Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Protest przeciw L4D2 nic nie dał

30 postów w tym temacie

Moim zdaniem sami sobie szkodzą :)
Valve wyda grę ale sprzedaż będzie żałosna. Powrócą do jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Snake08 i część osób mówi głupoty. Mamy niby kryzys. Kasy niby mniej, a Valve po prostu wykorzystuje znaną już markę do zarobienia jeszcze więcej pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polityka Valve jest nie zrozumiała mogli by chociaż zaczerpnąć odrobinke od Blizzarda DII do teraz cieszy się dużą popularnością wiec "dopiero" powstaje DIII i zobaczcie jaka przestrzeń dzieli DII od DIII :P a tak normalnie 40 Tys. to jest jakis 1mln + $ jak Valve jest takie bogate to może niech zaczną robić juz HL 3....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 21:11, kiczka116 napisał:

>Czas umierać. Świat schodzi na psy ;-)
...bo swiatem żądzą pieniądze ...Ale co do tematu tak miało być i tyle...!!!

O nie, nie...Nie wiem dlaczego ludzie zawsze znajdują winnego tam gdzie go nie ma próbując jak zwykle odwrócić uwagę od siebie. To nie pieniądze rządzą światem, a ludzka chciwość.

Interesują mnie sprawy ewentualnych dodatkowych zawartości i wspierania obu tytułów przez ich twórców. Skoro obie gry według nich mają koegzystować obok siebie to czy dodatki też będą dostawać obie? Tylko jedna? Co z podzielonym community, bo na pewno się podzieli. I jeszcze jedno, gdzie jest Episode 3 do H-L2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cypers
Właśnie teraz, w dobie kryzysu Valve nie stąpało by po tak niepewnym gruncie. Gdyby nie byli pewni swego, nie wchodziliby tak zażarcie i pewnie w L4F2. Mówisz, że chcą zarobić na znanej marce, ale nawet protest 40 tysięcy (!) ludzi nie jest w stanie zmienić ich planów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meh.

Nie wiem czemu od razu taka nagonka na Valve, nikogo przecież na zabili. I pardą chłopaki, ale każda firma robiąca gry które sprzedają się powyżej 200 tysięcy egzemplarzy LECI NA KASĘ. Geez, przynajmniej będzie w co grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co dzielić skóry na żywym niedźwiedziu. Być może L4D2 okażę się lepsze niż jedynka i te 40 tys fanów, nieważne jakby narzekali i tak je kupi. A skoro przeciwstawili się 40 tys. graczy to znaczy, że jednak muszą wierzyć w dwójkę i to mocno - jak już wspominali koledzy wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda by było, żeby jedynka tak szybko umarła. Pewnie się jednak skończy tak jak z CS-ami. 1.6 i source koegzystują, a gracze obu gier wzajemnie się obrażają ;P


I jak zawsze się pytam, gdzie jest hl2 episode3 ????????????? Do roboty!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA pier... Czy wy jesteście ślepi czy jaki ch... Wiadomości o Ep. 3 nie będzie premiera na 2010 wiadomo to od 3 lat ludzie HALLO ŚLEDŹCIE CZASEM NEWSY ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować