Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Odpowiedź Microsoftu na PlayStation 3 Slim

48 postów w tym temacie

Łukasz Odziewa

Niedawno słyszałem teorię, że Xbox 360 ma podrożeć, bo Microsot dogadał się z Sony, że przez pierwsze trzy lata to japońska firma będzie miałą drogą i ekskluzywną konsolę, by potem pałeczkę przejął Microsoft. Bez sensu?

Przeczytaj cały tekst "Odpowiedź Microsoftu na PlayStation 3 Slim" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, reakcja byłaby dość oczywista. Do tej pory M$ i wszyscy zwolennicy X360 podkreślali, że konsola ta jest znacznie tańsza od konkurencji, a gry są w większości te same. Teraz kiedy PS3, nie dość, że lepiej wyposażone, mniejsze, cichsze ma być jeszcze tańsze od X360, oczywiste jest, że M$ musi obniżyć ceny, aby móc skutecznie konkurować z nowym PS3. A nam tylko się cieszyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ohhh ile ja tu naliczyłem zbędnych przecinków. Aż 5! Sorry ale ja nie miałem tylu interpunkcyjnych na 5 stronach matury z polskiego, a tutaj jest tylko pare linijek tekstu. Czy na gram.pl jest jakaś korekta? Fajnie by było, gdybyście zaczęli nawzajem czytać swoje teksty przed publikacją, jeśli nie macie korektora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 23:31, hans_olo napisał:

Ohhh ile ja tu naliczyłem zbędnych przecinków. Aż 5! Sorry ale ja nie miałem tylu interpunkcyjnych
na 5 stronach matury z polskiego, a tutaj jest tylko pare linijek tekstu. Czy na gram.pl
jest jakaś korekta? Fajnie by było, gdybyście zaczęli nawzajem czytać swoje teksty przed
publikacją, jeśli nie macie korektora.


Otóż to.

Hmm PS3 w cenie X360, bądź paradoksalnie X360 w cenie PS3 ? (jak kto woli) Dziwne to czasy nastały, nic tylko się cieszyć i kupować PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powróżę z fusów. M$ podwyższa cenę Arcade i jednocześnie obniża Elite, wyrzucając Pro, żeby pozbyć się towaru z magazynów. Na TGS zapowiedź X360 Slim z dyskiem 250GB lub coś koło tego. Zaznaczam, że nie jestem fanem Microsoftu i wszystkiego co z nim związane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 07:54, Enqore napisał:

palpatine. Ja obstawiam PS3. brać x-boxa w cenie ps3 który jest bardziej awaryjny, głośny
i z płatnym goldem to już głupota.


Zobaczymy jak awaryjne beda slimy bez porzadnego chlodzenia, samo zmniejszenie zuzycia pradu nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zobaczymy jak awaryjne beda slimy bez porzadnego chlodzenia, samo zmniejszenie zuzycia pradu nic nie da."

Hmmm z tego co pamiętam to już wczesna wersja PS3 miała lepsze chłodzenie od Xboxa360....

Zresztą... to jest kwestia czasu jak PS3 będzie najlepiej sprzedawaną konsolą. Wyjdą gry, które będą w pełni mogły wykorzystać możliwości tejże konsoli, a do tego cena... jak z bajki, a będzie lepiej. To, że w Anglii PS3 gorzej się sprzedaj nic nie znaczy. Iphone słabo sprzedaj się w Polsce, a i tak, tak jak Ipod, zawojuje cały świat. Proste. Microsoft ma teraz wprowadzić lepsze chłodznie w swojej konsoli, ale co z tego skoro kilka milionów nabywców posiada rozpalony do czerwoności kaloryfer?

Niech lepiej Bill zajmie się Windows 7, a nie startuje do firmy, która o konsolach wie znacznie więcej, a do tego rozumie potrzeby użytkownika. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doomann pokaż mi tylko, gdzie PS3 Slim ma być tańsze od X''360? Bo chyba nie w Polsce? Wszędzie widzę pre-ordery za 1200 zł a X dostaniesz już za 599 zł bez żadnego kombinowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Enqore jakie Ty pierdoły piszesz :/ Awaryjny? Głośny? Puknij się głośno w głowę. Może pierwsze wersje X''a były awaryjne i głośne (ale co się dziwić jak w obu przypadkach ludzi mają pochowane konsole w szafie), ale nie Falcony czy Jaspery.
Zerokor - kolejny idiota :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zerokor - kolejny idiota"

Świetny argument do mojej wypowiedzi. Nie no pojechałeś mi po ambicji. Zero uzasadnienia, ale to ja jestem głupi, a ty mądry. Spoko. Ja tylko mówię jak ja to widzę z perspektywy czasu. Co możesz mi zarzucić? Czyż PS2 nie jest do dzisiaj najlepiej sprzedającą się konsolą na świecie? A ile już minęło lat od premiery? Nie porównuj Xboxa do PS3 ponieważ pod każdym względem PS3 jest konsolą mocniejszą i bardziej wydajną od Xboxa360. I to, wybacz, nie tylko moje zdanie. Nawet porządny Fan X''a powie, że PS3 jest mocniejszy i bardziej wydajny. Konsola M$ jest tylko w tym lepsza, że ma więcej gier i jest tańsza (ale tansza tylko dlatego, że nia ma takich osiągów jak PS3). Ale spokojnie to się zmieni na przestrzeni 2-3 lat (wyjdą gry exclusive i będzie ich coraz więcej). Zresztą cena ma dopiero zmaleć do 300$. Także Tobi spokojnie. Nie jeste fanem konsol. Ja tylko patrzę realnie na całą tą sytuację. Xbox jest dobrą konsolą, ale on już wykorzystał swoje maximum. PS3 dopiero się rozkręca. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować