muzyki.
Ale wszystko zależy od ciebie, wybierzesz napewno to co nabardziej jest Ci potrzebne.

Nie zgadzam się z twoją opinią co do palmtopa, mówię tu o palmtopie z windowsem (czyli też z możliwością ściągnięcia i dołożenia gierek) palmtopie który ma karty pamięci i słuchawki więc muzy też posłucham, a filmy także obejrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 20:34, Klimos napisał:

> Na psp też możesz puścic w mp4 filmy skonwertowane także z tym różnicy nie ma!!!

Też to miałem zamiar przekazać w swym poprzednim poście. Widocznie nie było to zbyt jasno napisane.
I tak przy okazji, bo poszperałem trochę na stronie Apple''a. Filmy odtwarza tylko iPod Video
(jak sama nazwa wskazuje), nano tego nie potrafi, chyba że jest możliwość wgrania jakiegoś
nieoficjalnego firmware''u. Funkcjonalność iPoda nano (bo do tego urządzenia 5tomek5 chciał
porównywać PSP) to: odtwarzacz MP3/AAC, Podcasty, Audiobooki, Zdjęcia i kilka gadżetów jak
kalendarz, książka adresowa czy proste gry.

mi tego iPoda ma sprowadzić z Ameryki wujek który akurat teraz tam jest no i zaproponował mi iPoda, Palmtopa lub PSP a nawiasem mówiąc te wszystkie przedmioty kosztują tam ze dwa razy taniej niż w polsce. mówił że ten iPod też ma filmy, a jest zapakowany i nieużywany z hipermarketu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie każe Ci się zgadzać z moją opinią. Zrób jak uważasz, przecież Ty sam powienieneś wiedzieć co porzebujesz i co naprawdę Ci się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować