Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Głosy w Star Wars: The Old Republic

72 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2009 o 13:18, Gothia napisał:

Ojojoj, nie bulwersuj się tak. Miałem na myśli pseudohardkorowych znafcuf cRPG, którzy
każdego Mass Effect''a czy Dragon Age mieszają z błotem.

Tak tak, bo ME jest rzeczywiście najlepszym RPG, tylko szkoda że bardziej action i pod względem RPG trochę mało rozbudowana. Ale jeśli chcesz przedrzeźniać każdego kto lubi bardziej ambitniejszą rozrywkę to rób jak chcesz.

Dnia 12.07.2009 o 13:18, Gothia napisał:

Nie jest znakomita wg. ciebie. Innym ludziom bardzo przypadła do gustu (a tych jest znacznie
więcej niż ''narzekaczy'') - sam przeszedłem ją przynajmniej trzy razy.

No wiesz, Oblivion też miał grubo ponad 90% na większości serwisach dot. gier...

Dnia 12.07.2009 o 13:18, Gothia napisał:

Rzeczywiście, o guru. Dziękuję, że postanowiłeś nam to uświadomić.

Tak tylko coś Twój JE cicho przeszedł obok tytułów z tego samego roku, czyżby czegoś mu było brak? Mało kto już pamięta o tej grze.
Btw. JE już od dawien dawna leży w "koszu" w Tesco obok takich świetnych tytułów jak Sniper, Kajko i kokosz i Terrorist takedown.

Dnia 12.07.2009 o 13:18, Gothia napisał:

Nie obchodzi mnie twoje ''top 10''. Nie mam też pojęcia skąd wziąłeś ''top 10'' rankingu
światowego. Najwyraźniej jednak rozmawiam z nastolatkiem, który baaardzo lubi sobie zmyślać.

Widzę, że Cie mało obchodzi i wcale się nie dziwie (zwłaszcza po tonie Twoich wypowiedzi), ale co do rankingów to rzadko kto przytacza Kotora jako jednego z lepszych RPG (bo w końcu nim był, prawda?), gra została przehypowana przez fanów SW i tylko tyle.

Dnia 12.07.2009 o 13:18, Gothia napisał:

Prawda jest taka, że to tylko twoje zdanie.

No moje, ale jest też wielu którzy zawiedli się na nowych grach od BW. Po prostu do Ciebie nie dociera, że nie wszyscy ubóstwiają BW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że gdyby wszystkie studia tworzyły gry jak bioware to było by super ;] Mass Effect to gra epicka z filmową fabułą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BioWare ani razu mnie nie zawiódł więc chyba wiem co wskoczy na 1 miejsce u mnie w grach mmorpg. Do tego gwiezdne wojny i wszystko jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chlopaki widac staraja sie jak moga aby gra odniosla sukces... Ciekawe kiedy wyjdzie skoro ma byc az tak rozbudowana. Napalilem sie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Skazany na sukces" ...beeeeeeeeez przesady :P Jestem fanem Gwiezdnych Wojen, ale podchodzę jednak z dużą dozą ostrożności. Nie chcę później przeżyć zawodu.

Samo posunięcie godne podziwu. Cieszę się, że klient (vel Gracz) będzie rozpieszczany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I słusznie - coś takiego sprawi, że na rynku będzie kolejna gra MMO w której gracze będą słuchać przynajmniej części npców ględzących o questach ;)

Abonament? To standardowa kwestia jak widzę, poruszana w tematach o nowych MMO...Mam nadzieję, że będzie w zwyczajowo przyjętej formie ;) Było, nie było to jednak abonament jest najlepszym gwarantem rozwoju gry i jakości produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepsze questy niż cholerne expienie. Ile można expić? Wolę nabijać lvle ciekawymi i fajnymi questami(oczywiście te nudne i wnerwiające też się znajdą) niż mordować megahektolitrokiloexpotony noobów...wróć...moobów.

A BioWare robi świetne gry. Ranking top 10? Każdy ma własny, a światowy ranking top10 to właśnie te "przehypowane" przez marketing i fanów "hity".

A nawet jeśli BioWare chce tą informacją przypomnieć światu o grze i ją zareklamować to jednak sam fakt, że robią coś takiego(mam na myśli nagranie głosów) znaczy, że dbają o graczy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kazdy NPC z wlasnym glosem? Niebywale! Niesamowite! Nieslychane!
Przeciez to nie jest tak, ze takie cos bylo juz w Vampire: Bloodlines, ok. 5 lat temu!
No ale nic, hype jest, owce trzeba czyms karmic bo inaczej nie beda beczec "beee, to bedzie wspaniale, beee".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 13:30, loczyn napisał:

> Rzeczywiście, o guru. Dziękuję, że postanowiłeś nam to uświadomić.
Tak tylko coś Twój JE cicho przeszedł obok tytułów z tego samego roku, czyżby czegoś
mu było brak? Mało kto już pamięta o tej grze.


Pomine fakt, że w rankingu najlepszych gier na xboxa (co prawda sprzed ponad 5 lat) JE zajeło czołową pozycje w top5 (chyba na serwisie IGN)

Co do ''źródła'' to niestety raczej go wam nie podam bo nie mam zielonego pojecia jak trafic do tego artykułu. Ostatni raz trafiłem do niego przypadkiem przez strone z newsami na jednym portalu o grach. baa wtedy jeszcze nie było wersji PC i nie grałem w nie wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa....To teraz wskaż mi MMO w którym każdy NPC miał własny głos. bo MMO a cRPG to jednak trochę różne rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 17:07, Leos8 napisał:

Tiaaa....To teraz wskaż mi MMO w którym każdy NPC miał własny głos. bo MMO a cRPG to
jednak trochę różne rzeczy...

I co z tego? Mam sie podniecac ILOSCIA? Sorry, niektorzy gracze jeszcze maja standardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 17:34, SoundWave napisał:

> Tiaaa....To teraz wskaż mi MMO w którym każdy NPC miał własny głos. bo MMO a cRPG
to
> jednak trochę różne rzeczy...
I co z tego? Mam sie podniecac ILOSCIA? Sorry, niektorzy gracze jeszcze maja standardy.


Tyle że standardy w MMO są inne. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 17:45, Reffanov napisał:

> > Tiaaa....To teraz wskaż mi MMO w którym każdy NPC miał własny głos. bo MMO
a cRPG
> to
> > jednak trochę różne rzeczy...
> I co z tego? Mam sie podniecac ILOSCIA? Sorry, niektorzy gracze jeszcze maja standardy.


Tyle że standardy w MMO są inne. I tyle.

Nom - mmo = grind/pvp + 0% RP
c/rpg = grind + 100% RP
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 13:21, RamboPL napisał:

Ja mam nadzieję, że będzie bez abonamentu. Może i kosztować nawet ze 140 zł ale ja jestem
fanem SW i na pewno zakupię.


Widzę, że wielu tu mamy marzycieli :/ Gra będzie kosztować około 200zł a abonament będzie NA PEWNO. W mikropłatności niech się bawią pomniejsi wydawcy taśmowo produkowanych klonów mmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować