Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kilka słów o drifcie w NfS: Shift

32 postów w tym temacie

ma może ktoś proble Bo filmiki nie chcą się ładować(buferować) o co chcodzi pomocy...
a co do newsa ...to ciekaw jestem czy bedą dragi ...? i co z tuningowaniem aut jak to będzie wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW gość trochę przesadza, nawet na kierownicy z pedałami i ręcznym nie jeździł tylko an padzie. To jest tak jakbym ja mówił, że strzelając myszką w fpsie robię i czuje to samo jakbym strzelał z karabinu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 15:04, LittleBigLegend napisał:

FORZA to symulator a NFS to arcade więc się różnią i nie ma ich porównywać ;]


Arcade czy symulator to ciągle gra, a gra ma dawać fun. Pod tym względem F3 zniszczy każdego nowego NFS''a. (zakładając, że część trzecia będzie przynajmniej tak dobra jak druga)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 15:22, BlackBomb napisał:

> FORZA to symulator a NFS to arcade więc się różnią i nie ma ich porównywać ;]

Arcade czy symulator to ciągle gra, a gra ma dawać fun. Pod tym względem F3 zniszczy
każdego nowego NFS''a. (zakładając, że część trzecia będzie przynajmniej tak dobra jak
druga)

Dla ciebie Forza zniszczy dla mnie GT5 ;] Wiem że gra ma dawać fun przecież niczego więcej nie oczekuje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak NFS''a ukończe jak każdego innego, to już dla mnie tradycja, i tak gra musiałaby mi wybitnie nie podejśc żebym jej nie ukonczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów nakręcany jest hype o rozmiarach Nowego Jorku, a ostatecznie okaże się że wyjdzie z tego kaszana taka sama, jak ostatnie 3 części -_- "Super! Rewolucja! Coś nowego!". Gówno prawda. EA srogo spieprzyło tą serię przy okazji kilku ostatnich odsłon i teraz będą musieli zrobić coś naprawdę mocnego, żeby się zrehabilitować w oczach wielu osób. I żaden driftujący Mustangiem jankes (WTF?!), mówiący jak bardzo >>Awesome<< ta gra i drift jest, nie przekona mnie że SHI(f)T jest dobry. Za wiele razy zawiodłem się na EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować