Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2007 o 21:48, Madoc napisał:

Loco Roco jest spoko? :D czy nie? bo mam zamiar sobie kupić jakąś grę na święta. a God of War
ile mniej więcej kosztuje?


God of War jescze nawet nie wyszedł na PSP więc możemy póki co pomarzyć. a co do LocoRoco. <---- jedna z lepszych gierek na tą kieszonsolke. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 22:24, Rga napisał:

A kiedy będzie PES 2008 na PSP?


31 stycznia 2008 - według Amazona. Myślę, że mają w miarę wiarygodne dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 22:24, Rga napisał:

A kiedy będzie PES 2008 na PSP?

Ja znowu czytałem, że 14 lutego. więc wiesz, nigdy nic nie wiadomo. Niektóre serwisy podają, że PES2008 na PSP jest nawet w sprzedaży. ;] trzeba uważać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 23:03, Wiecha14 napisał:

Ja znowu czytałem, że 14 lutego. więc wiesz, nigdy nic nie wiadomo. Niektóre serwisy podają,
że PES2008 na PSP jest nawet w sprzedaży. ;] trzeba uważać. :)


PES 2008 na PSP może być już w sprzedaży - przedsprzedaży - tak jest na przykład na wspomnianym przeze mnie Amazonie. A co do konkretnego dnia, 14 lutego może być na przykład datą premiery polskiej, podczas gdy 31 stycznia będzie datą europejską. Dokładnej daty może też jeszcze nie być i wtedy wszystko się wyjaśni wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2007 o 22:23, Wiecha14 napisał:

God of War jescze nawet nie wyszedł na PSP więc możemy póki co pomarzyć. a co do LocoRoco.
<---- jedna z lepszych gierek na tą kieszonsolke. ;]

kieszonsolka ^^ qrde, to ja nie na czasie, myślałem że już wyszedł. A o co chodzi w Loco Roco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 12:17, Madoc napisał:

kieszonsolka ^^ qrde, to ja nie na czasie, myślałem że już wyszedł. A o co chodzi w Loco Roco?


Koncepcja gry bardzo ciekawa. Poruszasz kulistą materią (jakby galaretka) poprzez przechylanie świata. (kontrola klawiszami L i R ) . Swojego potworka trzeba przeważnie specjalnie jakoś nakierować, ustawić, podskoczyć, lub rozwalić go na mniejsze, po czym znowu je scalić. świetny patent.

Całość w bajkowym klimacie, przy genialnej muzyce. Czasem zdaży się, że zostaniesz "przeżuty" i przybierasz wówczas już nie kształt kuli, lecz frytki, tudzież trójkąta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2007 o 15:35, Wiecha14 napisał:


Całość w bajkowym klimacie, przy genialnej muzyce. Czasem zdaży się, że zostaniesz "przeżuty"
i przybierasz wówczas już nie kształt kuli, lecz frytki, tudzież trójkąta. :)


to jest Loco Roco? bo na tej płycie z filmikami z gier był filmik o grze Mercury, która odpowiada Twojemu opisowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 15:39, Madoc napisał:


>
> Całość w bajkowym klimacie, przy genialnej muzyce. Czasem zdaży się, że zostaniesz "przeżuty"

> i przybierasz wówczas już nie kształt kuli, lecz frytki, tudzież trójkąta. :)
>
>
to jest Loco Roco? bo na tej płycie z filmikami z gier był filmik o grze Mercury, która odpowiada
Twojemu opisowi...


To jest LocoRoco na tysić padesat procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 17:15, jackass napisał:

> czy ktos wie jak zrobic zeby grac w podruby
to zalezy o jakiej podrÓbie mowisz .Ale robisz tak .Idziesz do miesnego i mowisz : podroby
prosze .Sprzedawca daje ci te podroby albo podruby jak wolisz (gwara wielkopolska ?) i mocno
je tluczesz zeby byly cienkie jak UMD.Potem wciskasz w PSP i jest szansa ze odpali.Malo tego
dochodzi kolejny efekt gameplayu-zapach podrobów.A tak na serio-zagraj sobie w Lumines-niezla
podróba Tetrisa :P


dzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie otóż dzisiaj stałem sie szczęsliwym posiadaczem konsoli psp:P i przeglądając zawartość pudełka zauważyłem że nie ma karty pamięci a w internecie czytałem że powinna być pudełku i nie wiem czy ja źle przeczytałem czy zapomnieli mi do mojej konsoli dodać karte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 19:47, Grzybek90 napisał:

Mam pytanie otóż dzisiaj stałem sie szczęsliwym posiadaczem konsoli psp:P i przeglądając zawartość
pudełka zauważyłem że nie ma karty pamięci a w internecie czytałem że powinna być pudełku i
nie wiem czy ja źle przeczytałem czy zapomnieli mi do mojej konsoli dodać karte?


Masz Base pack ? - owszem, jest karta pamięci, ale tylko w VALUE - sprawdź jaką masz na pudełku wersję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 19:47, Grzybek90 napisał:

Mam pytanie otóż dzisiaj stałem sie szczęsliwym posiadaczem konsoli psp:P i przeglądając zawartość
pudełka zauważyłem że nie ma karty pamięci a w internecie czytałem że powinna być pudełku i
nie wiem czy ja źle przeczytałem czy zapomnieli mi do mojej konsoli dodać karte?


Być może kupiłeś "nagą" wersje konsolki czyli samo PSP, ponieważ są różne wersje konsolki z i bez karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 20:28, Grzybek90 napisał:

Na cenie jest napisane "PS-P Value pack + gra" a konsola jeśli to ważne to PSP Slim & Lite
piano black.

W Polsce Slim jest tylko w Base Packach o ile sie orientuje ,na paragonie moze byc napisane cokolwiek ,a base pack oznacza ze jest tylko konsola i ladowarka bez karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 21:23, jackass napisał:

> Na cenie jest napisane "PS-P Value pack + gra" a konsola jeśli to ważne to PSP Slim
& Lite
> piano black.
W Polsce Slim jest tylko w Base Packach o ile sie orientuje ,na paragonie moze byc napisane
cokolwiek ,a base pack oznacza ze jest tylko konsola i ladowarka bez karty.

Ech szkoda myślałem że nie bede musiał narazie kupować karty:P dzieki że mnie uspokoiłeś bo już myślałem że karta powinna być a mi nie dali i bede musiał isc reklamacje składac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz dokupywał kartę proponuję od razu zakupić 2 GB ;) Zmieści Ci się wszystko co będzie potrzebne, oczywiście jeżeli nie chcesz tracić pieniędzy lub nie masz funduszy możesz kupić mniejszą jak Ci pasuje ;) Ale jeżeli zaśnie wystarcza Ci taka pojemność kup 4GB lub 8 GB ale nie wiem czy pojemność 8GB jest obsługiwana przez konsolę, jeszcze raz powtarzam nie wiem czy pojemność 8GB jest obsługiwana przez PSP także nie mieć do mnie pretensji jak nie będzie działać :P

Oczywiście jak będziesz dokupywał kartę napisz tutaj, zawsze coś doradzimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować