Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

10 najpopularniejszych sposobów na zabawę ze znajomymi

23 postów w tym temacie

Łukasz Odziewa

Dla wszystkich, którzy cenią sobie zabawę ze znajomymi nad samodzielne męczenie konsol, przygotowana została specjalna lista gier niezbędnych w kolekcji gracza-imprezowicza. Jeśli jeszcze nie masz wymienionych poniżej tytułów, koniecznie się w nie zaopatrz.

Przeczytaj cały tekst "10 najpopularniejszych sposobów na zabawę ze znajomymi" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taa zdecydowanie zgadzam sie co do street fightera naprawde tytuł must have i dla singlowego gracza jak i na zabawe z kumplami , sam to ostatnio sprawdzilem grajac z kumplem kilka godzin i zabawa byla naprawde niezla, mozna by dodac jeszce fight nighta choc to juz to nie to samo co street fighter, a no i guitar hero to tez podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Legend of Zelda: Four Swords Adventures to gra genialna i co najważniejsze jedyna w swoim rodzaju, lecz konieczność posiadania przez każdego gracza GBA trochę utrudniała znalezienie większej ilości chętnych do wspólnej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 09:22, 1602 napisał:

The Legend of Zelda: Four Swords Adventures to gra genialna i co najważniejsze jedyna
w swoim rodzaju, lecz konieczność posiadania przez każdego gracza GBA trochę utrudniała
znalezienie większej ilości chętnych do wspólnej gry...


Przecież Four Swords Adventures było na GameCube''a więc ze znalezieniem osób do grania problemu nie było ;p
A żeby offtopu nie było to do powyższej listy dodałbym Fusion Frenzy 2,to jest prawdziwie imprezowy tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wymienionych tam Glizd wolę Worms World Party. Niejednokrotnie się zaskoczyłem, jak niektóre osoby, których nie podejrzewałem o granie w ogóle, kopały mi tyłek, jak mnie odwiedziły i puściłem WWP xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, tak Wormsy to na prawde dla mnie największa imprezowa gra. Ile śmiechu przy tej grze zawsze było. Tyle, ż eja częściej grałem w 3D
BTW Halo? Whut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta lista mi pasuje no może na miejsce The Legend of Zelda dałbym Guitar Hero/Rock Band, bo przy tej grze jest niezły fun :).

PS. Co się dziwicie z tym Halo 3 ta gra zasługuje na to miejsce jeżeli nie graliście w to, albo graliście sami nawet nie psuć klawiatury sobie takimi głupotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po części się zgadzam ale brakuje mi jakiejś gry wyścigowej lub kopanki. A z tych wymienionych najlepsza zabawa jest z Street Fighter 4 i Guitar Hero ;] Nie ma to jak wirtualnie skopać tyłek koledze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pfff... Jak przychodzi do mnie kumpel to zagrywamy się w Resident Evil 5, FIFĘ 09, Soul Calibura 4, czy przechodzimy na nowo Gears of War 2. Nam te gry wystarczą żeby się świetnie bawić :P Jak ukończymy RE5 to trzeba będzie zacząć coś nowego, ale jak na razie jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie hirołsy ze swoim legendarnym gorącym krzesłem? :<
Edit : No, chyba, że tu są wymienione tylko gry na konsole. Zmienia postać rzeczy ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 10:46, Slayer_Watti napisał:

Przecież Four Swords Adventures było na GameCube''a więc ze znalezieniem osób do grania
problemu nie było ;p

Ale żeby grać w multi wymagane były GBA z kabelkiem.

20090811122932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować