Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jade Raymond na czele Ubisoft Toronto

19 postów w tym temacie

@Recan91, michallow -> nikt jej nie odsunal od AC2. czytajcie ze zrozumieniem! studio, w ktorym ma zajac ta posade ma zostac otwarte pod koniec roku... a premiera AC2 jest zaplanowana na pazdziernik czy listopad (nie pamietam teraz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie, bo przecież praca nad grą nie kończy się w dniu premiery, chyba że ktoś wpadł na genialny pomysł, aby kierownika zespołu zwolnić (przenieść) przed wydaniem jakichkolwiek patchy/dcl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 13:34, szypek26 napisał:

Znowu Jade... Czy aby na pewno można o niej powiedzieć, że jest ''charyzmatyczna''? Ja
bym się kłócił...


ma cyce i robi w branży (a ile w tym robienia z niej maskotki a rzeczywistego szefowania, to już inna sprawa), to wystarczy by nazwać ją charyzmatyczną. W końcu ile już durnych newsów o niej było, tak jakby miała jakieś ciekawe portfolio (nie, assasin nie jest ciekawą grą, to jeden z największych niewypałów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli, że dziwnym jest fakt, że wg gram.pl ostatnio o Jade słyszeliśmy przy I Am Alive. Nie twierdzę, że ktoś ją odsunął od projektu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC może i jest fajną grą ale strasznie szybko się nudzi. Ja nie wytrzymałem i na 4 bloku skończyłem grać bo ileż można w kółko robić to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie, przy pierwszym przechodzeniu gry fun z biegania po budynkach był taki, że w ogóle nie zwróciłem uwagi na monotonię, przy drugim przejściu już tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna kobieta w branży gier komputerowych wywołuje takie ochy i achy redaktorów na całym świecie. Normalnie żal. Tak jakby nikt z nich nigdy kobiety nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 14:15, dark_master napisał:

ma cyce i robi w branży /.../

W sumie to oczekiwałem odpowiedzi od autora newsa, bo przecież moje zdanie jest takie samo jak twoje :P

Dnia 01.09.2009 o 14:15, dark_master napisał:

(nie, assasin nie jest ciekawą grą, to jeden z największych niewypałów)

Pomysł był ciekawy. Wyszło jak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w Jade Raymond. Sądzę, że to jedynie modelka wynajęta do reprezentacji firmy. Znam kobiety-informatyków i, nie ubliżając im, potworne z nich pasztety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yay! Znów kobitka reklamująca grę = -5 do krytyki tytułu.

Jednego nie zapomnę - jak w prezentacji AC wiszącego na niewidzialnym podłożu przeciwnika "wyjaśniła" uśmiechem. No ale taka kobitka nie może uczestniczyć w tworzeniu słabej gry, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 14:15, dark_master napisał:

> Znowu Jade... Czy aby na pewno można o niej powiedzieć, że jest ''charyzmatyczna''?
Ja bym się kłócił...

ma cyce i robi w branży (a ile w tym robienia z niej maskotki a rzeczywistego szefowania, to już inna sprawa), to wystarczy by nazwać ją charyzmatyczną. W końcu ile już durnych newsów o niej było, tak jakby miała jakieś ciekawe portfolio (nie, assasin nie jest ciekawą grą, to jeden z największych niewypałów).

Nie ma co ukrywać, że większość newsów z/o Jade pojawia się tylko dlatego, że jest kobitką o dość przyjemnej aparycji (do tego pracującą w growej branży).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować