Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2005 o 11:17, Don Lizak napisał:

No właśnie. Pisząć tego posta nie wiedziałem o tym, że ''''Mistrz'''' pisał swój.


No właśnie, ale już napisałem że "zwracam honor" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 21:20, Destro napisał:

> Powrot do informacji w lewym gornym rogu strony, czyli np. "Witaj Budo! Mamy popołudnie, czwartek 6 października".

>ta informacja jest dość mało funkcjonalna. Xywka osoby zalogowanej się wyświetla na górze, porę dnia >raczej jesteśmy w stanie rozpoznać sami ;), a w dzisiejszych czsaach zegarki są wszędzie, także w >Windowsach :). Oczywiście jeśli dużo osób będzie tego chciało to nic nie stoi na przeszkodzie.

Może i to jest mało funkcjonalne ale jednak przyjemne. Z zasady wy jesteście firmą a my jej klientami, użytkownikami strony. I taka sytuacja jest dość "sterylna" i sztywna. Na dawnej stronie CDP taki tekst sprawiał, że między klientami a firmą jest jakaś większa "więź". Mi osobiście sprawiało przyjemność czytać tekst: Witaj Daimon_Frey... Tak więc powrotu chociaż samego Witaj bym sobie życzył ;)

Dnia 15.10.2005 o 21:20, Destro napisał:

Wiekszy limit znakow przy recenzjach graczy


Podpisuje się pod prośbą o dłuższe recenzje, a skoro jak mówisz, że większość to 2 linijki to nie ma problemu z długimi tekstami na jednej stronie. A "czytaj dalej" jest bardzo dobrym rozwiązaniem w razie czego ;]

Dodatkowo chciałbym aby była możliwość wyświetlania większej liczby tematów na jednej stronie niż tylko 50. Na starym forum korzystałem z 100, teraz tak jakoś mało, a nie chce mi się przeglądać dalszych stron ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 01:54, Destro napisał:

To forum jest gotowe, my je teraz ulepszamy :). Oczywiście można
wyjść z założenia, że wiemy lepiej od forumowiczów czego chcą, temat rozbudowy i ulepszania forum uciąć a propozycje wywalić
do kosza. My jednak, wraz z użytkownikami, chcemy uczynić to forum jeszcze lepszym niż jest obecnie. Szczególnie, że parę
osób nigdy nie wpadnie na tyle dobrych pomysłów co parę tysiecy. I nie widzę w tym niczego głupiego.

Dobra, trochę przesadziłem, ale od samego początku można było zrobić kilka rzeczy jak te avatary i ciągle jestem za tym, aby były Prywatne Wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 01:54, Destro napisał:

To forum jest gotowe, my je teraz ulepszamy :). Oczywiście można
wyjść z założenia, że wiemy lepiej od forumowiczów czego chcą, temat rozbudowy i ulepszania forum uciąć a propozycje wywalić
do kosza. My jednak, wraz z użytkownikami, chcemy uczynić to forum jeszcze lepszym niż jest obecnie. Szczególnie, że parę
osób nigdy nie wpadnie na tyle dobrych pomysłów co parę tysiecy. I nie widzę w tym niczego głupiego.


Masz racje, przesadziłem. Ale można od początku było zrobić niektóre rzeczy jak np. Avatary...
Poza tym nadal jestem za tym, aby były Prywatne Wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, przesadnie ująłem... Ale od samego początku można było zrobić takie rzeczy jak Avatary...
Ciągle jestem też za tym aby były Prywatne Wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 21:20, Destro napisał:

Piotrek K., dziękuję za podsumowanie -
jest świetne i przede wszystkim bardzo pomocne.

Nie ma problemu - 5 zl :P. Idea byla jasna, duzo osob zaczelo powtarzac propozycje, nie mowiac juz o tym, ze myslalem, ze jak wszystko sie zbierze do kupy jest zdecydowanie wieksza szansa, by ktos z CDP odpowiedzial na te propozycje niz mialby to robic po kolei :). Jak widac. Cel zamierzony zostal wykonany w 100% :).

Jak widac czesc opcji nie bedzie dostepna - dzieki temu uniknie sie dopytywanie, proszenie o cos co nie jest realne. A to, wedlug mnie, rowniez doprowadzi do usprawnienia calego systemu pisania w tym temacie :)
I jeszcze male info odnosnie samej listy. Opisalem WSZYSTKIE rzeczy, nawet te ktore uwazam, ze akurat MI by sie nie podobaly lub sa calkowicie nieprzydatne. Nie segregowalem ich w zaden sposob ;).

Przede wszystkim ciesza wizytowki, pwrotw podpisow, pokazanie dostepnosci danego uzytkownika i pare innych rzeczy. Jednak posiedze troche na forum dluzej i zobacze czego i brakuje tak naprawde :)

PS. Aha, i dziekuje serdecnie za ustosunkowanie sie do listy. Job well done :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że tu nie ma tablic, jest mnóstwo osób i jest (przepraszam ale to prawda) śmietnik edycja postów to byłaby głupota... ktoś edytowałby swojego starego posta, po czym inni by zauważali to i swoje po kolei poprawiali... :/ - nie mówcie, że nie - są tacy ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 18:06, Galdor napisał:

Jezusku.... czlowiek jedzie sobie na dwa tygodnie, zapomina o zmianie na gram.pl i tu taka niespodzianka... gdzie moje ukochane
kolory bordo? ;)


Będą, jak wprowadzą nowe skiny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie ktoś się zebrał, żeby odpowiedzieć w jednym miejscu na większość pytań, choć muszę powiedzieć, że odpowiedzi są mało konkretne, oj mało... Większość z nich to "sprawa do przemyślenia". Więcej męskich i zdecydowanych działań panowie (i panie jak sądzę). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 19:52, Piotrek K. napisał:

Jak masz Temat dyskusji to ponizej masz DUZYMI LITERAMI napisany tytul
newsa. Kliknij na niego...

heh..rzeczywiscie. dziwne ale przed napisaniem posta kliknalem na wszytko oprocz tej belki z tytulem - jakos podswiadomie ja ominalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować