Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uwaga - gramowa przerwa techniczna!

202 postów w tym temacie

A tak swoją drogą, pamięta ktoś kiedy ostatnio jakiekolwiek większa inicjatywa przebiegła na czas i bez problemów? Bo ja szczerze mówiąc nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to powiecie szczerze, panowie z Gramu, kiedy dostaniemy do łap działające Gramsajty, czy mamy zaliczać ponownie taki PRowy fail jak przy wPLNomanii? ;''D "Oferta pojawi się niedługo!" to już prawie-prawie epicki tekst, teraz czas na coś o tematyce ''bycia offline przez krótki czas'' ;'']

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezi: może to pech, nie wiem. Wiem, że zdarzyło mi się tak kilka razy. Ale to nie w każdym zamawianym produkcie, żeby nie było.

Gramsajty: Forever :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy Gramsajty działają ZNACZNIE wolniej? To na pewno nie wina mojego łącza, bo reszta stron otwiera się szybko, nawet forum czy sklep gram.pl, ale GSy uparcie zwalniają?
Niech żyje przeprowadzka na ''szybsze'' serwery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 10:39, Prosiaq napisał:

Czy mi się wydaje, czy Gramsajty działają ZNACZNIE wolniej?

Nie ... nie wydaje ci się ... już najwolniej do tej pory działające statystyki śmigają jak miło a gramsajty nie a to już jest dosyć zabawne ... Zabawne inaczej rzecz jasna. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no jak zobaczyłem przeprosiny Prosiaqa to aż mi się odechciało przebywać na tym serwisie, rotfl. :D

Mi też wolniej ładują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 10:02, Laid_back napisał:

Nic wolniej nie działają, gramsajty śmigają bez porównania z tym, jak było wcześniej
- nie róbcie wrogiej propagandy :>



Dzisiaj już tak, działają szybciej ale wczoraj byly cholerne problemy i czekalem kilkadziesiąt sekund aż się sajt otworzy i jak widze nie jestem jedyna osoba która miała problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa błędy (?):

- logout z forum [ to już chyba standard ;-D ]

- przy wchodzeniu na niektóre gramsajty najpierw pojawia się info "wracamy za 12 h ble ble ble" a dopiero po ponownej próbie wejścia gsy włączają się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 20:32, Tyler_D napisał:

- przy wchodzeniu na niektóre gramsajty najpierw pojawia się info "wracamy za 12 h ble
ble ble" a dopiero po ponownej próbie wejścia gsy włączają się


Takie ogólne informacje w postaci "niektóre" są niezbyt przydatne - podaj dokładnie jakie, bo się dużo przeklikałem i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować