Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2010 o 21:51, xDeuSx napisał:

Do zobaczenia jutro na serwerach!
:)


Jakoś szczerze wątpię żeby jutro dało sie grac w multi, skoro servy będą na maxa obciążone ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 21:51, xDeuSx napisał:

Anyway, quit whinin'' and start fraggin'', muppet! Do zobaczenia jutro na serwerach!
:)


Naprawdę w to wierzysz, że się wbijesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sipso
na wszelki wypadek zaopatrz się jeszcze w dodatkową klawiaturę i szczura. No i coś na nerwy podejrzewam że jutro będzie taki ruch że steam nie wyrobi i ciężko będzie zainstalować. Dlatego dla zdrowia swego a także współmieszkańców wybiorę się na duże bezalkoholowe ;D
Do zobaczenia na serwerach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 22:16, Zand79 napisał:

Sipso
na wszelki wypadek zaopatrz się jeszcze w dodatkową klawiaturę i szczura. No i coś na
nerwy podejrzewam że jutro będzie taki ruch że steam nie wyrobi i ciężko będzie zainstalować.
Dlatego dla zdrowia swego a także współmieszkańców wybiorę się na duże bezalkoholowe
;D
Do zobaczenia na serwerach



Jak będziesz chciał razem pograć to dodaj mnie na steamie - Phenom_PL ;) Do zobaczenia również na serwerach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czeka ktoś na tą transmisję na żywo na Orange Sport Info? W programie było napisane, że zaczyna się o 23:15. Na stronie, że o 23:30. Teraz z programu usunęło się to i są jakieś wiadomości... Wie ktoś coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 23:19, Oloninho napisał:

Czeka ktoś na tą transmisję na żywo na Orange Sport Info? W programie było napisane,
że zaczyna się o 23:15. Na stronie, że o 23:30. Teraz z programu usunęło się to i są
jakieś wiadomości... Wie ktoś coś o tym?


na tvgry.pl mówili że o 23:30 zaczynają, z resztą na facebooku informują na bieżąco, wiec za chwilę powinna być transmisja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 23:19, Oloninho napisał:

Czeka ktoś na tą transmisję na żywo na Orange Sport Info? W programie było napisane,
że zaczyna się o 23:15. Na stronie, że o 23:30. Teraz z programu usunęło się to i są
jakieś wiadomości... Wie ktoś coś o tym?


Będzie o 23:30. Sam zaraz będę oglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam w TV na tym właśnie kanale. I jak sprawdzam program, to pokazuje, że teraz, do 00:30 jakiś reportaż info. A od 00:30 do 01:30 premiera gry Call of Duty: Black Ops. Czyżby przesunęli?

Edit: Ok, jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 23:40, Elkhwind napisał:

Hmm, już prezenterzy przeszli grę ;o


Fajni fani tam się zebrali, który nie wiedzą podstawowych rzeczy o serii, jeden z nich popełniając banalny błąd pozbawił się nowej komórki. Fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh ten konkurs od nich mi się podobał normalna komórka sms :D pewnie wysiadła im od ilości smsów
noo ale pewnie do mnie nie zadzwonią ponieważ ten pierwszy sms był mój :D^^ Takk wiem pewnie dużo ludzi też tak myśli
Wkurzają mnie troszeczkę z przechodzeniem tych misji po co robią spoilery... noo ale głos to nie jest za duży spoiler tak więc można posłuchać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować