Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cena Xboksa Elite w końcu obniżona!

54 postów w tym temacie

Świetny ruch ze sprzątnięciem premium z rynku. Tylko czekać aż mój x się zrypie i jazda po czarną bestię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że obcieli dodatki tak jak kabel HDMI, no i o adapterze wifi nie ma co marzyć w komplecie.
Ten nowy elite, to premium z czarną obudową i większym dyskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 16:15, Revan91 napisał:

Ten nowy elite, to premium z czarną obudową i większym dyskiem.

Tak, ale jeśli bym miał kupować X360, to Elite, właśnie ze względu na kolor ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie od rana o tym wiem :). Ja się cieszę, ze niema HDMI, bo tak zrobili obniżkę o mniej więcej 300 zł od poprzedniej ceny sugerowanej, a kabel można kupić za 20 zł ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 16:36, mikim napisał:

> Ten nowy elite, to premium z czarną obudową i większym dyskiem.
Tak, ale jeśli bym miał kupować X360, to Elite, właśnie ze względu na kolor ;].


Oj tam kolor, na to i tak się nie patrzy, ja jak kupowałem swojego X''a, też wahałem się między premium, a elite, wziąłem premium, a za różnice w cenie starczyło mi na 3 gry, więc to nie zawsze się opłaca, dysk 60 GB na razie starcza jak się trzyma porządek, gorzej teraz jak gry będą wychodzić na 2 czy 3 płytach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 17:13, Pile napisał:

Fakt! PS3 jest droższe czyli jest lepsze!!!!!!


W akurat tym przypadku masz w zupełności rację !.

A co do tego kabla HDMI w granicach 20 zł Xjumpaytech, niestety nie jest on najlepszej jakości, przez co obraz jest słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dolewajac oliwy do ognia.

Cena jest detaliczna, wiec napewno w MM, Saturnach spotkamy ceny promocyjne ponizej 1000zl. Do tego mozna dodac, ze do xboxa dolaczany jest hs, a do ps3 juz nie.

;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

microsoft juz obnizyl cene konsoli. ciekawe kiedy sklep gram.pl tez to zrobi. puki co piszecie ze sugerowana cena to 1499 zl a sprzedajecie za 1299 zl. tylko oszczedzcie tlumaczenia w stylu "mamy towar ze starych dostawa"

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 17:16, MisioKGB napisał:

> Fakt! PS3 jest droższe czyli jest lepsze!!!!!!

W akurat tym przypadku masz w zupełności rację !.

A co do tego kabla HDMI w granicach 20 zł Xjumpaytech, niestety nie jest on najlepszej
jakości, przez co obraz jest słaby.



sarkazm - wpisz to na wikipedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy nie widzę w tym zestawie nic, co usprawiedliwiałoby jego cenę. Za €299 mogę sprawić sobie PlayStation 3, również z dyskiem 120GB (wersja Slim). Poza tym konsolka posiada napęd Blu-Ray (wreszcie jakieś konkretne wykorzystanie mojego telewizora z Full HD ;), wbudowane WiFi, bezpłatny dostęp do trybu online multiplayer w grach... Tutaj naprawdę widzę za co płacę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 17:53, Hefajstos76 napisał:

Szczerze powiedziawszy nie widzę w tym zestawie nic, co usprawiedliwiałoby jego cenę.
Za €299 mogę sprawić sobie PlayStation 3, również z dyskiem 120GB (wersja Slim).
Poza tym konsolka posiada napęd Blu-Ray (wreszcie jakieś konkretne wykorzystanie mojego
telewizora z Full HD ;), wbudowane WiFi, bezpłatny dostęp do trybu online multiplayer
w grach... Tutaj naprawdę widzę za co płacę.


Pamiętaj, że to jest cena sugerowana w wypadku PS3 to 1400 zł, a Xboxa 360 Elite 1100 zł, czyli na pewno będą oferty w MM po 900 zł tak jak są po 1280zł PS3 slim. BR, które jest ostatni w tej konsoli awaryjne, a Xbox 360 będzie obsługiwał filmy w 1080p w Live, a format DVD jest dużo bardziej popularny. Wi-Fi nie jest wcale obowiązkowe ja gram bez przedtem męczyłem się, bo routera mam na dachu, żeby podpiąć mojego Xa, więc kupiłem ostatnio drugiego routera za 80zł i tak oto mam świetnego neta, dla porównania jak kumpel do mnie przyszedł zasięg z jego PS3 był za mały i wywalało ciągłe błędy. Dzięki opłatom Live jest dużo lepszy od PSN szybciej się rozwija i jest sporo szybszy.

PS. Xbox 360 Elite w zestawie ma jeszcze Headset i Component

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 17:50, Pile napisał:

> > Fakt! PS3 jest droższe czyli jest lepsze!!!!!!
>
> W akurat tym przypadku masz w zupełności rację !.
>
> A co do tego kabla HDMI w granicach 20 zł Xjumpaytech, niestety nie jest on najlepszej

> jakości, przez co obraz jest słaby.


sarkazm - wpisz to na wikipedii.


Lol, ja też wyjechałem z sarkazmem, sęk w tym, że go nie zauważyłeś. To kto powinien wejść na wikipedie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 18:38, MisioKGB napisał:

Lol, ja też wyjechałem z sarkazmem, sęk w tym, że go nie zauważyłeś. To kto powinien
wejść na wikipedie?


Boom, headshot.

Osobiście kupiłem Premium 2 miesiące temu z Burnout Paradise i Trivial''em. Nie narzekam, a czarny kolor jakoś mi nie pasuje do stylistyki X-kloca. Najwyżej kupię kiedyś większy dysk i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować