Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Gry MMORPG :)

1501 postów w tym temacie

Widziałem screeny. Fajne tylko muszę troche poczekać bo moja sku#$%^@#@! radiówka ma limity i tera zasysam max 30kb/s a po limitach z 200 potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 21:56, kubeq24 napisał:

moge podać dokładny link naprawde warto w to pograć.O jeżeli ktos może to niech poda
link do ściągnięcia WoWa :))


WoW chcesz z neta ściągac to chyba triala chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 21:47, peresl1000 napisał:

i przyznam się że gram na prywatnym servie i w dodatku POLSKIM na którym ogólnie gra
około 1000 graczy


Nie bede cię wyśmiewać ale serio sprawia ci to przyjemność granie na za bugowanych serwach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 22:10, kubeq24 napisał:

Nie są downloady pełnej wersji oczywiście nie na stronie głównej.Mi chodzi o serwery
prywatne tylko klijenta musze mieć.


lol klienta się nie ściąga w WoW tam sie podmienia nazwy w pliku gry na inny i jest zmieniony serv :P
A masz grę z dodatkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 22:11, hammerfall87 napisał:

> i przyznam się że gram na prywatnym servie i w dodatku POLSKIM na którym ogólnie
gra
> około 1000 graczy

Nie bede cię wyśmiewać ale serio sprawia ci to przyjemność granie na za bugowanych serwach?


Lol jeżeli ktoś ma kasy jak lodu to sobie może pograć na globalu ale ja do tych nie należę
A bugów jest bardzo mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory, ale jeżeli mam płacić 50zł na miecha (gdyby cena była np: 25 zł to bym nic teraz nie pisał) za grę bez bugów, i większej ilości graczy etc... itp... brak klimatu i tak dalej i tak dalej... to ja wolę grać za DARMO na "zbugowanych serverach" gdzie jest kilkanaście bugów i 2-3 talenty średnio na klasę buged.

P.S. zapomniałbym o ilości graczy... na priv jest ich mniej bo tylko tysiąc. to ważne ;] właściwie jeden z największych bugów na priv. Chociaż są pewno 2-3 privy gdzie liczba graczy dorównuje tym z globala :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 22:13, peresl1000 napisał:

> > i przyznam się że gram na prywatnym servie i w dodatku POLSKIM na którym ogólnie

> gra
> > około 1000 graczy
>
> Nie bede cię wyśmiewać ale serio sprawia ci to przyjemność granie na za bugowanych
serwach?

Lol jeżeli ktoś ma kasy jak lodu to sobie może pograć na globalu ale ja do tych nie należę
A bugów jest bardzo mało


A skąd wiesz jak na globalu nie grałeś (trial się nie liczy) i nie możesz znalezc pracy na wakacje czy po prostu tyłka nie chce ci się ruszyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 22:16, Grasan napisał:

Sory, ale jeżeli mam płacić 50zł na miecha (gdyby cena była np: 25 zł to bym nic teraz
nie pisał) za grę bez bugów, i większej ilości graczy etc... itp... brak klimatu i tak
dalej i tak dalej... to ja wolę grać za DARMO na "zbugowanych serverach" gdzie jest kilkanaście
bugów i 2-3 talenty średnio na klasę buged.


A okradać kogoś tak jest fajnie? jeśli mam tak myśleć to chyba muszę opiepszyć salon samochodowy bo nie mam samochodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 22:17, hammerfall87 napisał:

> > > i przyznam się że gram na prywatnym servie i w dodatku POLSKIM na którym
ogólnie
>
> > gra
> > > około 1000 graczy
> >
> > Nie bede cię wyśmiewać ale serio sprawia ci to przyjemność granie na za bugowanych

> serwach?
>
> Lol jeżeli ktoś ma kasy jak lodu to sobie może pograć na globalu ale ja do tych
nie należę
> A bugów jest bardzo mało

A skąd wiesz jak na globalu nie grałeś (trial się nie liczy) i nie możesz znalezc pracy
na wakacje czy po prostu tyłka nie chce ci się ruszyć ?


Jeżeli chodzi o pracę to się uciąłeś bo dla osób z moim wiekiem trudno znaleźć pracę , a na globalu grałem do 54lvl-a potem brakowało oszczędności na spłatę abonamentu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować