Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Gry MMORPG :)

1501 postów w tym temacie

Jak wygląda sprawa z Age of Conan na Steam? Widziałem, że jest to F2P - od pewnego czasu AoC przeszło na ten model. Jednak pierwszy raz widzę "Unchained". To jakaś okrojona wersja? Mam też parę pytań z tym związanych:
- czy jest polska i rosyjska wersja?
- jak to jest z dodatkiem, który był swego czasu sprzedawany? on już jest w grze, czy trzeba szukać po Steamie i kupić go ręcznie (ten, gdzie dodawano Khitai)
- w jaki sposób dostaje się tę bonusową pelerynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 01:07, nightfaler napisał:

Unchained nazwa to właśnie nazwa zmieniona nazwa gry po tym jak przeszła na F2P.
Łatwo się domyślić: un chained- gra słów khekhekhekhe

To się domyśliłem, tylko wiele gier takiego podtytułu nie ma i się zastanawiałem, czy może to nie jest jakaś wykastrowana wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

F2P w AoC nie ma nic wspólnego ze standardowym F2P

Co daje:
- wszystkie klasy
- staray Hyboria do 80
- niskopoziomowa mapa Kitaju
- cap na złoto i obcięta wielkość plecaka
- z pvp tylko otware mapy na serwerwach pvp albo minigierki - brak dostępu do map z battle keepami
- 2 instancje raidowe

Grać się da, ale ciężko nie odnieść wrażenia że to tylko bardziej bardzo rozbudowany trial. Żeby w pełni cieszyć się grą dalej trzeba opłacać abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 15:34, zerohunter napisał:

To dlaczego mi podajesz MOBA ?


To graj w soulcalibura po sieci, nie ma MMO składającego się tylko i wyłącznie z PVP 1 na 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli lubisz pvp i zalezy Ci na endgamie to do glowy przychodzi mi Eve Online. "Endgame" tam moze zaczac sie od samego poczatku gry (to Ty decydujesz kiedy go chcesz) i skupia sie glownie na walce ze statkami innych graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, chciałabym polecić pewną wyśmienitą grę MMO w starym dobrym stylu :D

Legend Of Mir 3: Empire Server PL
http://pcmedia.ign.com/pc/image/article/971/971253/legend-of-mir-3-20090408033451331_640w.jpg

Legend of Mir III – fabularna gra MMORPG wyprodukowana przez firmę Wemade. Grafika gry jest izometryczna. Każda z trzech klas ma indywidualne czary i cechy, które rozwija poprzez zdobywanie kolejnych poziomów. Dla każdej klasy przeznaczone jest od 15 do 40 umiejętności. Akcja gry toczy się w dawnych prowincjach Chin, zaś sama fabuła przeplatana jest wieloma wątkami legend i mitów azjatyckich. Grę rozpoczynamy od wyboru postaci z trzech dostępnych klas; Wizard, Warrior i Taoist.

Profesje:

Wizard – jest postacią posiadającą masę umiejętności ofensywnych w których skład wchodzą masowe ataki raniące hordy przeciwników. A więc może on walczyć z wieloma przeciwnikami na raz, oraz przejmować potwory, tamować – nakłaniając je do walki po swojej stronie. Wizard posiada także najmniejszą ilość punktów życia i w bezpośrednim starciu z przeciwnikiem nie ma szans.

Warrior – jest wyszkolony we władaniu bronią białą, jako że nie walczy na dystans wojownik ma najwięcej punktów życia, i nosi tzw. zbroje ciężkie posiadające największy współczynnik obrony na uderzenia fizyczne lecz słaby na ataki magiczne.

Taoist – jest to pewnego rodzaju kapłan, może leczyć jak i wskrzeszać swoich pobratymców oraz summonować potwory walczące u jego boku. Taoist posiada szeroką gamę magicznych tarcz obronnych, osłaniających pobratymców. Jest więc nazywany panem życia i śmierci i jego obecność w grupie jest bezcenna.

http://empireserver.pl/forum/index.php?topic=472.0

Wymagania Procesor klasy Pentium II 433MHz, 256 MB pamięci RAM, 4 GB wolnej przestrzeni dyskowej

Strona - http://empireserver.pl/
Forum - http://empireserver.pl/forum/index.php

http://download.empireserver.pl/

Do zobaczenia w Świecie Legend Of Mir 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 16:19, PL_TAURUS_PL napisał:

9 DRAGONS -
http://9dragons.gamescampus.com/

dla wszytkich znudzonych toporem i szablą!
- walki w stylach - shaolin - tai chi - pijany mistrz - i wiele innych
pvp i pve
naprawde polecam



Kiedyś, dawno temu w to pogrywałem. Pamiętam jak pierwszy raz odpaliłem tą grę to zrobiła na mnie duże wrażenie. Fajnie się w to grało, choć na poźniejszym etapie robiło się troche nudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2013 o 20:45, Hareton napisał:

Jak wypada porównanie do Age of Wushu?


Age of Wushu wymaga dużo więcej myślenia, uwagi i ma sporo różnorodnych opcji poza bezmyślnym grindowaniem mobków żeby wbić kolejny level skilla. Zależy co Ci potrzeba - jak chcesz po prostu fajnego wyrzynania potworków w klimatach kung fu - 9Dragons. Jak chcesz coś więcej z dużą ilością opcji pvp - AoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś przyjemnego i w miarę nowego MMO w systemie F2P.
Większą część czasu jaki przegrałem w gry MMO przeznaczyłem na Guild Wars, jednak dwójeczka w ogóle nie przypadła mi do gustu dlatego odstawiłem ją na bok. Chciałbym pograć coś w podobnych klimatach właśnie do GW lub do 2Moons, w który też pogrywałem i był całkiem niezły.
Co możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2013 o 01:33, Ha_Xior napisał:

Szukam jakiegoś przyjemnego i w miarę nowego MMO w systemie F2P.
Większą część czasu jaki przegrałem w gry MMO przeznaczyłem na Guild Wars, jednak dwójeczka
w ogóle nie przypadła mi do gustu dlatego odstawiłem ją na bok. Chciałbym pograć coś
w podobnych klimatach właśnie do GW lub do 2Moons, w który też pogrywałem i był całkiem
niezły.
Co możecie polecić?

w Neverwinter mi się fajnie grało kilka miesięcy temu, jeśli się przez ten czas jakoś specjalnie nie popsuło, polecam serdecznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2013 o 01:33, Ha_Xior napisał:

Szukam jakiegoś przyjemnego i w miarę nowego MMO w systemie F2P.
Większą część czasu jaki przegrałem w gry MMO przeznaczyłem na Guild Wars, jednak dwójeczka
w ogóle nie przypadła mi do gustu dlatego odstawiłem ją na bok. Chciałbym pograć coś
w podobnych klimatach właśnie do GW lub do 2Moons, w który też pogrywałem i był całkiem
niezły.
Co możecie polecić?



Podbijam pytanie. Dalej nie mam w co grać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować