Zaloguj się, aby obserwować  
Big_Papa

50Cent czy go znacie i lubicie? Wasze poglądy na ten temat

948 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2007 o 15:40, jakoktochce napisał:

> > a co takiego Game zrobił?
> To - http://www.youtube.com/watch?v=exhwCYSD7YI

nie lubie The Game''a! chyba jednak rzeczywiście poczuł sie słaby i musiał coś wymyślić...
( ale rytm i bity nawet niezłe...:)))))


ej jak jest G Unot to moze my założymy The gamenot

i bedziemy spiewac The the the gamenot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 19:00, trutututu napisał:

ej jak jest G Unot to moze my założymy The gamenot

i bedziemy spiewac The the the gamenot


albo F**k The Game... tez by dobre było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie obaj powinni się pogodzić i tworzyć muzę... Nigdy nie znudzą mi sie kawałki "How We Do" i "Hate It Or Love It" - które są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 21:51, Madt napisał:

Według mnie obaj powinni się pogodzić i tworzyć muzę... Nigdy nie znudzą mi sie kawałki "How
We Do" i "Hate It Or Love It" - które są świetne.


ooo tak, tu musze ci przyznac racje :) oddzielnie tworza dobry rap (no przynajmniej jeden) ale razem wymiatają :)a szczegolnie te dwa utwory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Przysporzę sobie kilku wrogów, ale kompletnie nie trawię tego typa. Poza tym pewnie nie jestem jedynym i jak każdy mam prawo do własnej opinii ;) Jak na złość przez 10 miesięcy mieszkałem w akademiku razem z takim maniakiem czarnych rytmów, że już niedobrze mi się robiło, kiedy po raz kolejny słyszałem słowa w stylu: "I (''ll?) take you to the candy shop" :/ i jeszcze kilkadziesiąt podobnych "hitów". Może to przez to, że co za dużo, to nie zdrowo? W każdym razie, jak dla mnie to zarówno słowa jak i rytm takie "ni w pięść, ni w oko". Dla mnie, niesamowicie sztucznie wygląda, kiedy typol wozi się nowym Bentley''em, czy inną nową furą i śpiewa jakie to on miał przewalone dzieciństwo. Ale koniec tego biadolenia. Ktoś może to lubić (...?) i trzeba się z tym pogodzić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 22:10, conradzik napisał:

Ech... Przysporzę sobie kilku wrogów, ale kompletnie nie trawię tego typa. Poza tym pewnie
nie jestem jedynym i jak każdy mam prawo do własnej opinii ;) Jak na złość przez 10 miesięcy
mieszkałem w akademiku razem z takim maniakiem czarnych rytmów, że już niedobrze mi się robiło,
kiedy po raz kolejny słyszałem słowa w stylu: "I (''ll?) take you to the candy shop" :/ i
jeszcze kilkadziesiąt podobnych "hitów". Może to przez to, że co za dużo, to nie zdrowo? W
każdym razie, jak dla mnie to zarówno słowa jak i rytm takie "ni w pięść, ni w oko". Dla mnie,
niesamowicie sztucznie wygląda, kiedy typol wozi się nowym Bentley''em, czy inną nową furą
i śpiewa jakie to on miał przewalone dzieciństwo. Ale koniec tego biadolenia. Ktoś może to
lubić (...?) i trzeba się z tym pogodzić :/


Rozumiemy Cię i szanujemy Twoje zdanie, i to by było na tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ja nie mówie ze ja słucham wszystkich piosenek 50 Centa. Ja słucham jego starszych piosenek i tylko pare tych najnowszych: Amusement Park, Straight To The Bank, AYO Technology... i z tych nowych to by było na tyle :) Reszta tych co słucham to In Da Club, Hustler''s Ambition, Position Of Power... Fajne są jeszcze: You Don''t Know i Hands Up ale on tam tylko wystepuje gościnnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 10:14, TmJ napisał:

Do sieci przeciekł najnowszy teledysk 50 Centa - Follow My Lead oto on:
http://www.youtube.com/watch?v=N7Jz_0B0qig


eee taki sobie teledysk, myślałem ze jak z Justinem zrobił jeden z najlepszych teledysków (klip tygodnia na MTV) to następne tez będą super... a tu taki średniak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 10:39, jakoktochce napisał:

eee taki sobie teledysk, myślałem ze jak z Justinem zrobił jeden z najlepszych teledysków (klip
tygodnia na MTV) to następne tez będą super... a tu taki średniak :)

Chodzi Ci o "Ayo Technology" ? Szczerze mówiąc mi bardziej podobał się sam kawałek a nie teledysk, ale ten też był nie najgorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 10:48, kolektor napisał:

Chodzi Ci o "Ayo Technology" ? Szczerze mówiąc mi bardziej podobał się sam kawałek a nie teledysk,
ale ten też był nie najgorszy


Teraz to jest moja ulubiona piosenka... i jak dla mnie teledysk też jest dobry, jeden z jego lepszych jeśli nie najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 10:48, kolektor napisał:

> eee taki sobie teledysk, myślałem ze jak z Justinem zrobił jeden z najlepszych teledysków
(klip
> tygodnia na MTV) to następne tez będą super... a tu taki średniak :)
Chodzi Ci o "Ayo Technology" ? Szczerze mówiąc mi bardziej podobał się sam kawałek a nie teledysk,
ale ten też był nie najgorszy

no Ayo jest fajne podoba mi sie piosenka bez klipu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no teledysk tego follow my lead to taki glupi troche ale piosenka nawet nawet, gdyby refren byl lepszy i gdyby tamten koles tak nie wyl, bo zwrotki fajne to piosenka by fajna byla, ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 11:42, trutututu napisał:

nie no teledysk tego follow my lead to taki glupi troche ale piosenka nawet nawet, gdyby refren
byl lepszy i gdyby tamten koles tak nie wyl, bo zwrotki fajne to piosenka by fajna byla, ale
to tylko moje zdanie

Poza tym 50 niezłego aktora sobie załatwił (Dustin Hoffman)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować