Zaloguj się, aby obserwować  
Pablo1989

Mam Problem z internetem

12 postów w tym temacie

Ok, U mnie w pokoju (teraz korzystam) jest internet wszystko gra, ale u mamy na laptopie, nie jest w porządku, nie ma internetu a był pisze w jednym okienku takie coś


Połączenie sieci bezprzewodowej
Nie połączono. Kliknij tutaj prawym przyciskiem myszy aby uzyskać więcej opcji

a w drugim

Połączenie lokalne 2
Kabel sieciowy jest odłączony


Więc tak do pierszego to nie wiem, co i jak ale modemy(mam dwa jeden do tego co teraz jestem a drugi do mamy laptopa) są sprawne działają bez zarzutu, wszystko podłączone, tylko temu tutaj internet działa a tam nie, przeciesz te sieci są włączone,, jakby były wyłączone by było napisane a nie jest, wczesniej w ostania niedziele internet był, ja nic nie mieszałem, ale brat twierdzi że ja coś robiłem, nie wiem co zrobić, może zadzwonić do operatora ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 14:01, Jedrzej_92 napisał:

Spróbuj może utworzyć na laptopie połączenie od nowa. Nie tak dawno miałem podobny problem
i to pomogło.


Czyli co ?

Bo ponowne uruchomienie komputera nic nie daje, poza tym, też coś dziwnego stało, mimo że na laptopie jest JEDNO konto, to jak komputer się włączał to i to konto samo się logowało, a teraz trzeba kliknąć logowanie, lub wcisnąć enter, jak tego się pozbyć, bo matka myśli że zrobiłem hasło, a hasła nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem pomaga, reset modemu, a jesli nie to moze :
panel sterowania -> połączenia sieciowe -> polączenie lokalne -> zakladka - obsluga, i tam jest taki guziczek z przyciskiem napraw, bynajmniej mi to pomagalo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 14:04, Pablo1989 napisał:

> Spróbuj może utworzyć na laptopie połączenie od nowa. Nie tak dawno miałem podobny
problem
> i to pomogło.

Czyli co ?

Czyli w panelu sterowania w polączeniach sieciowych powinna być opcja ustawienia nowego polączenia. Nie pamiętam dokładnie ale myślę że znajdziesz. Będziesz je musiał od nowa skonfigurować mi to zawsze pomagało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D hehehe wczoraj matka próbowała sama naprawić i....zrobila trochę dziwnie, bo teraz już są 3 takie okienka, ale w jednym jest, i internet działa :D co teraz możecie widzieć, tylko, muszę sie dowiedzieć jak pozbyć się zmiany logowania, bo wciąsz matka myśli że jest hasło, a tak jak było samo się włączało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panel Sterowania ---> Konta użytkowników
Jeśli dobrze pamiętam, to trzeba było wyłączyć wszystkie inne konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ew. Mój komputer------->Moje miejsca sieciowe------>Wyświetl połączenia sieciowe---->Połączenie z sieci bezprzewodowej i teraz:
1. PPM i "Napraw"
2. "Wyłącz" i "Włącz"

Mi pomaga ;] Pozostaje jeszcze ponowne skanowanie sieci i podłączenie się do tej, do której byłeś podłączony cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry ża wznawiam ale, teraz, metoda wyłączenia i włączenia modemu nie pomaga, a jak biorę napraw mam coś takiego

System Windows nie może zakończyć naprawiania problemu.
Poniewasz nie można ukończyć następujących czyności
Łączenie z siecią bezprzewodową.

Aha i w dymku pisze "SIEĆ BEZPRZEWODOWA JEST NIEDOSTĘPNA"

I Rozmawiałem z osobą zarządzającą siecią, i oni mówili że wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 16:01, nightfaler napisał:

Z tego co rozumiem to masz w domku WiFi, a karty sieciowe masz na usb ? Może po prostu
sterowniki usunąłeś......


Tak to jest WiFI, tylko jak te mogłem sterowniki usunąć, ale nie ważne, zainstaluje je na nowo i sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować