Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Japonia - DS ciągle numerem jeden

11 postów w tym temacie

To nie nawet w japoni uważają, że GB Micro jest za drogi? A myślałem, że dla nich nie może być, skoro cena była dobierana pod nich (co innego w Polsce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Główny i jedyny :D Gry lepsze na PSP, grafa lepsza na PSP, możliwości większe PSP filmy itd itp . Cena za wysoka i tylko dlatego wygrywa DS. Dla mnie też only DS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chmurski - " Gry lepsze na PSP"
Wcale tak nie uważam (zreszta największe narzekania ze strony częsci posiadaczy PSP są właśnie na gry) A film na DS`ie jak się ma możliwości i sprzęt też można golądać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ujme to tak DS rzadzi z prostych przyczyn . Pierwsza z nich to cena ,a druga duzo miodniejsze i zabawniejsze typowo handheldowskie gry :-]

PSP to wysoka cena i duuzo odgrzanych kotletow :D ktore nudza sie po chiwli grania ;P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu po wypowiedzi Hyde''a można wyciagnac wniosek popularnosci DS''a w japonii. Oni tam tytuly odgrzewane maja na peczki. Przeciez to wlasnie tam PSX pozniej PS2 bylo najpopularniejsze (w porownaniu do IxA). Elektronicznych gadzetow z ladna grafa maja na peczki, tak samo jak dostepu do netu czy inncyh pierdol (wiadomo na jakim poziomie stoi japonia pod wzgledem napakowania elektronika) wiec jak widza DSa ktory jest jakby nie bylo o polowe tanszy, z polowe tanszymi grami, picto chat''em z rysunkami w realtime (mozna gadac pod biurkiem "kawaii" :P) oryginalnym pomysłem i rozwijajacymi sie grami *ktore sa ciekawsze niz te na psp - wiem bo mam konsole sony* to wybór jest chyba prosty, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować