Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aktualizacja europejskiego PlayStation Network

10 postów w tym temacie

Trzeci zestaw mapek to wszystkie poprzednie i dwie nowe napalm i cordite do tego dwie nowe bronie ah ten miotacz ogni :D super !!! polecam każdemu co muci w k2 :] A cena kusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zawiedziony przede wszystkim brakiem dema Dissidia: Final Fantasy, które już dostali Amerykanie. My dostaniemy je pewnie za tydzień, później albo wcale. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekaw, czemu podaje się ceny w euro, a nie w złotówkach, które przecież sklep PSN akceptuje i w takiej walucie cenę podaje...? Nie można od razu pokazać polskich wartości (które nie zawsze są przeliczane wprost z euro)?

Co do samego update wszak - biedny, marny i w ogóle. Chyba jeszcze bardzo długo europa będzie się w tej kwestii wlekła za USA... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@GandalftheBlack

Posiadanie dwóch konto to żaden problem (sam mam dwa, bo jak bym czekał na SCEE to bym się wielu rzeczy nie doczekał w ogóle) - ale problem jest z PSP.

PSP jest połączone z jednym kontem i nie da się na nim uruchomić gier/dem itp. z innego konta - a w zasadzie można, ale trzeba PSP przerejestrować na to inne konto - co jest cholernie upierdliwe.

Ja na przykład kupiłbym sobie chętnie MGSa i Residenta z amerykańskiego PSN, ale jak przerejestruję PSP na moje amerykańskie konto to nie będę mógł grać na przykład w FF7 czy Silent Hill, które kupiłem na PSN EU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wrescie aktualizacja jakas ;]
No ale ceny.. coz.. sa naprawde zaskakujaco niskie!
No a co do 2 kont to przeciez nie jest problem ale kto tam chce miec 2 konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować