Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie nowy F.E.A.R.

41 postów w tym temacie

No oby nie czekać na to za długo:) I żeby kontynuacja była także dobra:) Bo każdy dobrze wie, że twórcy potrafią z kontynuacji dobrej dry zrobić coś wręcz przeciwnego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeszedlem fear''a 3 razy na najwyzszym poziomie trudnosci i jesli nastepna czesc bedzie rownie dobra to bedzie naprawde wspaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mnie ja dopiero mam zamiar kupić normalnego FEARa po upgradzie maszyny. 2G pamięci i 7800 GT to pewnie będzie hulać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że silnik pozostanie ten sam(bo po co zmieniać coś co jest bardzo dobre?), prace napewno trwają juz od jakiegoś czasu dlatego czas oczekiwanie może być krótki :D Teraz musze jeszcze FERA skończyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 10:38, Mikel1988 napisał:

Czekam z niecierpliwoscią, zwłaszcza, że zakończenie F.E.A.R. było delikatnie mówiąc intrygujące
:) lubie takie krwawe gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Silnik gry na 100% bedzie ten sam znaczy sie ciutke nowsza jego wersja (a skzoda bo silniki lichteh sa ekhmmm do pupy :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ze bedzie kontynuacja, ale kto to wyda w Polsce? Vivendi juz nie wydaje gier Monolith, a CDProjekt mial umowe wlasnie z Vivendi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem f.e.a.r.a i jest super !!! Jeżeli w drugiej części wymagania będą większe, to się powieszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

F.E.A.R. pokazał, że akurat najnowszy Lithech nie jest do pupy - imho nie ma na rynku w tej chwili żadnego silnika, który by mu dorównywał... :)

Samej gry nie posiadam - na moim sprzęcie sensownie działa jedynie w minimalnych detalach, a to już nie ten klimat... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos mi powie że silnik F.E.A.R jest dobry to zaczne sie smiac. Jakość silnika moi drodzy zależy też od optymalizacji. Otuż taki FarCry grafiką fearowi niewiele ustepuje a ma o wiele wieksze wymagania. A poza tym ta gra do minimalnych wymaga mocnego sprzetu a wygląda w minimum gorzej niż pierwszy Half-life.;...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować