Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

ArmA 2 - demo już dostępne

53 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2009 o 16:22, johny5 napisał:

Nie no, a kiedy to kurde u nas wyjdzie? Bo na stronie LEM pisze, że "2009 Rok" to data
premiery...Zna ktoś DOKŁADNĄ datę wydania ARMA 2 w Polsce?

igor8472: Nie masz racji, towarzyszu. Pełna gra zajmuje około 8GB, więc trza by było
mocno skompresować toto żeby do 3GB weszło.

Skullptura- nowy sposób pakowania:D 8gb spakuje w 500mb. Tylko z "drobnymi" ucinkami... Lecz raczej tego nie zastosują.
A tak żeby spamu nie było- zasysam, ciekawe czy jest tak, jak piszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie 3GB demo?! Chyba ich porąbało, że będę to ściągać...3GB (kilkanaście godzin) ściągania, żeby pograć se pewnie ze 30 min....takiego wała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam ze ściąganiem aż opadnie "pierwszy szał" i wtedy zassam :) Z plusów - pierwsze komentarze potwierdzaja to co pisał Laid_Black: demo jest dość obszerne, co dziś się rzadko zdarza, więc tym bardziej należy to pochwalić.

Z minusów : wymagania sprzętowe są ponoć HORRENDALNE :( Na forum GOL-a ktoś napisał że nie był w stanie grać (miał 15 klatek) w najniższych detalach na dwurdzeniowym procku i karcie GF 8600 (nie jest to super - config, ale powtarzam: gość miał 15 klatek na najniższych detalach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 17:55, Ecko09 napisał:

żeby pograć se pewnie ze 30 min

lol. To nie kolejna głupia strzelanka z serii CoD, to jest spadkobierca Operation Flashpoint ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 17:55, Ecko09 napisał:

Prawie 3GB demo?! Chyba ich porąbało, że będę to ściągać...3GB (kilkanaście godzin) ściągania,
żeby pograć se pewnie ze 30 min....takiego wała!


Tjaa a kiedy ostatnio dawali edytor do dema ? Weź się uspokój dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 18:42, Lordpilot napisał:

Ja poczekam ze ściąganiem aż opadnie "pierwszy szał" i wtedy zassam :)

Torrent działa sprawniej niż FTP bo w nim im więcej użytkowników tym szybciej się pobiera. Obecnie rozgrzewam łącze do czerwoności.

Dnia 25.06.2009 o 18:42, Lordpilot napisał:

Z minusów : wymagania sprzętowe są ponoć HORRENDALNE :( Na forum GOL-a ktoś napisał że
nie był w stanie grać (miał 15 klatek) w najniższych detalach na dwurdzeniowym procku
i karcie GF 8600 (nie jest to super - config, ale powtarzam: gość miał 15 klatek na najniższych
detalach).

To mnie pocieszyłeś - akurat ostatnio byłem zmuszony pozbyć się Radeona 4850 i wstawić w jego miejsce GF8600. Znów optymalizacja leży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lordpilot: Ten gościu z GOL''a to musiał mieć naprawdę zrypany komputer, bo u mnie na 9600GT, Phenom X3 2,4 i 2GB RAM demko działa spokojnie na ultra high

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 21:07, johny5 napisał:

BTW. Dlaczego nie ma żadnego ARMA w katalogu gier na Gramie?



Bo prawa do wydania gry mają LEMusy, ale nie wiadomo kiedy premiera w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 16:56, johny5 napisał:

Bithda, to się RIP''em zwie ;P

Skulka nie robią ripów, tylko HardCore Compression. RIPy miały mieć max 270 MB chyba, reszta była w tzw. AddOnach.

Co do dema. Ja nie ściągnę. Po pierwsze, Demo ma poryty rozmiar O_o Poza tym ktoś już grał? Jest już może mniej bugowato? Bo jednak ja wolę poczekać i później ściągnąć, a nuż będzie nowa wersja dema ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 21:54, Citkowsky napisał:

3GB? hmm, muszę sobie w czasie rozplanować ściąganie takiej ilości danych;)


Jak to? Na nockę zostawić komputer, ja już bym zaczął ściągać lecz mam procesor jedno rdzeniowy a Arma 2 nie obsługuje procesorów z jednym rdzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 22:01, Bracio napisał:

> 3GB? hmm, muszę sobie w czasie rozplanować ściąganie takiej ilości danych;)

Jak to? Na nockę zostawić komputer, ja już bym zaczął ściągać lecz mam procesor jedno
rdzeniowy a Arma 2 nie obsługuje procesorów z jednym rdzeniem.



Nie lubię zostawiać na nockę bo te 3gb sciągną mi się w jakies 4h i nie ma potrzeby by komp pracował całą noc a nie chce mi sie wstawac zeby go wyłączyć;) I jeszcze kwestia tego, ze czesto moja karta sieciowa traci lącznosc bezprzewodową z routerem i trzeba restartować polaczenie. często tak mam, ze jak zostawiam kompa na nocke to rano okazuje sie, ze 15min po tym jak poszedlem spac, karta zgubiła polączenie i nic się nie zassało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Operation Flashpoint w nowej oprawie - i można przechodzić przez niskie płotki!

Niestety mam mieszane uczucia co do sterowania. W OPF było ono oparte na większej ilości przycisków ale za to było precyzyjniejsze i szybsze. Tu natomiast jest jakieś takie ślamazarne. Zanim przyłoży się broń do oka mijają wieki - spokojnie można zarobić kilka kulek. W ogóle mysz zasługuje na specjalną uwagę - jest strasznie ciężka do wyczucia...

No i sprzęt - istotnie GF8600 jest w stanie pociągnąć tą grę co najwyżej w 20 klatkach na sekundę na low (1280x720)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 00:03, hallas napisał:

No i sprzęt - istotnie GF8600 jest w stanie pociągnąć tą grę co najwyżej w 20 klatkach
na sekundę na low (1280x720)...

AI jest baaaardzo procesorożerne, tak więc pewnie to kwestia procka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować