Zaloguj się, aby obserwować  
Alexei_Kaumanavardze

Neverending Story II: Gold Edition

1327 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2005 o 17:44, BaRt3k. napisał:

> ...paść na kolana i prosić o litość może to zadziała...
Jedn

Sory za tego posta.Coś mi szfankuje....niech mod usunie go i akórat ten co teraz pisze zeby nie przeszkadzać w tworzeniu książki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednakże to ogłuszenie nie trwało zbyt długo, ale wystarczyło Werewolfowi żeby pozbyć się sług Grozy. Pozostało tylko to co najgorsze, czyli sama Groza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i Patryk R uderzył Grozę swoim MM+8PMŚANBN (MagiczymMieczem+8PrzypominającymMieczŚwietlnyAleNieBędącyNim) i zabił go jedny celny uderzeniem w głowę a potem dla pewności w serce albo raczej w miejsce gdzie się serce znajdować powinno bo niewiadomo czy Groza serce miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak Patryk R nie przyjrzał się dobrze ciału... Okazało się że nie rozbił Kamienia Duszy, więc Groza powstala jeszcze potężniejsze niż wcześniej, znana teraz jak Uber Groza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym przeoczeniu Kamien duszy wystrzelił w powierze i poleciał w kierunku Wschodnim...A gdyby nie to że pokonać Uber Groza można tylko poprzez rozbicie Kamienia Bohater wyruszył w jego poszukiwanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie idziesz sam! Wszyscy idziemy razem z Tobą! Nie zostawiamy *wrau* przyjaciół w potrzebie!

To mówiać Werewolf podążył za BaRt3k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak Powstała Drużyna Kamienia...:D

Jednak aby sprostać zadaniu potrzeba więcej towarzyszy broni...
jak narazie jest trzech członków ale ciagle poszukują Oni chętnych do wyprawy...

BaRt3K. jest to uzdolniony Mag bojowy...
Pozostali jak narazie są nieśmiali ale napewno zdradzą swą specjalizacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że się nieadwno dołączyłeś Magu... Ja mam w sobie pierwszy numer antycznego CDA, wzmocnił on mnie potężnie. A tak pozatym to jestem wojownikiem-wilkołakiem, gryzę, kąsam, drapię, rozszrapuję, zasypuję pchłami i tym podobne. I ostatnio jeszcze rzuciłem na siebie Zaklęty Ogień (wieczny) z bonusem ogniowym +15 i 19k6 dmg. A Ty Magu w czym się specjalizujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja specjalizacja to magia zywiołów-Odpowiedział mag.
Potrafie wywołać potężne trzescienie ziemi które powoduje że ziemia sie zapada a wróg zostaje wciagniety do środka do samego jądra ziemi!! Dla niektórych ta magia może być śmiertelna...inni ząś mogą wydostać sie z tego ale dostają obrażenia i to niemałe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jak uważasz. Tylko zapamiętaj jedną rzecz. To Alexei jest przywódcą, nie radzę mu podskakiwać, bo Cie zabije swoimi akcesoriami z hipermarketów zanim się zdążysz obejrzeć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc znalezli Przywódce...Wielki Big Her ALEXI...
Drużyna liczy juz 4 osoby ale czy to straczy??Czy nasi bohaterowie zdołają odnaleśc Kamień dusz i go zniszczyć??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba aż 4.... Od początku dotrwało 2, może 3. A było nas całkiem sporo... Niestety Smuggler wszystkich przepędził chcąc odebrać swoje CDA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesteśmy tu już weteranami a moja postać to początkowo był mag ale teraz coś raczej mag/wojownik dwuklasowiec. O tak akcesoria z hipermarketu tylko uważaj na topór lorda szita to zabójcza broń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I z daleko od MM+8PMŚANBN Patryka R. To też zabójcza broń. A Ty coś oprócz tego swojego trzęsienia masz w tej swojej księdze czarów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten się ciągle pyta jakie.... Smuggler, Uber Groza, może Smoczyca Bonifacego III się w końcu odnajdzie i Mroczni Magowie. Aha, a nie zapomnieliśmy przypadkiem o klątwie BT??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klątwie BT??-pyta BaRt3k.
Jako że nowy członek ruzzyny prosi aby ktoś mu to wyjaśnił...po nie przespanej nocy zwraca sie do jednego z członków i pyta
Co to klątwa Bt??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klątwa Bractwa Trzeźwości. Aby się jej pozbyć musimy wypić farbę drukarską w drukarni pierwszego numeru CDA. A to jest kawałek drogi stąd. Mam nadzieję że masz mocną głowę, bo jak ją zdejmiemy to się będzie działo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a i jescze jedna uwaga trochę trzeba uważać na Werewolfa podczas pełni bo w wilkołaka się zamienia ale po połknięciu CDA już panuje nad sobą ale nie znamy skutków ubocznych ale generalnie wszyscy są spoko i najbardziej niszczycielską bronią są Mistyczne Grabie - 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować