Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA otwarte na klasyki Bullfroga

29 postów w tym temacie

"Dojdzie jednak do tego tylko w przypadku, gdy zaistnieje możliwość wpasowania ich we współczesność i nie będą to jedynie remake''i."

Tyle tylko że jeśli to nie będzie remake to na pewno spieprzą bo EA umie robić tylko odgrzewane kotlety nic nowego i świeżego. Nie Dead Space o niczym nie świadczy.

"Musielibyśmy zrobić to w taki sposób, by oddać ich oryginalne zalety, a jednocześnie zrobić świetną grę jak na dzisiejsze czasy" - dodał."

Ale przecież te gry nawet jak na dzisjejsze czasy (prócz grafiki oczywiście) są świetna. Ich grywalność niespadła ani odrobinkę i powiem szczerze nie wiem jak można by było ulepszyć ich mechanikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma dojść do takich remak''ów, szczególnie Dungeon Keepera, to niech tylko się nie bierze za to EA, bo oni zrobią nawet następne pare części, ale każda będzie coraz gorsza, byle żeby kase tłuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, niech lepiej tego nie odgrzewają, zwłaszcza jeśli mieliby to zrobić w stylu EA.

Już raz się za to zabrali - mojego ukochanego Wing Commandera przerobili na jakąś casualową pseudo strzelankę do zassania z xbox live arcade - sprawdziłem tylko trial. Profanacja to w tym wypadku bardzo łagodne słowo.

Dungeon Keeper''a z tego co mi wiadomo przerabiają na jakieś MMO na rynek azjatycki (tylko na PC i tylko dla "chińczyków"). Brak słów po prostu.... choć tragedia chyba pasuje w tym wypadku aż za dobrze.

Ciut większe nadzieje wiąże z nowym Syndicate, tylko i wyłącznie dlatego że robi to Starbreeze, a Ci gniotów nie produkują (Chronicles of Riddick: Escape from Butcher''s Bay, The Darkness) i nie bawią się w polityczną poprawność. Choć wcale nie jest powiedziane, że czegoś nie sknocą...

Ogółem - ja osobiście bym wolał żeby te klasyki zostawić w spokoju..., bo przerabianie ich na jakieś konsolowe gnioty dla casuali, czy MMO dla grindujących "pecedzieci" , to nie jest coś na co zasługują te zacne marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować