Zaloguj się, aby obserwować  
Tarno

Jaka gre kupic???

19 postów w tym temacie

mam problem jaka gre sobie teraz zakupic mam 80zł + 50wPLN mysle nad Diablo 2 Platyna:D
a moze wy mi cos doradzicie??? w sumie lubie wszystkie typy gier:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 19:16, Tarno napisał:

mam problem jaka gre sobie teraz zakupic mam 80zł + 50wPLN mysle nad Diablo 2 Platyna:D
a moze wy mi cos doradzicie??? w sumie lubie wszystkie typy gier:D


nie za ogólnie? może dokładniej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak masz net, to bierz tę platynę, zanim zabraknie:)
Poza tym polecam Football Manager 2006
A jak masz czas to zaczekaj na HoMaM V - to będzie piękna gra
A może DS II - też fajne:)
A najlepiej to w kompa zainwestój i będziesz miał spokój

PS polecam BEZPŁATNY dodatek do heroes III - Wake of Goods, robi z kapitalnej gry gre ultra mega kapitalną<jak się wszystko dobrze ustawi>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toca Race Driver 3 (99,90 - 30 wPLN + przesyłka pocztowa z przedpłatą na konto bankowe [7,50] = 77,40 PLN)
HoMM 5 - zwykła edycyjka (99,90 - 20 w PLN + darmowa przesyłka + 79,90 PLN)
Fable (j.w)
zależy co lubisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem diablo to dobry wybór,jeśli lubisz gry 2d RPG z widokiem od góry i super liczbą wszystkiego polecam.Jest też warcraftIII+tft jesli lubisz strategie gorąco poleczam,kampanie na poziomie trudnym mogą zająć 100godz. i można grać w potyczki,cztery rasy i masa taktyk.Jest też heroesV,poczekasz miesiąc dopłacisz 20zł i możesz obejżeć i zagrać w super gierkę strategiczną turową z super grafiką 3d.Jesli lubisz strzelanki możesz kópić FEAR strzelankę z poczuciem horrorulub DOOMA3 też exstra.Jesli lubisz wyścigi możesz zainwestować w fajnego w kraksy i super jazde fallouta,jeśli lubisz wyzwania samochodowe dobra też jest Trackmania.Lubisz piłke?Jesli tak zainwestój w nowową FIFE lub pro evolution soccer.Za 20zł możesz kubić mase gier z serii exstra klasyka,jesli lubisz rozwalankę 3d możesz dię skupić na wormsach.A jeśli jesteś łasy na przygody RPG w 3d możesz zainwestować w morrowinda lub ghotica wybor należy do ciebie jeśli będziesz czegoś potrzebował to pisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 19:23, Kukowsky napisał:

Offtop: Arar czyżby passa przodownika Twoja się skończyła?


offtop: jak widzisz jestem już Brygadzistą!!!


Tarno>>>> polecam ci GW i "hirołsów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 19:32, Tarno napisał:

Zamowiłem juz Fable i HoMMV potrzebuje gre na teraz !!! Wiec raczej pre-order odpada


Taką samą sytuację mam.Ja ci polecam ( jeśli zamówiłeś Fable ) żebyś zastanowił się nad Gothic II : Złota Edycja jeśli jeszcze nie grałeś.Dokładnie mieści się w sumie jaką podałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co ci radze

FPP –SWAT 4 49,99zł (15wPLN), FEAR (niestety gra ma wysokie wymagania sprzętowe) 99zł (30wPLN)

Coś Online? Dozbieraj pare groszy i qp Guild Wars! Naprawde Polecam! Z wPLN kosztuje 90zł ale musisz doliczyc przesylke jesli zamawiasz.

RPG- Gothic 2 + Nk (złota edyszyn) 99zł (30 wPLN) Za pierwszym razem gry ją ukonczysz wszystkich tajemnic nie odkryjesz! Gra na wieele godzin dobrej zabawy. Polecil bym ci Fable,ale to dopiero w marcu premiera:/

Jestes dobrym strategiem? WarCraft III (złota edyszyn) 59zł (18 wPLN) Multi wymiata!Single tez dobry.

O scigałkach,menagierach to juz nic nie wiem :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 20:37, Tarno napisał:

SWAT 4 czy to naprawde oplaca sie kupic??


Pewnie, ze sie oplaca. Gra jest dobra i tyle. Moze Warhammer 40k Dawn of War, zlota edycje z Winter Assault? Strategia jak sie patrzy i tez bardzo popularna online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej bedzie jak sam to ocenisz sciagajac Demo (180,49 MB )
W kazdym razie gra zebrala bardzo dobre recki,ale jak chodzi o cene to sie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować