Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fort Zombie nową grą twórców Europy Universalis i Hearts of Iron

11 postów w tym temacie

Adam Woźny

Fort Zombie to połączenie gry akcji i cRPG-a, w którym gracz najpierw rozbuduje więzienie, szkołę lub komisariat, by stało się fortem, a następnie rozpocznie eksterminacje zombiaków. Poniżej screeny.

Przeczytaj cały tekst "Fort Zombie nową grą twórców Europy Universalis i Hearts of Iron" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest niezły i jeśli coś takiego dobrze bo przygotowano to była by świetna gra( choć do takiej lepiej pasuje jednak FPS, a nie kamera za bohaterem). No i skoro to ludzie od Hearts of Iron i Europa Universalis mogli by raczej zrobić strategie osadzoną w świecie opanowanym przez zombie (tym razem zamiast podboju świata, celem jest tylko przetrwanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 18:28, fearlord napisał:

Graficznie to przypomina mi ten serial dla dzieci "Sąsiedzi", bo tutaj tez wszystko wydaje
się być z plasteliny.


LOL, odniosłem dokładnie to samo wrażenie :)

Poczekamy, zobaczymy. Może wyjdzie coś z tego. Jeżeli grywalność będzie na poziomie to można spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie narzekacie na grafikę. Skąd wiecie od kiedy ta gra jest robiona może to wstępny wygląd. Zobaczymy byle była grywalna i nie najgorzej wyglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyzby w końcu coś innego, niż niekończąca się przeróbka swojej niesamowitej i świetnej EU?

Może wyjdzie z tego w końcu jakiś dobry produkt traktujący o inwazji zombie. dotychczasowe przeżycia z produktami Tego Typu, raczej nie nastawiły mnie optymistycznie do gier w tych klimatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować