Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jacobs: nie zamierzam przeklinać EA

12 postów w tym temacie

Niech spada. Przez jego niedolną wizję na początku roku przestałem grać w WAR, każdy nowy patch więcej spieprzył niż naprawił. Może za jakiś czas będzie coś co sprawi że powrócę do grania. Na razie takiego czegoś na horyzoncie nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 13:55, R4venger napisał:

Niech spada. Przez jego niedolną wizję na początku roku przestałem grać w WAR, każdy
nowy patch więcej spieprzył niż naprawił. Może za jakiś czas będzie coś co sprawi że
powrócę do grania. Na razie takiego czegoś na horyzoncie nie widać.


A ja mam pytanie co takiego niszczyły te nowe patche, że ci się nie podobają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Michcio-Marcin: pewnie, bo EA to instytucja charytatywna. Weź załóż swoją firmę i zamiast na koszty i straty patrz na ludzi. Pomimo tego, że będziesz bankrutem, to i tak będziesz na nich patrzył?Rób gry za darmo. Nie patrz na koszty. Pieniądze przecież same się biorą. Firma ma zarabiać, jak nie zarabia, to zwalnia. Proste? Proste. Biznes to biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 15:08, aope napisał:

@Michcio-Marcin: pewnie, bo EA to instytucja charytatywna. Weź załóż swoją firmę i zamiast
na koszty i straty patrz na ludzi. Pomimo tego, że będziesz bankrutem, to i tak będziesz
na nich patrzył?Rób gry za darmo. Nie patrz na koszty. Pieniądze przecież same się biorą.
Firma ma zarabiać, jak nie zarabia, to zwalnia. Proste? Proste. Biznes to biznes.


Mało w tym prawdy drogi kolego, niestety na dłuższą metę trzeba patrzeć na ludzi. Tak robili najwięksi. W biznesie pyszałek przegrywa i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten koleś zniszczył WARA i dobrze ze go wywali dostać taki ogromny świat i jak Warhammer z potencjałem i jeszcze to schrzanić to tylko ktoś nieudolny potrafi. I w jakiej firmie liczy się człowiek ? W żadnej poza przypadkiem że jego praca przynosi korzyści w przypadku tego kolesia tak nie było więc dowiedzenia mu powiedzieli. Wogule gra ktoś jeszcze w tego WARA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 19:07, Bitewniak napisał:

w przypadku tego kolesia tak nie było więc dowiedzenia mu powiedzieli. Wogule gra ktoś
jeszcze w tego WARA?


Tak w ogóle to naucz się polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom WAR rozwija się całkiem dobrze i m.in. jest to zasługa tego pana. Jeśli ktoś oczekiwał innej gry, to niech sobie taką zrobi. WAR jest najlepszą grą RvR i z patcha na patch tylko się poprawia.
Gra w niego dużo ludzi i po początkowym spadku, gdy z gry wypadła "armia wędrownych whinnerów" teraz gra się wzmacnia.

Grałem w wiele MMO przez lata. WAR jest pod wieloma względami najciekawszą propozycją na rynku. Choć prawda, żę nie dla umysłowo ułomnych. Ci muszą grać w coś prostszego. Wo ...
Z drugiej strony czas, aby ktoś wreszcie zrobił MMO, które wraca do korzeni gatunku - prawdziwy sandbox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować