Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Giera super. Single jak zwykle efektowny, tym razem nawet z sensowną i ciekawą fabułą. Grafika... co Call of Duty, od MW1 wszystko wygląda tak samo :D

Multi to poezja ;D Kontrakty to świetny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 17:34, Wojman napisał:

No sporo tych CoDow zostalo zakupionych. Odebralem dzisiaj w punkcie odbioru gre James
Bond 007: Blood Stone, to sie dowiedzialem, ze dzisiaj uzytkownicy zglaszaja sie praktycznie
tylko po CoDa. :)

byłem w MM dokładnie to samo - wszyscy w kolejce z przynajmniej 1 kopią gry niektórzy z 3 nawet.

bomba zainstalowałem na stacjonarny i update nie idzie bo steam przeciążony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 17:34, Wojman napisał:

No sporo tych CoDow zostalo zakupionych. Odebralem dzisiaj w punkcie odbioru gre James
Bond 007: Blood Stone, to sie dowiedzialem, ze dzisiaj uzytkownicy zglaszaja sie praktycznie
tylko po CoDa. :)


Dziwne by było gdyby większość zgłaszała się po Dżejmsa Bonda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz znowu próbuję uruchomić CoD''a i wyskakuje błąd, że gra jest chwilowo niedostępna... ja tylko tak mam czy ogólnie coś przy niej grzebią?
A Wojman mogłeś poczuć się wyjątkowo jak większość po CoD''a a Ty Bonda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Probowaliscie odpalac zombiaki?Ja niestety moge grac tylko samemu:( ,jak probuje dolaczyc do gry to wywala po kilku dziesieciu sekundach,a z tego co ugralem samemu moge stwierdzic ze ten tryb nie odstaje od reszty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą kupiłem CoDa w MM. Kasjerka wyglądała na zdemotywowaną jak jej go podałem. Szczególnie że za mną stało kolejnych trzech klijentów z tym samym xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 18:05, Rincewind napisał:

4%... coś czuje że sobie dziś nie pogram :(


Też ściągam, bo chcę grać po angielsku - 35%, za 2h już sobie pogram pewnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 18:06, iPeXx napisał:

> 4%... coś czuje że sobie dziś nie pogram :(

Też ściągam, bo chcę grać po angielsku - 35%, za 2h już sobie pogram pewnie. :)


A ile już ściągasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laguje jak cholera, rozłącza, ale pograłem z godzinkę w multi :)
Wrażenia ? Stare, dobre CoD. Są dedyki, gra się całkiem miło, nie ma rewolucji, ale nie ma także popieprzonego systemu IWNET. Nie powodów do narzekań. Aha, mapki są całkiem fajnie zaprojektowane.

Aha, tryb Zombie jest od razu dostępny, nie trzeba przechodzić kampanii, którą nawiasem mówiąc, zaraz sprawdzę, bo właśnie mnie na amen wyrzuciło z serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, oczywiście Steam nie przygotował odpowiednio serwerów i im wszystko pada co chwila. Najpierw gra nie chciała się zainstalować z płyty, tylko chciała się ściągać z neta. Ale po 10 min udało mi się instalować z płyty. 15 min instalacji, potem 10 min ściągania uaktualnień, zostaje 10 mega do ściągnięcia i ... pada serwer steama. GG Valve!
Czekam już 15 min i nadal nic :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że za parę godzin uda mi się połączyć z jakimś serwerem, bo swoją przygodę z tym CoDem zamierzam zacząć od parodniowego naparzania na multi, dopiero jakoś w weekend kampanię odpalę. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować