Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham Asylum na PC z poślizgiem

20 postów w tym temacie

@Od wczoraj na PC oraz w usługach Xbox Live Marketplace i PlayStation Network dostępna jest wersja demontracyjna gry Batman: Arkham Asylum.

Od wczoraj na PSN, od dzisiaj na PC i XBL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie stanie jak chwile dłużej poczekamy, a PhysX to fajna sprawa. Niby nic specjalnego - da się żyć bez tego, ale wg mnie Mirror''s Edge dużo zyskał dzięki falującym płachtom, materiałom czy rozpryskującego się szkle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demko właśnie się ściąga (pozostało 10 godzin, szkoda, że nie jest na razie dostępne na Steam).
3 tygodnie można jeszcze przeboleć, skoro gra ma być bardziej dopracowana - i tak większość tytułów kupuję na ogół tygodnie, jeśli nie miesiąc-dwa po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo dobra,trochę przycina,ale to może wada niepełnej wersji / dema?,myślę,że całość będzie już dopracowana - szkoda tylko,że brakuje napisów pod dialogami.
Mi,demko ściągnęło się w 35 minut - aż sam się zdziwiłem ... ja pobrałem demo stąd:
http://www.nzone.com/object/nzone_batmanaa_downloads.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 14:32, lis_23 napisał:

Gra jest bardzo dobra,trochę przycina,ale to może wada niepełnej wersji / dema?,myślę,że
całość będzie już dopracowana - szkoda tylko,że brakuje napisów pod dialogami.


Bo domyślnie napisy są wyłączone - w menu gry wchodzisz w opcje > Game Options i pierwsza pozycja to wyświetlanie napisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 15:15, Dermi napisał:

> Gra jest bardzo dobra,trochę przycina,ale to może wada niepełnej wersji / dema?,myślę,że

> całość będzie już dopracowana - szkoda tylko,że brakuje napisów pod dialogami.

Bo domyślnie napisy są wyłączone - w menu gry wchodzisz w opcje > Game Options i pierwsza
pozycja to wyświetlanie napisów.

O,dzięki! - nie zauważyłem tego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacze demo, ale nie wiem jak to będzie ostatnia gierka o filmowych/komiksowych superbohaterach w jaką grałem to Spiderman 2 i wcale zachwycony nie byłem, ale może Batman jest inną grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm.. wszystko byłoby ok, gdyby demo ściągało mi się w całości.. już bym grał i mógł napisać nieco więcej na jego temat, jednak przy 98% ściąganie się przerywa (zarówno z serwerów z niułsa, jak i z serwera nvidii) i przy próbie wypakowania wyskakuje mi błąd crc. powoli tracę cierpliwość do tego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Batmana nie czekam zbyt niecierpliwiąc się, więc obecnie jest dla mnie bez znaczenia czy to 3 tygodnie, czy 3 miesiące poślizgu, ale jeśli w przyszłości miałabym kupić tę grę, to przesunięcie premiery, aby dopracować jakiś element w grze jest dla mnie plusem. Skoro to ma być taki hit, to bardzo możliwe, że kiedyś zagram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Baluk25 - lis23 podał linka - http://www.nzone.com/object/nzone_batmanaa_downloads.html tutaj masz.
mnie się udało wreszcie ściągnąć, przechytrzyłem Firefoksa, który zatrzymywał ściąganie demka przy 98%.. a jak? gdy zobaczyłem, że średnia prędkość ściągania zaczyna spadać zapauzowałem je, potem kontynuowałem i demko się ściągnęło ;-)
co do samego dema - jestem pod wrażeniem, choć strasznie krótkie jest.. (wiem marudzę) :P
zrobiło, co należy, czyli rozbudziło mój i tak duży już apetyt na Batman Arkham Asylum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować