Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mad Catz zaprezentował swój sprzęt dla fanów Modern Warfare

16 postów w tym temacie

ELITE keyboard całkiem fajne, nie podoba mi się jedynie ten szpetny panel u góry.

Mysz? nie za bardzo, wolałbym coś co kształtem byłoby zbliżone do myszek RAZER

Headste nic specjalnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajnie to wygląda, ale ja nie jestem jakoś zwolennikiem kupowania urządzeń robionych "pod gry". Nawet nie kupuję podkładek pod myszy, które są ozdabiane artami z gier. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie, ale w grze na wyniki przekładają się umiejętności gracza a nie jego sprzęt, chociaż taki na pewno ułatwiłby całą rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem takie zabawki są kierowane do dzieci max do 16 lat. Kupić klawiaturę lub myszkę za 200zł bo ktoś nakleił na tym napis Modern Warfare 2 ?
Zawsze mnie wkurzało takie sępienie kasy...
Nie lepiej wydać te 200zł jak już tak ktoś kocha gry po prostu na inną dobrą grę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mocno średnie te nakładki na pada. Żeby nie powiedzieć obleśne. Ale samo podświetlenie gałek jest spoko. Inne akcesoria nawet spoko ale chyba tylko dla fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na nic się nie zda drogi sprzęt gdy ma się słaby skill, ot co. Ale to tak na marginesie.
Sam sprzęt jest średni, musiałbym narzekać na nadmiar kasy żeby się takim czymś interesować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

klawka całkiem niezła , za to myszka to nic specjalnego . W zasadzie to jednak i tak bym wolał se na mojej lycosie śmigać i przetestowanym ie 3.0 , a soundy to lepiej przetestowanej marki ;] chociaż jeżeli będzie taniej od headseta sony to chyba się skuszę do mego chlebaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opublikowaliście tego newsa z prędkością świetlną. Ale przynajmniej się pojawił. Akcesoria całkiem całkiem ale mam już swoje i nie spieszno mi na zamianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować