Zaloguj się, aby obserwować  
Big_Papa

50Cent czy go znacie i lubicie? Wasze poglądy na ten temat

948 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2007 o 15:11, zardzel napisał:


> //

ten teledysk z Hoffmanem to Ayo ?


Nie ten teledysk to Follow My Lead ale AYO Technology też zostało wypuszczone do internetu bez zgody 50 Centa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo ciekawą cenę Curtis''a znalazłem - w Empiku można już przedpremierowo zamówić za 29.99 +
za przesyłkę, czyli 11 (poczta), 13 (kurier) = 40,99 zł lub 42.99 zł, czyli jednak nie jest tak źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 14:11, jakoktochce napisał:

Drogi, nie drogi... już kasa jest odłożona na album, więc tylko czekam... :))


ta ty i kupowac plyty, chce to zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 15:06, jakoktochce napisał:

> nie kapuje jednego... po przed premierą płyty wydawać 4-5 singli ? nie umiem tego zrozumieć...

> jaki to ma sens...

50 Cent nie miał zamiaru wydawać tylu singli. Miał być tylko Amusement Park i chyba Straight
To The Bank... Ale w życiu bywa inaczej :)) Studio nagrań bez zgody Curtisa wypuściło do internetu
resztę klipów w tym AYO Technology, proszę: http://muzyka.interia.pl/artysci/artysta/wiadomosci/news/rozzalony-50-cent,961904
:)

Z tego co wiem to chciał je wydać przed premierą tyle, że później... ta interia to w ogóle jakaś zaj***na w akcji jest. Podają wypowiedzi 50 Cent''a ale o tym, że zerwał ze ściany plazmę jak się o tym dowiedział nie napisali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 11:03, KrzYsieK8926 napisał:

Z tego co wiem to chciał je wydać przed premierą tyle, że później... ta interia to w
ogóle jakaś zaj***na w akcji jest. Podają wypowiedzi 50 Cent''a ale o tym, że zerwał ze ściany
plazmę jak się o tym dowiedział nie napisali...


No własnie... chciał je wydać prze dpremierą ale jego wytwórnia płytowa wypuściła klipu do internetu wcześniej i zerwał plazmę ze ściany (jak powiedziałeś) :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 12:08, TmJ napisał:

Fifty i Kayne mają pecha, oba albumy wyciekły do neta

Ale Kanye ma większego bo jego album wyciekł w nieocenzurowanej wersji, a 50 w ocenzurowanej
A ja sobie już Curtis''a zamówiłem w Empiku... Niestety planowana data wysyłki to... 2 października ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 13:46, Madt napisał:

Niestety planowana data wysyłki to... 2 października
;/

Wysyłki, a odbioru?? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 12:08, TmJ napisał:

Fifty i Kayne mają pecha, oba albumy wyciekły do neta


O ile przeciek Fiftyego, jak podejrzewam, był zamierzony - przypomnijmy sytuację Buck the World, było tak samo - to Kanye ma po prostu pecha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co przesłuchałem próbkę najnowszego albumu 50 Centa, do którego link podał Madt. Cóż powiem tyle, że według mnie Fifty zrobił teledyski do zdecydowanie swoich najlepszych kawałków - chodzi mi tu o Ayo Technology, Follow My Lead i Straight To The Bank. Reszta niczym się nie wyróżnia i nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia - to już raczej czysty rap dla prawdziwych fanów, którzy w tych bitach mogą dostrzec coś wyjątkowego. Co zaś się tyczy Ayo Technology to perełka tego albumu... Wspaniały bit, rapujący centuś no i śpiewane partie przez Justina. Teledysk jest genialny, jeden z lepszych jakie mogliśmy w tym roku oglądać. Szczerze powiedziawszy nie spodziewałem się takiego połączenia - 50 Cent & Justin Timberlake, taka myśl nawet mi przez głowę nie przeszła... Timberland dużo tam nie robi co prawda, ale z pewnością w bardzo dużej części pracował nad dźwiękiem... No i wyszedł extra kawałek - brawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem teledyski pojawiły się do niezłych kawałków - najlepszy z tych teledyskowych to faktycznie AYO Technology. Ale, sądząc po próbkach, na albumie są według mnie lepsze kawałki, które nadawały by się na teledyski - Still Will Kill z Akonem i Fire

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 16:52, dambialko napisał:

Ja go lubie,w teledyskach jest świetnym gangsterem (tak mi się wydaję).

W teledyskach jest, ale czy na prawdę? ;)
Raperzy są inni w teledyskach, inni na prawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 17:41, SinClers napisał:

on jest moim ulubionym raperem.
najbardziej mi się podoba:Candy Shop, Outa controle, Windows Shopper itp...

czyli same single ;) - a na albumach Fiffty''ego są lepsze kawałki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 19:21, Madt napisał:

> on jest moim ulubionym raperem.
> najbardziej mi się podoba:Candy Shop, Outa controle, Windows Shopper itp...
czyli same single ;) - a na albumach Fiffty''ego są lepsze kawałki...


Oj prawda chociażby na Get Rich Or Die Trying: Many Man, Poor Lil Rich, Blood Hound, PIMP, What Up Gangsta, Patiently Waiting, In Da Club, High All The Time... To są tylko moje ulubione piosenki z tej płyty! A jeszcze jest The Massacre i płyty G-Unit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować