Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2010 o 21:56, Lisun napisał:

Spoiler

Problem w tym, że jeden z przesłuchujących stwierdza, że "Bowman i Woods zginęli.
Tylko ty przeżyłeś.".


Spoiler

Ta ale z akt odtajnionych wynika że Woods przeżył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Spoiler

Bowman na pewno zginął. Pokazane dokładnie było jak rusek jakąś rurą rozwala mu czaszkę. Co do Woods''a... no cóż gdyby przeżył wybuch granatu no to już byłoby to śmieszne. Chociaż jeśli Kravchenko trzymał te granaty przy swoim brzuchu, a Woods był zanim lub wgl nie był przy nim gdy nastał wybuch, to może. Chociaż to już naciągane.

Zastanawiające jest czy Reznow naprawdę zginął przy ucieczce z Workuty, czy też po prostu zniknął światu z oczu, ale tak naprawdę żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Jak dla mnie to jest własnie po to aby wykorzystać ten sam motyw co MW przy MW2 czyli "niby" śmierć głównego pobratyńca żeby efektownie go spotkać w sequelu ; d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 22:33, KamyK_84 napisał:


Spoiler

Bowman na pewno zginął. Pokazane dokładnie było jak rusek jakąś rurą rozwala mu czaszkę.
Co do Woods''a... no cóż gdyby przeżył wybuch granatu no to już byłoby to śmieszne. Chociaż
jeśli Kravchenko trzymał te granaty przy swoim brzuchu, a Woods był zanim lub wgl nie
był przy nim gdy nastał wybuch, to może. Chociaż to już naciągane.


Spoiler

A tam naciągane, trochę się odturlikać i by żył :P.

Dnia 08.12.2010 o 22:33, KamyK_84 napisał:


Spoiler

Zastanawiające jest czy Reznow naprawdę zginął przy ucieczce z Workuty, czy też po prostu
zniknął światu z oczu, ale tak naprawdę żyje.


Spoiler

To dopiero by było naciągane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 07:57, mikim napisał:

>
>

Spoiler

Bowman na pewno zginął. Pokazane dokładnie było jak rusek jakąś rurą rozwala
mu czaszkę.
> Co do Woods''a... no cóż gdyby przeżył wybuch granatu no to już byłoby to śmieszne.
Chociaż
> jeśli Kravchenko trzymał te granaty przy swoim brzuchu, a Woods był zanim lub wgl
nie
> był przy nim gdy nastał wybuch, to może. Chociaż to już naciągane.


Spoiler

A tam naciągane, trochę się odturlikać i by żył :P.

Dnia 09.12.2010 o 07:57, mikim napisał:

>
>

Spoiler

Zastanawiające jest czy Reznow naprawdę zginął przy ucieczce z Workuty, czy też
po prostu
> zniknął światu z oczu, ale tak naprawdę żyje.


Spoiler

To dopiero by było naciągane.



Sry, double post ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś oprócz mnie nadal ma problemy z działaniem gry, a konkretnie z jej nie działaniem ? Miesiąc od premiery nadal mam z niewytłumaczalnych powodów około 5 klatek na sekundę zarówno w singlu jak i w multi . Czy wszystkim innym patche juz poprawiły płynność tego gówna tylko nie mi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 15:35, conan8 napisał:

Ktoś oprócz mnie nadal ma problemy z działaniem gry, a konkretnie z jej nie działaniem
? Miesiąc od premiery nadal mam z niewytłumaczalnych powodów około 5 klatek na sekundę
zarówno w singlu jak i w multi . Czy wszystkim innym patche juz poprawiły płynność tego
gówna tylko nie mi ?

config i tyle trzeba zrobić wejdź na forum steam to znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 07:57, mikim napisał:

>

Spoiler

Zastanawiające jest czy Reznow naprawdę zginął przy ucieczce z Workuty, czy też
po prostu
> zniknął światu z oczu, ale tak naprawdę żyje.


Spoiler

To dopiero by było naciągane.



Spoiler

Właściwie to Reznowa mogli tylko złapać i znowu gdzieś uwięzić. Lub też jakimś cudem im się wymknął.
Za to przy Woods''ie widać było jak wyskakuje wraz z Kravchenko, a następnie następuje wybuch. Z drugiej strony Mason nie szukał ciała, a raczej jego szczątek, więc i to jest mętne ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Processor Intel Pentium 4CPU 2.8 GHz,piszą,że im więcej rdzeni to tym lepszy procek. Czytam ,że to nieprawda.Ale w MW2 prędkosc ładowania map na multi była tak szybka,że aż uśmiech gościł na twarzy.A nie mam ochoty zmieniac procka tylko dlatego.Jest możliwosc przyspieszenia pracy jej bez skutków ubocznych ,czy mam czekac nadal ten głupi tydzien na patcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 15:35, conan8 napisał:

Ktoś oprócz mnie nadal ma problemy z działaniem gry, a konkretnie z jej nie działaniem
? Miesiąc od premiery nadal mam z niewytłumaczalnych powodów około 5 klatek na sekundę
zarówno w singlu jak i w multi . Czy wszystkim innym patche juz poprawiły płynność tego
gówna tylko nie mi ?


Wiesz ja wogóle od premiery nie moge nawet przejść pierwszej misji w kampanni.Bo mam zawieszke komputera z błędem."Aplikacja nie została właściwie zainicjowana.."Za tydzień ma wyjśc patch .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,ale brak edycji posta...Czy planują coś zrobic z 4 rdzeniowymi prockami? Czy te procki już przerzutek -.-? Mnie jako osobę którąś na milion/lub więcej nie wysłuchają.Kottick czy Treyarch jedną osobę zapewnie bedzie miala w d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 19:36, BartexooN napisał:

Przepraszam,ale brak edycji posta...Czy planują coś zrobic z 4 rdzeniowymi prockami?
Czy te procki już przerzutek -.-? Mnie jako osobę którąś na milion/lub więcej nie wysłuchają.Kottick
czy Treyarch jedną osobę zapewnie bedzie miala w d...


O co ci chodzi? Ja mam cztero jajowego Intel Core2 Quad 2.44 i nie mam problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę sobie popykać trochę w CoDa, odpalam więc multi. Chcę zmienić coś we własnych klasach, klikam ... a tam nic. Wszystko szare. Patrzę na kartę CoD - lvl 1. Nie mam statystyk ani nic, wszystko się wyzerowało. O dziwo został emblemat i tło w karcie CoD. Ale cała reszta zniknęła, własne klasy, kasa, levele, broń odblokowana ... cholera, mam nadzieję, że to tylko chwilowy bug, bo inaczej będę zły -.-

Ma ktoś tak może?
Uprzedzając pytania: nie cheatowałem, nie wchodziłem na serwery z fast expem, nic z tych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 18:23, Outlander-pro napisał:

Chcę sobie popykać trochę w CoDa, odpalam więc multi. Chcę zmienić coś we własnych klasach,
klikam ... a tam nic. Wszystko szare. Patrzę na kartę CoD - lvl 1. Nie mam statystyk
ani nic, wszystko się wyzerowało. O dziwo został emblemat i tło w karcie CoD. Ale cała
reszta zniknęła, własne klasy, kasa, levele, broń odblokowana ... cholera, mam nadzieję,
że to tylko chwilowy bug, bo inaczej będę zły -.-

Ma ktoś tak może?
Uprzedzając pytania: nie cheatowałem, nie wchodziłem na serwery z fast expem, nic z tych
rzeczy.

Na kilku innych forach też poruszany był ten problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jak na razie miałem raz problem z ustawieniem klasy jakoś nie chciały mi sie zapisać ustawienia. A po za tym mam jakieś głupoty wyświetlane po meczu w rubryce Nemezis. Praktycznie rzadko się zdarza aby ta statystyka odpowiadała stanowi faktycznemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO JEST ODPOWIEDZ DLA PRF

Dnia 11.12.2010 o 20:01, Zand79 napisał:

> Chcę sobie popykać trochę w CoDa, odpalam więc multi. Chcę zmienić coś we własnych
klasach,
> klikam ... a tam nic. Wszystko szare. Patrzę na kartę CoD - lvl 1. Nie mam statystyk

> ani nic, wszystko się wyzerowało. O dziwo został emblemat i tło w karcie CoD. Ale
cała
> reszta zniknęła, własne klasy, kasa, levele, broń odblokowana ... cholera, mam nadzieję,

> że to tylko chwilowy bug, bo inaczej będę zły -.-
>
> Ma ktoś tak może?
> Uprzedzając pytania: nie cheatowałem, nie wchodziłem na serwery z fast expem, nic
z tych
> rzeczy.
Na kilku innych forach też poruszany był ten problem .



Dobra w takim razie powiedz gdzie? GDYŻ też tego doświadczyłem, a byłem tak samo uczciwy jak kolega wyżej. Proszę pomóż nam jakimś linkiem.

TU DOPIERO DLA ZAND79

Dnia 11.12.2010 o 20:01, Zand79 napisał:

ja jak na razie miałem raz problem z ustawieniem klasy jakoś nie chciały mi sie zapisać
ustawienia. A po za tym mam jakieś głupoty wyświetlane po meczu w rubryce Nemezis. Praktycznie
rzadko się zdarza aby ta statystyka odpowiadała stanowi faktycznemu


Czy udało ci się znaleść rozwiązanie? Proszę pomóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popatrzyłem trochę na oficjalnym forum - wiele osób ma podobny problem. Chciałem się dopisać, bo mam tam konto, ale dodowanie postów nie działa (klikam "Post a reply", ale tylko refreshuje stronę, nieważne czy robię przez Operę czy przez Firefoxa. Nie ma też opcji "dodaj nowy temat").

Jak znam życie to tego nie naprawią, mendy jedne. Ciągle jakieś problemy z tą grą :/ Nie chce mi się nabijać jeszcze raz wszystkiego -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno ukończyłem kampanię. Singleplayer bardzo mi się podobał i postanowiłem jeszcze raz przejść. Jestem teraz w Hue City i gdy wybucha samochód i leci na Masona to robi się czarny ekran i tylko hud zostaje. Nie miałem takich problemów jak pierwszy raz grę przechodziłem a teraz jakiś bug i restart poziomu nie pomaga :/.
W multi fajnie się gra. Mapa NukeTown mała ale lubię na niej grać. Zabawa o kasę to majstersztyk. Kusza i bełty wybuchowe to jest to. Tylko toporek wkurza bo wszystko zabiera z twoich dokonać i zostajesz bankrutem. Inny tryb to jeden strzał i trzy życia. Kolejny tryb to znany z cs-a gungame. Ogólnie za te minigierki polubiłem Black Ops-a. I jak na tak stary silnik, który użyli ładnie to wszystko wygląda. Musieli nieźle na nim popracować. Szkoda że na PC to są takie spadki framerate że to głowa boli. W singlu da się przeżyć ale w multi zawiecha na sekundę i jesteś martwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować