Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - nowe talenty kapłana ujawnione!

18 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2006 o 11:20, CptArtur napisał:

a czy ten patch 1.10 to oficjalny patch??

Nie, wydaje go grupa ze stadionu.

Jak może być nieoficjalny skoro talenty jak i informacja są na oficjalnej stronie WoW''a??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poprzedni partch 1.9 nie byl oficjalnym patchem wiec nie wiem czy warto bedzie poswiecic okolo 3 godzin na sciagniecie patcha 1.10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 12:27, CptArtur napisał:

poprzedni partch 1.9 nie byl oficjalnym patchem wiec nie wiem czy warto bedzie poswiecic okolo
3 godzin na sciagniecie patcha 1.10.

Mam niejasne przeczucie, że grasz na jakimś dziwnym serwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wez sie walnij w glowke. Do WoW''a sa tylko oficialne patche bo inaczej nei wejdziesz na BN. A jak gras zna jakis nieoficjalnych patchahc to znaczy ze masz piracka wersje i gras zna pirackich serwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>. Do WoW''a sa tylko oficialne patche bo inaczej nei wejdziesz na BN.

Lol, tu nie ma żadnego Battle Netu, są po prostu oficjalne serwery Blizza :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh dzieki za takie informacje...teraz z tego co sie patrzylem na kalkulator talentow ( juz nowy ) to priesci beda ostro podrasowani :/. Na pewno poprawi sie o wiele leczenie w instancjach , malo zostalo jednak zmienione w dziedzinie cienia bodajze dodano umocnienie vampiric embrance. Jednak patrzac na nowe talenty priest typowo leczacy ukazuje sie w dobrym swietlne na PvP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o podrasowanie talentow priesta to talenty z grupy Holy sa calkiem niezle podrasowane ale moim zdaniem talenty z grupy Discipline zwlaszcza ostatni(Power Infusion) RZĄDZĄ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować