Zaloguj się, aby obserwować  
Danio_X

Koszykówka

1846 postów w tym temacie

Trady super. Ten dzień namieszał w "dziejach" :D.
Szkoda mi Bulls. Thomasa pozbycie się rozumiem. Warrick to lepsza opcja i nie ma niskiego IQ koszykarskiego, ale pozbycie Salmonsa (nawet po to by zejść z salary) i nie zabezpieczyć się żadnym SG? Na 2 teraz jest Kirk i Devin Brown. To tak średnio wygląda. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądaliście wczorajszy mecz Cleveland Cavaliers (118:116) Denver Nuggets?
Wspaniały matchup pomiędzy LeBronem i Carmelo. Pomimo niesamowitych statystyk Jamesa (patrz 1) zwycięsko moim zdaniem ze starcia wyszedł Anthony. W przeciwieństwie do Jamesa nie zawiódł w końcówce. LeBron spudłował ostatnie rzuty i jego drużyna przegrała.
Co do statystyk powiem jeszcze, że James miał 3 straty i +/- wynoszące -5, Melo odpowiednio 1 i +5.

Drugiego meczu nie widziałem. Celtics wygrali jednym punktem z Lakers bez Mamby, co daje nam przesłanie, że w playoffach jeśli nic się w ekipie z Bostonu nie poprawi, będą mieli spore kłopoty.

20100219154839

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 18:17, Iverson7 napisał:

Alez fatalny start Jamisona w Clevland 0-12 z gry 2-2 z osobistych.Licze,ze to tylko
mala wpadka byla.

Ano. Zdaje się, że najgorszy debiut w historii ;p

A dziś... T-Mac is back!
32 minut na boisku, 26 punktów, 4 zbiórki i 3 asysty. Wspaniały mecz, gdyby w drugiej połowie nie przygasł spokojnie miałby ponad 30.
A NYK niestety przegrali, Durantula wykazał się skutecznością w końcówce, gdyby nie on nie byłoby dogrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Bullsi rozwalili w drobny pył Iversona i spółkę. 122-90. Istny blow-out. Taj Gibson 20pkt 13 zbiórek. A ja się martwiłem, że strata Tyrusa Thomasa tak się odbije. Pakiet Taj Gibson-Hakim Warrick świetnie się uzupełnia, nie to co z Thomasem, który za wysokiego IQ koszykarskiego nie posiada. Ciekawy jestem kiedy Noah wróci do s5 po kontuzji. Bo Brad Miller póki co gra świetnie. Dzisiaj 15 pktów 10 zbiórek. Dla porównania Noah w 7 minut ledwo punkt i przestrzelony dunk ;D. Murray, wydaje mi się, że będzie to bardziej produktywny gracz w Bulls od Salmonsa. Oby tak dalej czy Byki mają szansę na 6 miejsce na wschodzie? Więcej wygranych takie jak te, a jestem o to spokojny ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 08:45, Jakli napisał:

/.../Thomasem, który za wysokiego IQ koszykarskiego nie posiada. /.../

O jego koszykarskim IQ się nie wypowiem, bo aż takim znawcą nie jestem, ale mogę powiedzieć, że Tyrus Thomas wspaniale wkomponował się w brutalną siłę Bobków. 12 zbiórek w wygranym debiucie przeciwko Cleveland Cavaliers. Do tego dołożył 6 bloków i Cavs mogli wracać do domu.

Był to czwarty mecz tych drużyn w tym sezonie i trzecie zwycięstwo Charlotte.

Niech się James modli, że nie wpadnie na Bobcats w playooffach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 18:17, KOREKTBG napisał:

A interesuję się ktoś 1 ligą polską mężczyzn?

Raczej wątpie. I tak sama PLK małą ma popularność, a co dopiero liga niżej. Chociaż tak naprawdę to ta liga jest bardziej "polska". Zobaczmy ile tam gra Polaków a ile w PLK. Jest spora różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Asseco, witam w elite8! po tym zwyciestwie z CSKA mysle, ze juz nie ma szans na odpadniecie z dalszej rywalizacji. ja sie strasznie jaram, w koncu cos ugrali w tym top16. ciekaw jestem na kogo trafia, bo przy ich formie mozemy sie spodziewac interesujacych rzeczy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 21:53, rolnik napisał:

Asseco, witam w elite8! po tym zwyciestwie z CSKA mysle, ze juz nie ma szans na odpadniecie
z dalszej rywalizacji. ja sie strasznie jaram, w koncu cos ugrali w tym top16. ciekaw
jestem na kogo trafia, bo przy ich formie mozemy sie spodziewac interesujacych rzeczy
:D.

Nie mów hop, jeszcze 2 mecze ;), ale też jestem dobrej myśli. Logan, Varda i Woods to chyba najlepsze trio jakie kiedykolwiek grało w Prokomie. I to widać. Burrel też świetny gracz. Hrycaniuk się ciągle rozwija i choć w ataku może tytanem nie jest, ale w obronie króluje na desce. Chłopaki. Prokom poraz pierwszy od dłuższego czasu jest brany na poważnie wEurolidze. Myślę, że po tym sezonie warto będzie wydać każde pieniądze, by zatrzymać aktualny skład. Jest to zgrana grupka, która może zawojować nie jeden stadion, a wszystko to przyczynia się do rozwoju basketu w naszym kraju. ;) Piękne ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 18:17, KOREKTBG napisał:

A interesuję się ktoś 1 ligą polską mężczyzn?

ja się interesuję, ponieważ jestem kibicem ŁKS-u

Dzisiaj niestety łodzianie przegra z Tychami ponad dwudziestoma punktami i to już niestety drugi z rzędu fatalny mecz eŁKaeSiaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szok. Asseco przegrał z Polonią... Nie widziałem tego meczu, ale sam fakt powoduje dziw. Niedawno pokonanie CSKA w dobrym stylu, a tu teraz taki szok? No cóż pewno zmęczenie, a Polonia nieźle zaskakuje w tym sezonie. Jeśli część składu zostanie na przyszły sezon i lepiej się zgrają to kto wie może pierwsza 4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 22:34, Iverson7 napisał:

Chyba zbliza sie konies swiata :P!
New Jersey pokonali na wyjezdzie Boston 104-96.


Niestety poziom Bostonu zaniża wiek i kontuzje. To nie ten team co w sezonie mistrzowskim. Dobrze pamiętam tamten sezon. Z prawie każdym win... Boston jak twierdza, a co teraz? ;/ A szkoda, bo chciałem rewanżu za tamte finały wtedy byłoby przepieczętowanie wyższości Lakers nad Bostonem ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh Bullsi przegrali z Pacers z 10 pktami...
Ciekawy news z parkietów, a właściwie z poza parkietów NBA. Michael Jordan kupił drużyną Charlotte Bobcats. No cóż... Fajnie. Uważam, że MJ zasłużył na swoją drużynę tym co zrobił dla tego sportu. Jak go stać na pensje zawodników to proszę bardzo. Ja jestem bardzo zadowolony z tego "dealu" :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam nadzieję, że MJ poprowadzi tą drużynę w taki sam sposób jak prowadził siebie ;)

Mam pytanie, od wczoraj mam Telewizję N, i mam tam program ESPN America i oglądam na nim mecze NCAA,i nie wiem czy leci tam też NBA? Moze ktoś z was wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 08:47, WhiteMamba napisał:

Mam pytanie, od wczoraj mam Telewizję N, i mam tam program ESPN America i oglądam na
nim mecze NCAA,i nie wiem czy leci tam też NBA? Moze ktoś z was wie?

No niestety meczów NBA tam nie znajdziesz. Możesz tam jedynie obejrzeć program NBA Fastbreak, gdzie znajdują się skróty z poprzedniej nocy.
Całe szczęście, że również mam ESPN America u siebie i mogę się skupić na oglądaniu NCAA na żywo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować