Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #93: Na które filmowe adaptacje gier najbardziej oczekujesz?

63 postów w tym temacie

jako fan jedynki zarówno gy jak i ekranizacji zaznaczam Hitmana 2 ^^ i Brokena, ale to przez wzgląd do niezłej fabuły gry i po drugie jestem fanem przygodówek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ooo to ma być adaptacja duke nukem"a ?... nawet nie wiedziałem, z przyjemnością obejrzę. 90% wymienionych tytułów mnie wg zaskoczyła... Army of Two ? CO by miało się niby pojawić ciekawego w filmie?... God of War? Brzmi ciekawie ale jakoś sobie tego nie wyobrażam. Lost Planet ? Jeżeli twórcy tego nie spieprzą to może być naprawdę ciekawy film, ale bardziej czekam na tekkena !!!!!!!:P no i kolejnego mortala bym sobie chętnie obejrzał :P Jeżeli chodzi jeszcze o Prince of Persia to mam jakieś przeczucia, że będzie to bardziej bajka niż film godny fana Prince of Persia. World of Warcraft - ... bez komentarza.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem MGS koniecznie powinien pojawic sie w kinach ale tylko wtedy gdy rezyserem bedzie Hiedo Kojima, geniusz jak dla mnie!!!
A co do Cold Fear to najlepsza gra akcji w klimacie horroru! Bije na glowe nawet serie F.E.A.R, wiec jezeli powstalby film to z pewnoscia bylby to jeden z bardziej przerazajacych horrorow wszechczasow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co do tekkena to po obejrzeniu pierwszego trailera do filmu to powiem tylko tyle: DNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
bedzie cos w stylu ekranizacji Dragon Ball, czyli mozna obejrzec ale tylko z papierowa torba na wymiociny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, ja to bym se najchętniej (przynajmniej na ten czas) zobaczył zajefajną i tak bardzo dobrze wykonczona ekranizacje gry Mass Effect. Najlepiej trylogia <rotfl>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Silent Hilla 2. Jeśli zachowają klimat gry, to ma to szanse na sukces. Tylko jak rozwiążą sprawę zakończenia historii? Które zostanie wybrane?

A tak z drugiej strony to cieszę się, że nie ekranizują Planescape: Torment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest fanowski film w universum WH40k który zwie się Damnatus, ale niestety został zbanowany przez Games Workshop...

Najbardziej czekam na ekranizacje Gears of War, Bioshock i może Prince of Persia jeśli nie zrobią z tego jakieś bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ja bym z całą przyjemnością zobaczył dantego i duka nukema na wielkim ekranie.Mam nadzieje że nie spie***ą nowego mortal kombata tak jak to zrobili z 2 częścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować