Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GeForce 190.62 WHQL już dostępne

15 postów w tym temacie

Ja już podziękuję tej wymianie sterowników, coraz więcej starszych gier przestaje mi działać. Trochę głupie że nowe gry zyskuję kilkuprocentowy wzrost wydajności kosztem całkowitej niegrywalności starszych pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Was, ale u mnie i u kumpla już we wcześniejszych sterownikach był błąd z wentylatorem, tj. wentylator rozpędzał się wraz ze wzrostem temperatury, np. do 70%, a po wyłączeniu gry temperatura spadała a on dalej na 70%. W tych sterownikach ten błąd nie został naprawiony. Może by tak nVidia poszła po rozum do głowy, a nie olewała użytkowników ich kart, tak jak olała posiadaczy monitorów LCD zabierając im opcję ustawienia na "twardo" częstotliwości odświeżania. Ja cały czas jadę na kombinacji 186.18 (ostatnie nie powodujące błędu wentylatora) + Refresh Lock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm. tytuł newsa: GeForce 190.62 WHQL już dostępne, tresc newsa: takie nowości wprowadzają wydane właśnie sterowniki GeForce 190.38 WHQL. wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ludzie mam wielki problem z tymi sterownikami zainstalowałem je przed chwilą, mam windowsa 7 64bit i niemogę uruchomić panelu sterowania NVIDIA p oprostu nic się nie dzieje jak klikam, czy ktoś miał coś takiego? bardzo prosze o pomoc jak to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale bzdura:
"Oprócz tego likwidują kilka pomniejszych usterek. Jakich? Tego konkretnie nie wiadomo."

Wystarczy czytać ze zrozumieniem informacje na stronie nVidia...i przejrzeć załączony na niej dokument PDF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować