Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Gry MMORPG :)

1501 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2010 o 20:45, RhastA napisał:

Sorry, że tak post pod postem, ale mam jeszcze pytanie co do AoC. Czy to naprawdę taki
Crap, że ludzie odchodzą z serwerów?


Ja pograłem niecałe 30 dni i nie powiedziałbym, że crap :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

No właśnie mi też się podoba, a zwłaszcza walka, ale na różnych portalach odradzają AoC. Chętnie bym spróbował i sam się przekonał, ale te 12,5 GB triala przeraża mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 20:45, RhastA napisał:

Sorry, że tak post pod postem, ale mam jeszcze pytanie co do AoC. Czy to naprawdę taki
Crap, że ludzie odchodzą z serwerów?


Powiem jedno. ta gra crapem nie jest, tylko jak dobrze słyszałem ( gram w Aion''a z gildii ludzi którzy odeszli od AoC ), chodzi głównie o to że brak jakiegokolwiek wsparcia GM''ów w tej grze. Brak wyraźnego community.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 15:30, nightfaler napisał:

Weźcie polećcie mi jakieś mmo 2d.... Muszę odpocząć od normalnych mmo i od Lol`a w którego
gram na okrągło...


Ragnarok... jeśli lubisz "mangową" grafikę i nie przeszkadzają ci czasem przesłodzone elementy to może Ci się spodobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 15:30, nightfaler napisał:

Weźcie polećcie mi jakieś mmo 2d.... Muszę odpocząć od normalnych mmo i od Lol`a w którego
gram na okrągło...


Tibia. Gra może nie najlepsza, ale ma swój klimat. Jeżeli nie zamierzasz grać długo to radziłbym grać na OTS i zająć się jakimś PvP. Jak gra nie byłaby krytykowana, PvP ma całkiem dobre. Jeżeli chcesz się zając Pve to też możesz spróbować, ale skłaniałbym się do czegoś innego. Może Dragonica? Co prawda nie jest w 2d, ale gra się przyjemnie o ile nie przeszkadza Ci bajkowa grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tibia nigdy mnie nie przekonywała ( tak było mi kiedyś w to zagrać- za namowa kuzyna) Ragnaroka szczerze powiedziawszy zawsze myliłem z Conquer online, dlatego nigdy w niego nie grałem, w sumie to nie wiem czy sobie Maple story, albo Ghost online nie zapuszczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 16:59, nightfaler napisał:

Whoop... zmiana planów podjarany C9, Blade&Soul, i Mabinogi Heroes, zasysam sobie Sun`a
online ^^


Rozumiem, że darmowe to? Pytam, bo sam poszukuję jakiegoś MMORPG i po obejrzeniu sobie jak to wygląda zainteresowałem się tym tytułem ;o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.03.2010 o 19:07, d0t napisał:

Rozumiem, że darmowe to? Pytam, bo sam poszukuję jakiegoś MMORPG i po obejrzeniu sobie
jak to wygląda zainteresowałem się tym tytułem ;o.


Sun darmowy reszta tytułów pewnie też darmowa będzie, może za wyjątkiem Blade&Soul (NcSoft).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 09:55, Budo napisał:


Ja nie grałem ale wygląda naprawde ciekawie. Mogła by być niezłą odskocznią od tyhc wszystkich MMO w klimatach fantasy/medievial i w dodatku jest po części shooterem na silniku unreal engine 3 w związku z czym nie będzie nudzić się tak szybko :D jedyne co mnie odstrasza to cena 39€

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 10:19, Alehor napisał:

Ja nie grałem ale wygląda naprawde ciekawie. Mogła by być niezłą odskocznią od tyhc wszystkich
MMO w klimatach fantasy/medievial i w dodatku jest po części shooterem na silniku unreal
engine 3 w związku z czym nie będzie nudzić się tak szybko :D jedyne co mnie odstrasza
to cena 39€


No właśnie, cena boli. Ale ciekawie się robi na rynku mmo, bo niedługo pojawi się (lub już się pojawiło) naprawdę sporo gier, które mogą namieszać. W klimatach sf oprócz Agendy będzie jeszcze Stargate, Star Trek, Star Wars, czy Earthrise. Oprócz tego wychodzi GW2, Tera, Cataclysm do WoWa... a to wszystko w tym, lub przyszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 10:22, Budo napisał:

No właśnie, cena boli. Ale ciekawie się robi na rynku mmo, bo niedługo pojawi się (lub
już się pojawiło) naprawdę sporo gier, które mogą namieszać. W klimatach sf oprócz Agendy
będzie jeszcze Stargate, Star Trek, Star Wars, czy Earthrise. Oprócz tego wychodzi GW2,
Tera, Cataclysm do WoWa... a to wszystko w tym, lub przyszłym roku.


O kuźwa jak tylko będzie mnie stać na kompa który to(GA) udźwignie i na samą gre to kupuje :D a miałem czekać na GW2... No nic na starość coś mnie na szutery ciągnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 10:45, Alehor napisał:

O kuźwa jak tylko będzie mnie stać na kompa który to(GA) udźwignie i na samą gre to kupuje
:D a miałem czekać na GW2... No nic na starość coś mnie na szutery ciągnie :D


Będziesz miał ciężki orzech do zgryzienia, bo inne tytuły zapowiadają się równie dobrze ;]
np Earthrise
http://www.youtube.com/watch?v=0uC0fhEa2Tg
http://www.youtube.com/watch?v=V6XRYm03G1E&feature=related

Ja póki co zostaję przy oczekiwaniu na gw2, ale już teraz widać, że konkurencja będzie baardzo zacięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 14:40, qq_MoaR napisał:

Teraz ciekawe co szybciej padnie.. ja obstawiam Earthrise ^^ trochę kojarzy mi się z
Tabula Rasa.


Szkoda mi tej gry (mówię o Tabula Rasa), bo była to produkcja zasługująca na "życie". Mam nadzieję, że któryś z sci-fi mmo się wreszcie przebije i będzie dobrą alternatywą dla wszystkich fantasy mmo (nie biorę pod uwagę Eve, bo to wyjątkowy przypadek, ani Anarchy bo jest stara).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 14:34, Budo napisał:

Będziesz miał ciężki orzech do zgryzienia, bo inne tytuły zapowiadają się równie dobrze
;]
np Earthrise
Ja póki co zostaję przy oczekiwaniu na gw2, ale już teraz widać, że konkurencja będzie
baardzo zacięta.


Hmm jakoś Earthrise mnie nie przekonuje, Tabula Rasa też jakoś nie przypadła mi do gustu. Agenda spodobała mi się ze względu na modele postaci i przebieg rozgrywki, sam model rozgrywki wygląda jak typowy TPS a nie MMO i to mi się podoba.

Jednak chyba też się wstrzymam i poczekam na GW2... Edycjo kolekcjonerska w pre-orderze strzeż się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 15:02, Alehor napisał:

Jednak chyba też się wstrzymam i poczekam na GW2... Edycjo kolekcjonerska w pre-orderze
strzeż się :D


Ta.. zapłać już dziś, gra kiedyś przyjdzie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować