Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 10 na PC bez next-genowej grafiki

57 postów w tym temacie

Czyli nasuwa się jedno pytanie: PO CO KUPOWAĆ FIFE 10. Przecież to i tak FIFA 09 z niezauważalnymi zmianami, a zamiast wydawać około 100zł można by jakiegoś patcha zrobić i mamy 10. Żałosne, mogliby się nie ośmieszać. Na szczęście jest alternatywa ( PES ) nad którą cały czas pracują a nie zbijają kokosy. Brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli na PC znowu będzie "odgrzany, stary kotlet". Mnie natomiast zastanawia jedno - czy w ogóle była jakaś ankieta na ten temat ? Naprawdę nie chce mi się wierzyć że blaszakowcy sobie sami strzelili takiego samobója. Co roku czytam o tym, żeby dać engine z wersji konsolowej (i tych postów jest zawsze bardzo dużo), więc nie bardzo teraz przyjmuje do wiadomości że chce tego tylko 10%. Bardziej prawdopodobne wydaje mi się że EA wciska tu jakiś kit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem i nadal się nie spodziewam rewelacji. Dla fanów Fify odgrzany kotlet, delikatnie przyprawiony (co nie znaczy że będzie smaczniejszy). Dla zapalonych graczy PESa - kolejny badziew na którego szkoda nawet minuty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym grał w Fifę, to by może mnie to wkurzyło, a tak, to tylko mogę się pośmiać z profesjonalnego podejścia do klienta panów z EA. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu pewnie dostaniemy taką samą lipę jak w przypadku FIFA09 na PC. Wystarczy spojrzeć na Xboxową wersję gry, a tą na PC. Różnica w grafice i nie tylko jest ogromna. Jednym zdaniem - FIFA10 zapowiada się na odgrzewany kotlet ... i to bez dodatków, którego to nawet głodny pies nie będzie chciał tknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 09:05, igor8472 napisał:

Buahaha, kolejny dowód na to że EA Sports ma PC-towców w dupie. Kupujcie dalej ich sportówki
frajerzy i dajcie się nabijać w butelkę...


Ale co kupować jak nic prawie nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I wyskakują z czymś takim ;/ Znów będę musiał wydać kasę na PES10 na PC i FiFe10 na X360...Boże, ratuj mój portfelik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować