Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 2 najpopularniejszą grą wszech czasów?

57 postów w tym temacie

Jakos nigdy nie moglem dostrzec fenomenu tej gry, dla mnie lepszy jest chociazby Kz2 czy RF:G, oczywiscie na multi w MW spedizlem tylko kilka minut a w singlu przeszedlem kilka misji, ale starczylo zeby przekonac sie ze gra nie jest dla mnie, coz kwesia gustu:) Tak czy siak zycze powodzenia, ale chyba taka gra ma je zapewnione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jaka cena. jak będzie w miarę przystępna to dołączę do grona użytkoniwków tej gry w dzień premiery. jeżeli przesadzą z ceną: poczekam na obniżki albo kupie używke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko: szkoda słów. Ukończyłem Modern Warfare i powiem szczerze, że nigdy nie rozumiałem czym wszyscy się tak ekscytują. Tak, to kawałek porządnej strzelanki, przy której świetnie się bawiłem (choć bardzo krótko). Tak, fajnie, że autorzy pokusili się o autorski scenariusz, a nie męczyli po raz n-ty temat II WŚ. I tak, wiem, że multiplayer w CoD zawsze miażdżył. Ale nie widziałem w tej grze nic takiego, czym wybijałaby się ponad inne świetne strzelanki. Mimo tego często słyszałem określanie MW jako gry, która gra w innej lidze, niż pozostałe FPSy. Teraz zaś, nadchodzi MW2, która po części korzysta z hype''u jaki pozostawiła poprzedniczka, a po części generuje własny, m. in. dzięki takim właśnie wypowiedziom. Nie zrozumcie mnie źle - jestem pewien, że MW2 będzie bardzo dobrą grą, może nawet genialną, ale serdecznie dość już mam słuchania jej twórców i wielu dziennikarzy, którzy na każdym kroku chcą udowodnić, że są na rynku gry i jest Modern Warfare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że tak będzie, ale powoli zaczynają mnie wnerwiać te wysławiające ten tytuł reklamy. Szkoda, że zapomniano o PC''tach względem specjalnych edycji gry. Myślę, że gdyby się pojawiły to byłyby dodatkowe pieniądze i + do sławy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HYPE HYPE HYPE HYPE...

Przekornie gry nie kupię. Niezłą wodę z siana robi graczom Activision. Co poradzić... na szczęście zawsze można poza papką dla mas znaleźć coś lepszego, dłuższego i ciekawszego, choćby w grach z konsol poprzedniej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy popularność gry liczy się w sprzedanych egzemplarzach? Paranoja. Porównajcie sobie, ile sprzedano DooMów 1-2 i ile ''planują'' sprzedać MW2. I jak myślicie, o której grze ciągle będzie się mówiło kilka lat później? -_-
Gówno warte przechwałki. Srsly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować