Zaloguj się, aby obserwować  
Ash

Co będzie w CD-Action w numerze kwietniowym?

31 postów w tym temacie

Ciekaw jestem waszych opinii na temat tego co wykombinują na swoja okrągłą rocznicę (a jest co świętować!). Chodzi mi o zawartość pisma, płytek i/lub ew. gadżety. Smuggler też może się wypowiadać :] jak chce oczywiście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK! Sorry jestem początkującym forumowiczem i myslałem, że lepiej bedzie dodać nowy temat niż wypowiadać się na innym :] Sorry że zaśmiecam forum takimi tematami :''[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś poprostu "lizipupom" :P i chciałeś se statusy nabić na forum hiehie :) Myslisz, że szybciej będziesz awansował? hehe Nic bardziej mylnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 12:05, plobek napisał:

Jesteś poprostu "lizipupom" :P i chciałeś se statusy nabić na forum hiehie :) Myslisz, że szybciej
będziesz awansował? hehe Nic bardziej mylnego :)


Kto ja? Bardzo mylna dignoza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 12:05, plobek napisał:

Jesteś poprostu "lizipupom" :P i chciałeś se statusy nabić na forum hiehie :) Myslisz, że szybciej
będziesz awansował? hehe Nic bardziej mylnego :)


To powiedział Bumelant...;P

Może racja,powinieneś się dopisywać w istniejących tematach.To chyba do zamknięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2006 o 12:07, Baali napisał:


To powiedział Bumelant...;P

Może racja,powinieneś się dopisywać w istniejących tematach.To chyba do zamknięcia?


Może faktycznie niepotrzebnie tamat dodałem. Sorry, że śmiece i nie chce sobie "nabić statusu" tylko sie wypowiedzieć. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 12:09, szerszeń45 napisał:


>
> To powiedział Bumelant...;P
>
> Może racja,powinieneś się dopisywać w istniejących tematach.To chyba do zamknięcia?

Może faktycznie niepotrzebnie tamat dodałem. Sorry, że śmiece i nie chce sobie "nabić statusu"
tylko sie wypowiedzieć. :(


Przeca nic się nie stało ;P Zresztą też mnie ciekawi co będzie w jubileuszowym CDA :D Powinni dać jakiś mini-spoiler czy coś w obecnym nr. Ale może przenieśmy się z naszą dyskusją na wątek poświęcony CDA,a tem dajmy umrzeć śmierciom naturalną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 12:14, Baali napisał:

>
> >
> > To powiedział Bumelant...;P
> >
> > Może racja,powinieneś się dopisywać w istniejących tematach.To chyba do zamknięcia?

>
> Może faktycznie niepotrzebnie tamat dodałem. Sorry, że śmiece i nie chce sobie "nabić
statusu"
> tylko sie wypowiedzieć. :(

Przeca nic się nie stało ;P Zresztą też mnie ciekawi co będzie w jubileuszowym CDA :D Powinni
dać jakiś mini-spoiler czy coś w obecnym nr. Ale może przenieśmy się z naszą dyskusją na wątek
poświęcony CDA,a tem dajmy umrzeć śmierciom naturalną :P


OK, spoko. Temat uważam za zamkinięty (tylko nie wiem jak go zamknąć, czy to może już moderator tylko może?:/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 12:07, Baali napisał:

> Jesteś poprostu "lizipupom" :P i chciałeś se statusy nabić na forum hiehie :) Myslisz,
że szybciej
> będziesz awansował? hehe Nic bardziej mylnego :)

To powiedział Bumelant...;P

Może racja,powinieneś się dopisywać w istniejących tematach.To chyba do zamknięcia?


A co masz coś do bumelantów? Śmiem uważać, że w 90% przypadków są lepszymi forumowiczami od tych wszystkich nadętych paziów i innych gadów. Poprostu mam taki uraz, że wpienia mnie wszystko co się odnosi do tych "chorych" statusów, a szczególnie innych, którzy chcą w dwa dni stać się superniewiaomojacy.

Dnia 23.02.2006 o 12:07, Baali napisał:

Kto ja? Bardzo mylna dignoza :P


Sądząc po tej emotikonce na końcu odnoszę wrażenie, że jednak miałeś taki zamiar, a teraz głupio się tłumaczysz. Jest jeszzce drugie rozwiązanie: nie umiesz używać emotek!


<szyderczy smiech on> muhahahahahah<szydera off>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 12:25, plobek napisał:

> Kto ja? Bardzo mylna dignoza :P

Sądząc po tej emotikonce na końcu odnoszę wrażenie, że jednak miałeś taki zamiar, a teraz głupio
się tłumaczysz. Jest jeszzce drugie rozwiązanie: nie umiesz używać emotek!


<szyderczy smiech on> muhahahahahah<szydera off>


Emotka była po to by skojarzyc z pewnym filmem, a nie po to by mnie zdemaskować... ja dopiero teraz zobaczyłem że jest coś takiego jak staus na forum (LOL)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 12:25, plobek napisał:

> > Jesteś poprostu "lizipupom" :P i chciałeś se statusy nabić na forum hiehie :) Myslisz,

> że szybciej
> > będziesz awansował? hehe Nic bardziej mylnego :)
>
> To powiedział Bumelant...;P
>
> Może racja,powinieneś się dopisywać w istniejących tematach.To chyba do zamknięcia?

A co masz coś do bumelantów? Śmiem uważać, że w 90% przypadków są lepszymi forumowiczami od
tych wszystkich nadętych paziów i innych gadów. Poprostu mam taki uraz, że wpienia mnie wszystko
co się odnosi do tych "chorych" statusów, a szczególnie innych, którzy chcą w dwa dni stać
się superniewiaomojacy.

> Kto ja? Bardzo mylna dignoza :P

Sądząc po tej emotikonce na końcu odnoszę wrażenie, że jednak miałeś taki zamiar, a teraz głupio
się tłumaczysz. Jest jeszzce drugie rozwiązanie: nie umiesz używać emotek!


<szyderczy smiech on> muhahahahahah<szydera off>



Spoko! Ja tylko żartowałem! Peace! Nic nie mam do bumelantów i wywrotowców. Jak to Cię uraziło to sry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 12:30, Baali napisał:

> > > Jesteś poprostu "lizipupom" :P i chciałeś se statusy nabić na forum hiehie :)
Myslisz,
>
> > że szybciej
> > > będziesz awansował? hehe Nic bardziej mylnego :)
> >
> > To powiedział Bumelant...;P
> >
> > Może racja,powinieneś się dopisywać w istniejących tematach.To chyba do zamknięcia?

>
> A co masz coś do bumelantów? Śmiem uważać, że w 90% przypadków są lepszymi forumowiczami
od
> tych wszystkich nadętych paziów i innych gadów. Poprostu mam taki uraz, że wpienia mnie
wszystko
> co się odnosi do tych "chorych" statusów, a szczególnie innych, którzy chcą w dwa dni
stać
> się superniewiaomojacy.
>
> > Kto ja? Bardzo mylna dignoza :P
>
> Sądząc po tej emotikonce na końcu odnoszę wrażenie, że jednak miałeś taki zamiar, a teraz
głupio
> się tłumaczysz. Jest jeszzce drugie rozwiązanie: nie umiesz używać emotek!
>
>
> <szyderczy smiech on> muhahahahahah<szydera off>


Spoko! Ja tylko żartowałem! Peace! Nic nie mam do bumelantów i wywrotowców. Jak to Cię uraziło
to sry...


Nie nie :) Mnie nie uraziło :) "szydera mode" był do tego drugiego "cytatu" :) Z resztą może wygląda groźnie, ale ja dobry ludź jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 12:32, plobek napisał:

Nie nie :) Mnie nie uraziło :) "szydera mode" był do tego drugiego "cytatu" :) Z resztą może
wygląda groźnie, ale ja dobry ludź jestem :)


Taa nabijajcie się nowicjusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 12:33, szerszeń45 napisał:

> Nie nie :) Mnie nie uraziło :) "szydera mode" był do tego drugiego "cytatu" :) Z resztą
może
> wygląda groźnie, ale ja dobry ludź jestem :)

Taa nabijajcie się nowicjusza...


A co w wojsku nie byłeś? :P

Dobra koniec topica bo rozmywamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 20:18, Therror napisał:

W nywym CDA 3 gry:

Splinter Cell
Guilty Gear X Isuka
Gothic (DVD)

i Tipsomaniak. IMO super, szczególnie SC i Gothic.


Jesteś pewien czy to żarty? Bo jak tak no to SUPERRRR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 20:21, Smugller napisał:

Jesteś pewien czy to żarty? Bo jak tak no to SUPERRRR!

Pociesze cie, wszystko co Therror napisał o tym numerze CDA to 100% prawda potwierdzona na Forum Actionum :-] Z tego co wiem to ma być chyba jeszcze więcej pełniaków, ale za to sobie głowy ogolić nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 20:24, Hubi Koshi napisał:

> Jesteś pewien czy to żarty? Bo jak tak no to SUPERRRR!
Pociesze cie, wszystko co Therror napisał o tym numerze CDA to 100% prawda potwierdzona na
Forum Actionum :-] Z tego co wiem to ma być chyba jeszcze więcej pełniaków, ale za to sobie
głowy ogolić nie dam.


JUUHHHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU! UMRĘ SZCZĘŚLIWY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować