Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Witam

Pamiętam, że na ulotce reklamującej tą strone ( jak jeszcze nie została umieszczona w necie) było między innymi napisane, że można będzie wyprubować gre przed kupnem. Czy ta usługa już działa, a jak nie to kiedy będzie???


Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 17:12, Karoll15 napisał:

Dziwi mnie to, dlaczego nie można łączyć promocji ze zniżką heyah i wirtualnymi pieniędzmi ...
Gdyby połączyć te dwie promocje
byłaby to rewolucja rewolucji ... CDP chyba nie traci na czymś takim.
Może mi to ktoś wyjaśnić ?


no pewnie, przeciez cdp te gry z powietrza bierze. ja jeszcze postuluje polaczenie tego z trzecia promocja ktora obnizy ceny gier o 80% - wtedy wszystkie gry bylyby za darmo a zamawiajacy dostawalby jeszcze 30% ceny gry w prezencie normalnie rewolucja do potegi 3... az dziw ze na to nie wpadles :P

a mowiac powaznie - polaczenie heyah i wpln oznaczaloby obnizenie cen gier o 50% jak nie wiecej. w takim ukladzie do sporej czesci gier ze swojej oferty cdp musialby doplacac a w najlepszym wypadku wychodzilby na zero. rozumiem ze kazdy chcialby obnizki o 95% ale miejcie troche realizmu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 17:26, Jar Jar Binks napisał:

Pamiętam, że na ulotce reklamującej tą strone ( jak jeszcze nie została umieszczona w necie) było między innymi napisane,
że można będzie wyprubować gre przed kupnem.


mozesz sciagajac demo gry :DDDDD jesli takowe gra posiada. i tyle. chyba ze na ulotce napisale bulo ze dostaniesz pelna wersje kazdej gry do potestowania za darmo. ale oboje wiemy ze nie bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 16:21, Piotrek K. napisał:

Rozwiazanie proste ale bardzo skuteczne!! Ilez to razy mozna czytac, by w koncu wprowadzono wizytowki,
awatary czy inne rzeczy, ktore w tym i innych tematach przewinely sie juz kilkukrotnie :/...

---> Znając życie to skończy się na tym że niedługo ktoś to znowu zaproponuje, bo post zaginie wśród innych propozycji, w tym wielu wymienionych na wcześniejszych stronach...
Pracownicy CDP zajmujący się forum [nie będę wymieniał nicków bo jeszcze się pomylę :p] rozważcie propozycję, ułatwi życie nie tylko nam ale i wam ;-) - http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=50&pid=551

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 18:47, Dresu napisał:

Dlaczego w sklepie nie można kupic Emipire Earth II skoro Wy go wydaliście???

w sklepie nie mozna kupic jeszcze innych paru pozycji.
gdzies wypowiadal sie pracownik CDP, ze beda uzupelniali oferte sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inną propozycję. Czy nie można by zrobić segregacji postów z odpowiedziami. Teraz są przypięte i pozostałe, a mogłaby być jeszcze grupa wątków w których zostały udzielone ostatnio odpowiedzi na moje posty. Wtedy wszystkie byłyby na pierwszej stronie, a tak możliwe, ze czasem ktoś zgubi odpowiedz na swojego posta ba może zaginąc na jakiejś dalekiej stronie, jeśli nie przegląda wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli mają wprowadzić możliwość zmiany skórki forum, to chciałbym aby była taka skórka która wyglądem by przypominała stare forum.

PS. cosik dzisiaj jakąś awarię mieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze dosyc duzo rzeczy zaczyna sie pojawiac. Postanowilem nieco pomoc :)

Lista propozycji i usprawnien podanych prze uzytkowniko forum gram.pl. Stan na 14.10.2005, 17:48

Drobne info.
Nad dana propozycja pojawia sie ksywka osoby, ktora jako pierwsza zaproponowala dana rzecz. W nawiasach znajduja sie dopiski wtedy, gdy pozniejsze posty dodaja do danej propozycji jakies usprawnienia. Niestety juz bez nicka. Nie pomyslalem o tym, a teraz juz nie bede znow tego wszystkiego czytal ;). Przy niektorych propozycjach napisalem czy dana rzecz zostanie zrealizowana (...na forum pojawila sie taka informacja...). Za wszelkie bledy/przekrecenia nickow/ brak danej propozycji przepraszam :). Nie pisalem o zadnych bledach w dzialaniu forum/strony, optymalizacji pod inne przegladarki, nie wpisywalem tez komentarzy "to jest be" albo ze komus sie ogolnie podoba (bo tak naprawde NIC w sobie nie zawieraja) inne takie rzeczy ;P.
PS.
PS2. Czasami dana rzecz moze sie pojawiac w kilku roznych wersjach, ale to nie powinno przeszkadzac
PS3. A jesli jakis przedstawiciel CDP moglby sie ustosunkowac (w odpowiedzi do tego posta) przynajmniej do czesci propozycji, mimo tego, ze niektore ''postulaty'' zostaly juz omowione w tym temacie, bylbym wniebowziety :). A moze daloby sie dodac to do posta na gorze strony?? Na pewno powinno pomoc :).
PS4. Pomysl podsuniety przez LifaRa - no dzieki kurde, przez Ciebie stracilem prawie 3 godziny (Tak, wiem - nudzilo mi sie ^^) na kompie robiac jakies dziwne rzeczy ;P


Propozycje usprawnien/dodatkow na Forum i Platforme gram.pl:

»»» lukassssssss
»» Przeniesienie starych tematow na nowe forum

»»» HumanGhost
»» Powrot wizytowek
» Status: Realizowane. Nowa forma i wiecej mozliwosci...

»»» Daros
»» Wprowadzenie dzialow tematycznych. (Metoda stosowana na forach phpBB albo Invision Board)

»»» Vel Grozny
»» Wprowadzenie informacji o odpowiedziach na nasze posty w postaci znanej z poprzedniego forum

»»» Brad
»» Dodanie innych skinow
» Status: Realizowane. Beda dostepne dosyc duze mozliwosci zmiany. Do tego prawdopodobnie zostanie przeprowadzony konkurs na najladniejsza autorska skorke Forum

»»» Vel Grozny
»» Wylacznie komentarzy jako tematow na forum

»»» Seqiu
»» Umozliwienie zmiany ksywki/nicka

»»» Seqiu
»» Dodanie mozliwosci umieszczenia podpisu pod postami

»»» .Darnok
»» "fajnie gdyby wrócił tutaj klimat z początku żywota poprzedniego Forum"
» Status: bardziej zalezne od samych uzytkownikow, wiec nie wiem czy powinienem o tym pisac :)

»»» Budo
»» Powrot do informacji w lewym gornym rogu strony, czyli np. "Witaj Budo! Mamy popołudnie, czwartek 6 października".

»»» dereqq
»» Wieksza segregacja tematow

»»» dereqq
»» Wprowadzenie avatarow
» Status: Realizowane. Przy czym bedzie mozliwosc ich wylaczenia

»»» Meghan_mph
»» Umozliwienie dostepu do starych watkow w formie archiwum

»»» Big Moon
»» Mozliwosc placenia za gry wylacznie wPLN
» Status: Niemozliwe do wykonania. Od czasu do czasu beda sie jednak pojawialy promocje, w ktorych bedzie mozna kupic dany tytul za 1 zl, reszte oplacajac w wPLN

»»» Sir Joker
»» liczenie postow w watku ''od konca''

»»» michal19
»» Ponowne zalozenie oficjalnego watku dot. lokalizacji Dungeon Siege 2

>»»» Kris_bla
»» Umozliwienie uzytkownikom edytowanie wlasnych postow

»»» Cord
»» Wprowadzenie danych o uzytkownikach (Wizytowki ? Czyli adres e-mail, udost. dancyh potrzebnych do wysylania wiadomoscy - dopisek moj)
» Status: Realizowane.

»»» Wiadroman
»» Umieszczenie informacji o tym czy dany uzytkownik jest zalogowany na forum

»»» oczko_21
»» Wprowadzanie tabelki z watkami w ktorych uzyskalismy odpowiedz na nasze posty (plus te ktore sami zalozylismy - dop. moj)

»»» Cord
»» Dodanie nowych pozycji do zakupienia w sklepie
» Status: Realizowane

»»» Tibor
»» Usuniecie pojawiania sie nowego okienka przy pisaniu postow

»»» DemoBytom
»» Umieszczenie informacji o zasadach zdobywania statusow

»»» Wiadroman
»» Pogrubianie tylko tych tematow w ktorych ktos napisal posta od ostatniej naszej wizyty

»»» Ajko
»» Wprowadzenie skina przypominajacego stare forum
» Status: Jesli ktos z uzytkownikow, po udostepnieniu odpowiednich narzedzi, zrobi cos takiego zapewne pojawi sie taka mozliwosc

»»» pitah
»» Wyjasnienie roznicy miedzy kategoria ''freestyle'' a ''na kazdy temat''

»»» DemoBytom
»» Wprowadzenie systemu odpowiadania w jednym poscie kilku osobom

»»» Vel Grozny
»» Wprowadzenie skorki podobnej do tej z forum Witcher
» Status: jw.

»»» Monte Christo
»» Wieksze, a co za tym idzie latwiejsze do zauwazenia, granice miedzy poszczegolnymu postami

»»» Loonatyk
»» Zaniechanie dzielenia danego watku na strony

»»» Seqiu
»» Podzial gier w sklepie gram.pl wedlug serii wydawniczych

»»» Czedwik
»» Wyszukiwarka uzytkownikow oraz wlasnych postow

»»» ThimGrim
»» Obok daty ostatniego posta powinna tez pojawic sie informacja kto go napisal

»»» ThimGrim
»» Umozliwienie kasowania wlasnych postow

»»» Vel Grozny
»» Wprowadzenie malych gier on-line. W koncu nazwa ''gram'' zobowiazuje

»»» Loonatyk
»» Zrezygnowanie z wprowadzenia wizytowek (Hmm, pozniej sie nawrocil ;). Wybaczam :D - dop.moj).
» Status: Skoro wiadomo, ze wizytowki beda, wiec niemozliwe do wykonania

»»» Loonatyk
»» ''Prywatna wiadomosc'' (rozumie sie samo przez sie, prawda ;p?? -dop. moj)

»»» Loonatyk
»» Zrezygnowanie z pokazywania ile stron z tematami jest na Forum. Zamiast tego link - ''Poprzednie x watkow''

»»» hunter22
»» Mozliwosc kasowania wlasnych tematow

»»» Night Elf
»» Dodanie w karcie gry linkow do ich oficjalnych stron

»»» Egan Wolf
»» Skasowanie przycisku Dodaj Post w zamknietym temacie

»»» kilka osob. Nie wpisalem wczesniej, wiec nie pamietam ;P
»» Chleba i igrzysk! Znaczy sie Konkursy na gram.pl ;P
» Status: Realizowane

»»» Gevon Slicer
»» Wprowadzenie uslugi pod nazwa ''Direct 2 Drive'', czyli mozliwosci zakupu i sciagniecia gry na dysk przez internet

»»» jadam
»» "Zrobić dla ''obywatela'' poczekalnię z nowymi tematami zatwierdzanymi przez moderatorów"


»»» Vel Grozny
»» Podzial kategorii "Gry" na poszczegolne pozycje w ofercie CDP

»»» jok3r
»» Wiekszy limit znakow przy recenzjach graczy
» Status: Jesli tylko wystarczajaco duzo osob sobie tego zazyczy

»»» Sarafan_Knight
»» Dodanie informacji kto ostatnio pojawil sie na Forum

»»» Kris_bla
»» Powrot do systemu w ktorym w watku mozna bylo wybrac kilka pierwszych i kilka ostatnich stron

»»» Mumin
»» "wywalić (albo raczej przesunąć gdzieś w dyskretne miejsce) kwadraciki określające kategorie,"

»»» Mumin
»» "znaczek CDP (oznaczający nowe posty od Was) jest... wybaczcie... niepotrzebny"

»»» Mumin
»» "Przywróćcie belkę ze starego forum - "Od Twojej ostatniej wizyty napisano X postów, w tym odpowiedzi na Twoje posty: Y"

»»» Mumin
»» "podgląd posta przed dodaniem"


»»» monte Christo
»» dodanie przy cytowaniu odpowiedzi daty i godziny cytowanego posta

»» Bubby
»» Filtrowanie newsow. Nie kazdy chce czytac np. o nowosciach w swiecie konsol

»»» Bubby
»» Powiadamianie na e-maila o dopowiedziach na nasze posty

»»» Bubby
»» Bardziej rozbudowany BBcode (wiecej opcji dot. formatowania tekstu)

»»» hanmeg
»» Wprowadzenie podzialu statusow/tytulow na zenskie/meskie

»»» LifaR
»» Funkcja by temat, w ktorym napisalismy ostatni post NIE byl oznaczony jako nieprzeczytany

»»» Cazcader
»» Wprowadzenie funckji RSS na stronie gram.pl

»»» Fermion
»» "Na Forum brakuje mi przycisku: "zaznacz wszystkie kategorie" i "odznacz wszystkie kategorie"".

»»» walgierz
»» Zaostrzenie regulaminu

»»» ZawiszaCzarny
»» Za duzo przepisywania ;P. http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=50&pid=467

»»» Rzezim
»» "Skoro gram jest platforma CDP to winien gdzieś znajdować się link do misji CDP"
» Status: Zgodnie z wypowiedzia misje posiada CDP, wiec ta znajduje sie na dawnej stronie CDP

»»» Rzezim
»» Link ze sklepu na forum
» Status: Sklep wg zamierzem ma/mial byc oddzielna czescia. Ale propozycja do rozwazenia

»»» Olamagato
»» "Moja propozycja jest taka, aby link do tematu który zawiera wykrzyknik odnosił się nie do ostatniej strony lecz do strony z najstarszym postem odpowiedzi"

»»» Quire
»» propozycja aby "każdy napisany przez użytkownika post w danym temacie [...] był np. odpowiednio zaznaczony np. ciemniejsze tło"

»»» friss
»» Utworzenie dzialu ''ogloszenia'' gdzie uzytkownicy informowali by o checi zakupu jakiegos tytulu

»»» Hegemon
»» Laczenie postow jednego uzytkownika gdy zostaly one wyslane ''pod rzad''

»»» Raylin
»» Wprowadzenie do sprzedazy gadzetow z wersji pudelkowych gier
» Status: Wszystko zalezy od danego gadzetu. W niektorych przypadkach jest to niemozliwe, ale jest szansa na cos takiego

»»» TYHE
»» Umieszczenie przyciskow ''URL'' i ''Odpowiedz'' w prawym gornym rogu posta

»»» Lifar
»» Już wyjaśniam: ktoś z CDP mógłby zebrać podane w tym wątku propozycje
» Status: Zrobione ;P. Reszta nie zalezy ode mnie :D

»»» Reason
»» Wieksza liczba informacji dot. gier na konsole - liczba graczy, tryby gry gdy gra kilka osob itp.

»»» Piotrek K.
»» Mozliwosc by na liscie z watkami mozna bylo przejsc do kilku ostatnich stron danego watka, a nie tylko linki do 1-szej i ostatniej strony


Zebral i opracowal: Piotrek K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sklep

- Moja lista życzeń: możliwość dodania do listy życzeń gry:
a) bezpośrednio ze strony opisowej (np. http://www.gram.pl/gra.asp?id=21 )
b) której nie ma w sklepie, a jest dostępna np. w planie wydawniczym lub w seriach gier (np. http://www.gram.pl/gra.asp?id=10&pid=420 lub http://www.gram.pl/gra.asp?id=136&pid=361

- Nowe/powracające produkty - filtrowanie produktów, które ostatnio pojawiły się w sklepie

- Zmiana cen - filtrowanie produktów, których cena zmieniła się (w tym również zmieniona proporcja zł do wPLN)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykonałeś iście tytaniczną pracę.
Ale co do mojej propozycji o usunięciu komentarzy z forum, to raczej miałem na myśli, aby pojawił się jako trzecia grupa (obok przypiętych i zwykłych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, sorki za to ;). Zrozumialem to inaczej, a nie realnym byloby pytanie sie po kolei ludzi o co im tak dokladnie chodzi ;). Moze jakis modek to poprawi?? Jest to na samym poczatku, 6-ta z kolei propozycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to forum nadal zawiera wiele błędów. Myślałem, że jak otworzą forum tego 6 października to będą błędy, ale niezauważalne :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
---> Przepraszam, przynajmniej się nie nudziłeś :D I przynajmniej się na forum dostałeś, mi od rana niedziałało, więc nie miałeś wcale tak źle ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 19:52, LifaR napisał:

>/.../
---> Przepraszam, przynajmniej się nie nudziłeś :D I przynajmniej się na forum dostałeś, mi od rana niedziałało,
więc nie miałeś wcale tak źle ;>


Nie tylko Tobie od rana nie działało :> Ja przez ponad 6 godzin nie mogłem zobaczyć się z forum :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 19:52, LifaR napisał:

>/.../
---> Przepraszam, przynajmniej się nie nudziłeś :D I przynajmniej się na forum dostałeś, mi od rana niedziałało,
więc nie miałeś wcale tak źle ;>


Nie tylko Tobie od rana nie działało :> Ja przez ponad 6 godzin nie mogłem zobaczyć się z forum :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować