Zaloguj się, aby obserwować  
GarosS

Red Dead Redemption - temat ogólny

801 postów w tym temacie

Też lubiłem/lubię bardzo polować na bandytów. Najfajniej jak się ich łapie żywcem. Strzelasz mu w nogę i szybko łapiesz na lasso. Świetna sprawa. Co do gry w pokera czy kości... ja do dzisiaj się nie nauczyłem w to grać. Kości jeszcze coś tam ogarniam, ale te karty... nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba parę figur znać jak para, trójka, strejt, full i gra się naprawdę mega. Zresztą warto, bo by odblokować kostium trzeba ograć wszystkich w Armadillo.
I polecam oszukiwać, wtedy wyzywają cię na pojedynek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze - wszystkie gry w pokera jakie musiałem rozegrać przeklikiwałem na oślep. Ale acziwy i kostium wpadły. Fun był. Z gości gdy przegrywali xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam muszę zrobić acziwa w którym się wygrywa 2000 chipsów w jednym rozdaniu, ale to dopiero w Blackwater :D Te gry są spoko, i gdy się je ogarnie to wciągają jak cholera 0o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie łapię tej gry przez to, że jest ona w całości po angielsku ...

jadę gdzieś z szeryfem i z jego zastępcami, docieramy do jakiegoś obozu, wszyscy nie żyją, podnoszę jakąś strzelbę z ziemi, potem mam ja wybrać z ekwipunku ale co dalej?
za chwilę mam fallied i nie wiem, co zrobić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 22:00, lis_23 napisał:

Trochę nie łapię tej gry przez to, że jest ona w całości po angielsku ...

jadę gdzieś z szeryfem i z jego zastępcami, docieramy do jakiegoś obozu, wszyscy nie
żyją, podnoszę jakąś strzelbę z ziemi, potem mam ja wybrać z ekwipunku ale co dalej?
za chwilę mam fallied i nie wiem, co zrobić ...


pierwsza misja? dobrze to wytłumaczyłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.09.2013 o 22:23, MrGregorA napisał:


pierwsza misja? dobrze to wytłumaczyłeś...


Trzeba było szybko wsiąść na konia i jechać za nimi dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy są w grze napisy końcowe? Bo widziałem ostatnią cutscenkę, ale gram dalej, i nic(bez wnikania w spojlery). Pewnie jeszcze skoczyć do blackwater, tylko nie widziałem tam żadnych znaczników, nawet ''strangersów''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Grając jako Jack

. Powinieneś mieć jeszcze jedną strangers mission w Blackwater. Nazywa się "Remember My Family" i po jej wykonaniu zobaczysz napisy końcowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 22:15, Kirabaxior napisał:

Tak myślałem że coś pominąłem. To muszę wczytać grę bo zrobiłem niezły burdel w Blackwater,
że aż policjanci przestali sie respić :D


to od razu mozesz zrobic achievmenta/trofeum za 1000 dolcow nagrody i ucieczke :)
a respawn policjantow jest nieskonczony. po jakims czasie mocno zwalnia (wiem, bo jak robiłem w/w trofeum to robiłem rozpierduche kilkanascie razy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 22:48, Kirabaxior napisał:

Tam jest za 5000$ i niestety, przy 3700 jest już ciężko


aaa. to w multi jest za 1000 :) Najlepsze miejsce do tego to sklep z bronią, apteka albo zaplecze w saloonie w armadillo. shotgun i jedziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 08:24, MrGregorA napisał:

aaa. to w multi jest za 1000 :) Najlepsze miejsce do tego to sklep z bronią, apteka albo
zaplecze w saloonie w armadillo. shotgun i jedziesz :)

I tak najlepszy jest (bądź był) dach salonu. Walisz z góry, nabijasz ile potrzebujesz a potem się nie wychylasz przez jakiś czas i przestają cię gonić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 22:48, Kirabaxior napisał:

Tam jest za 5000$ i niestety, przy 3700 jest już ciężko


Jak nie chcesz wczytywać gry możesz robić rozpierduchę z maską na twarzy -> wtedy Ci się to nie "przypisze" do Twojej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować