Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War i Unreal Tournament III już za tydzień w XK!

48 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2009 o 10:35, Baluk25 napisał:

Geary kupiłem od kogoś z forum, ale za to premierowe wydanie i nówka ofc. Też za 30 :D.
Gra średnia, nudzi się, więc teraz obczaje to UT 3...


A w kooperację grał? Tam jest zabawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 11:10, destro177 napisał:

> Geary kupiłem od kogoś z forum, ale za to premierowe wydanie i nówka ofc. Też za
30 :D.
> Gra średnia, nudzi się, więc teraz obczaje to UT 3...

A w kooperację grał? Tam jest zabawa:)


Tak, ale dopiero jak się z kimś umówisz na tego co-op''a(i tak Left 4 Dead jest lepszy: P), bo serwery zwykle świecą pustkami :E Chociaż jeszcze parę osób gra w inne tryby. Nie jest tak tragicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W co-opa gra się tylko ze znajomymi ;) Jeszcze obowiązkowo headset na głowie, czy co tam masz na PC. Ja uruchamiałem rozmowę z kumplem poza grą.

BTW, tak się zastanawiam nad UT3... Demko na PC bardzo mi się podobało. Jakoś tak zalatywało mi klimatem pierwszego UT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gearsy kupiłam rok temu w platynie - polecam każdemu kto się waha i to jeszcze za 30zł.
UT3 - grałam trochę, ale jakoś mnie to nie wciągnęło. Nie lubię gier nastawionych na multiplaya.
Chyba nic dla mnie w tym rzucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 11:30, Mateuszencjowaty napisał:

GoW: Może, może
UTIII: Grałem podczas darmowego weekendu na steamie. Spodobało mi się. Może, może :D

Tak swoją drogą co się stało, że GoW spadł do XK? Jeszcze Unreal''a rozumiem, ale Girsy?


Jak coś spada to tylko są dwa powody:

1) Gra się już nie sprzedaję i trzeba ją dać po niższej cenie.
2) Chcą przekonać tych co nie grali, żeby zagrali ( praktycznie to jedno wynika z drugiego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A miał ktoś problemy z Gears of War pod Vistą?,bo mi ta gra nie chodzi ... tzn.da się zainstalować i odpalić,ale po kilkudziesięciu sekundach / zwykle jeszcze w menu gry / wywala mnie na pulpit i zamyka grę ...
Może trzeba ja odpalić w trybie zgodności z XP,tak jak Bioshocka? / który ma pomimo tego problemy z zakończeniem gry i z wyjściem do vindowsa / - czy poprawiono już ten błąd z wygasłym certyfikatem,czy coś podobnego? - trzeba było cofać datę w systemie,żeby grać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 18:03, lis_23 napisał:

A miał ktoś problemy z Gears of War pod Vistą?,bo mi ta gra nie chodzi ... tzn.da się
zainstalować i odpalić,ale po kilkudziesięciu sekundach / zwykle jeszcze w menu gry /
wywala mnie na pulpit i zamyka grę ...
Może trzeba ja odpalić w trybie zgodności z XP,tak jak Bioshocka? / który ma pomimo tego
problemy z zakończeniem gry i z wyjściem do vindowsa / - czy poprawiono już ten błąd
z wygasłym certyfikatem,czy coś podobnego? - trzeba było cofać datę w systemie,żeby grać
...


Ja też mam ten sam problem, tylko że właśnie z tym certyfikatem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 11:30, Mateuszencjowaty napisał:

GoW: Może, może

Nie może tylko brać :D Mam grę i bardzo mi się spodobała. Za 30zł żal nie kupić.

Dnia 15.08.2009 o 11:30, Mateuszencjowaty napisał:

UTIII: Grałem podczas darmowego weekendu na steamie. Spodobało mi się. Może, może :D

No to trzeba nabyć obowiązkowo.

Dnia 15.08.2009 o 11:30, Mateuszencjowaty napisał:

Tak swoją drogą co się stało, że GoW spadł do XK? Jeszcze Unreal''a rozumiem, ale Girsy?

Też się zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 18:49, Falkoner napisał:

Jezu jak te gry szybko tanieją... O_o


Ja bym powiedział w niektórych przypadkach tak szybko drożeją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować