Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz gameplay z Dante`s Inferno

49 postów w tym temacie

Kolejny must have. Świetna rzeźnia w klimatach cierpienia. Podoba mi się podział na kręgi i ogólnie sama koncepcja gry. Brakuje mi takiego tytułu w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, dlaczego niema krwi? Taka rzeźnia aż się jej domaga. Zamiast tego jakaś Mirinda się wylewa z wrogów albo nic. TheStalker1TY nie porównuj tego z DMC. Bardziej na miejscu jest porównanie z GOWem a i tu Dante''s Inferno przegrywa na całej linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo klimatyczny trailer, a raczej muzyka, ktora mam nadzieje, że będzie tworzyć miły podkład kla ucha i klimat.

Na myśl przyszła mi gra wydana 9 lat temu - Revenant (PC) gdzie za muzykę odpowiadali: Patrick J. Collins, i Ronnie Moorings - do dziś trzymam na dysku ścieżkę z tej gry. Nasuwa mi się taka refleksja, że muzyka ma duży wpływ na odczucia i grywalność, nawet przy produkcjach gdzie grafika nie jest next-genowa.

Gra się ciekawie zapowiada, ale już myślę o odstraszającej cenie na X''a (zapewne 239zl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra ma zdecydowanie duży potensjał, od strony pomyslu/projektu wszystko wyglada zacnie... ale... w oczy kupje animacja postaci i grafika ktora wyglada jak sprzed 3 lat, miejmy nadzieje, ze poprawia obie kwestie do czasu wydania gry, na dzien dzisiejszy niestety bym jej nie kupil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jako slasher może być całkiem dobra, nie podoba mi się w niej jednak design głównego bohatera- wygląda tandetnie. (Przebolałem już jakoś fakt, że zrobili z dzieła Dantego slashera).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie multi, hehe. Mi na razie się gra podoba i rzeczywiście pierwsza myśl jaka może przyjść to God of War... tylko ze jakby inferno było pierwsze a teraz byśmy oglądali GoW to by niektórzy mówili: "łeeee... zjechali z inferno " itp. W sumie na tym etapie tworzenia tej gry nie ma za wiele do ocenienia, bo z takimi rzeczami zawsze czekam na gotowy produkt, ale już czuje, że gra będzie miała fajny klimacik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że Dante’s Inferno będzie grą skierowaną do konkretnej grupy odbiorców. Graczy, którzy po ciężki dniu liczą na solidną porcję bezmyślnej, ale klimatycznej i brutalnej rzeźni.
Eee... czy ja ogladalem to samo co Ty? Gra, ktora bedzie wlasnie skierowana na brutalna rzez byla, jest i bedzie God of War 3. DI nie ma w sobie nic z brutalnosci. Brak krwi, potwory caly czas wygladaja jak przed walka (zadnych ran, itp), to juz nawet SoF byl bardziej brutalny (a byl wydany tak dawno, ze hoho)...


Dopisek w ramach potrzeby:
CZY KTOS Z GRAM MOGLBY W KONCU NAPRAWIC TE PROBLEMY Z WYLOGOWYWANIEM?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2:23

Go to Hell. Hahahaha :DDDd

Gra wygląda dobrze, boss 1szy i 2gi rozmiarów monitora, to dobrze, ma być epicko. Co do pomarańczowej krwii, domyślam się, że dzięki temu grze wlepią oznaczenie For Teen. :D Kasa kasa kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam. DMC 5 - oto, na co czekam. ^^ Gra fajna i klimat odpowiednio mhroczny, ale model tej kosy jakiś jest według mnie paskudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować