Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

WIELKI GIERMASZ powraca!

17 postów w tym temacie

Chętnych do kupienia gier na pewno nie zabraknie. Ja sama z chęcią bym wpadła do Krakowa, ale w moim przypadku jest to akurat niemożliwe (choć ponad 150 km to nie jest tak dużo). Kolejna dobra okazja przejdzie mi koło nosa, ale jakoś specjalnie nie czuję się poszkodowana ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 17:52, NecroVisioneR napisał:

Zawsze tylko Wawa,ja rozumiem że to stolica ale czekmu nie ma w innych miastach...albo
w sklepie internetowym CDP.

Przeczytałeś tylko nagłowek wiadomości widać ,ten giermasz jest w Krakowie.

Ciekawe czy będą inne gierki niż w Wawie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakaś lista gier by się przydała, bo nie wiem, czy byłoby warto wybulić te ponad 30 zeta na PKSa i poświęcić jakieś 6 godzin na jazdę tam i z powrotem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna mapa ^^

Ale super, ja mieszkam na Śląsku i w piątek albo sobotę zawożę Kuzyna do domu, do Niepołomic (za Krakowem), bankowo wstąpie tylko obawiam się, że wszystko co dobre od razu gdzieś o 12.30 będzie wykupione. Jak by np. co godzinę dawali nowy towar to było by ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W opisie jests napisane ,,dla wszystkich graczy". Niestety to wprowadzanie w błąd bo akcja skierowana jest narazie tylko dla osób które mieszkają w krakowie lub w pobliżu.

nadal nie wiadomo jakie gry się pojawią i co kolejnymi miastami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 21:05, Aaron_Seraphin napisał:

Gdzie dokładnie jest ten sklep Bard?

GIERMASZ odbędzie się w sklepie BARD w Krakowie przy ulicy Batorego 20
http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=krak%C3%B3w,+batorego+20&sll=50.0489,19.932117&sspn=0.01546,0.045447&ie=UTF8&ll=50.067442,19.930444&spn=0.015454,0.061798&z=15&iwloc=r0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pierwsi gracze, którzy przybędą na Giermasz, otrzymają upominki i gratisowe gry!" Byłem pierwszy koczowałem od 5 46 razem z dwoma kolegami . Ale nic nie dostałem gdy spytałem o to . Otrzymałem odpowiedz jeszcze nie doszły ach :/ troche mnie to zdenerwowało .Przynajmniej kilka fajnvh tytułów sie dropło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować