Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 1943 - lagi zwyciężyły

20 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2009 o 12:04, kiczka116 napisał:

a jaka tak kwota jak można wiedzieć????/ hm...:)))


90000 MSP :D

Ja się zastanawiam nad grą ale też trzeba dopłacać za abonament (chyba od pół roku nie płaciłem za niego), może gra będzie powodem żebym wykupił jakiś miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafią policzyć na palcach ilu jest użytkowników X360, oraz przewidzieć jak duża może być popularność gry z pod znanej marki ? Biedactwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 13:15, MisioKGB napisał:

Nie potrafią policzyć na palcach ilu jest użytkowników X360, oraz przewidzieć jak duża
może być popularność gry z pod znanej marki ? Biedactwa.


w ilu testach na obciazenie serwerow brales udzial ? zero ? i masz czelnosc komentowac ? to nie dziala tak prosto jak Ci sie wydaje... ale po co komu jakakolwiek wiedza by komentowac techniczne newsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emm... faktycznie niezbyt udany start, ale problem rozwiązany zostanie zapewne w przeciągu kilku dni. Mam tylko cichą nadzieję, że premierze na "blaszaka" nie będą już towarzyszyć takie "kfiatki". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to świadczy o tym że jednak trochę chętnych na grę jest.
Jednak to nie zmienia faktu że czekam tylko na Bad Company 2.

A BF 1943 to sobie demo sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co komu taka gra na PC ? Jest Call of Duty 4 do multi, a jak ktoś woli klimaty 2 wojny światowej, ma jeszcze Cod World At War. Obie mają zapewne lepszy tryb wieloosobowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 18:49, Citkowsky napisał:

a kiedy to zadebiutuje na PCta jeśli można wiedzieć?

Po wakacjach we wrześniu.

Darkstar181 - Mi tam się podoba po zagraniu w demko.Tylko jeden tryb ale wg mnie jest to jedna z lepszych gier sieciowych. Nawet CoD 4 bije na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować