Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mythic wspiera BioWare przy Star Wars: The Old Republic

15 postów w tym temacie

Co prawda Warhammer Online nie jest doskonały, ale jest jednak fajną grą. Doświadczenie na pewno pomoże przy tworzeniu tego, mam nadzieję, pogromcy WoWa ;). W SW:TOR będę grał na bank :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z racji, że jestem fanem uniwersum SW, w Old Republic pogram śmiało. Tylko jak będzie się miała sprawa z abonamentem? Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO jest jedna z tych gier której nie przeczytam żadnej recenzji a i tak kupię, choćby wszyscy na niej psy wieszali, SW galaxies swojego czasu też była dobra gra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na tę grę i prawdopodobnie będę w nią grał. Zapowiada się świetnie, a dołączenie studia Mythic do twórców gry to całkiem fajna wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej żeby Mythic zajął się warhammerem, bo jeszcze wiele jest tam do zrobienia, a oni już maczają palce w TORze. Oby tylko twórcy młotka online nie dawali wskazówek dotyczących balansu klas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warhammer był dobry, ale chyba tylko w USA. Bo w Europie wybrano złą firmę do stawiania serwerów i lagi uniemożliwiały grę. Kod samej gry też ni był doskonały i zaliczyła fail. Ale PVP miała świetne, o wiele lepsze od WoWa (w którego gram aktualnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 20:05, Thompson napisał:

Nie mówcie, że ktokolwiek rozumiał to inaczej... Zbędny news.


Zgadzam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielkim fanem świata SW (również serii KOTOR), więc czekam z niecierpliwością na owoce pracy połączonych studiów. Co dwa to nie jedno, czyli dwa razy więcej głupich pomysłów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować