Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Quiz #78: Z której części Need for Speed pochodzi poniższy obrazek?

59 postów w tym temacie

Grałem w tę część u kolegi :] grafika pokierowała mnie na prawidłową odpowiedź ;)
P.S. to chyba quiz z największą ilością dobrych odpowiedzi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika trochę mnie zmyliła, nie grałem tylko w dwie części z tej listy, strzeliłem w błędną odpowiedź :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem ją kiedyś na Pentium 100 z kartą 1Mb, w okienku, prawie bez detali ale dało się grać. Na 486DX100 nie chciała chodzić. To były czasy, dzisiaj gra się nie uruchomi jeśli nie wykryje sprzętu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ups, zapomniałem jaka ta gra była brzydka, przez to podałem wcześniejszą... ach ten głupi sentyment, mąci pamięć :) A to jedna z moich ulubionych części tej serii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwszy quiz, z którym nie miałem żadnych problemów. Swoją drogą kapitalna gra, ten Hot Pursuit, grałem w to jakieś 5 lat temu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cholera trochę się się zdziwiłem jak zobaczyłem wynik. Jak byłem mały to grałem w nfs Hot Pursuita wiele razy, jednak myślałem, że trochę lepiej to wyglądało (po tych wszystkich crysisach to tak jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja akurat nie miałem problemu z odpowiedzią bo grałem w każdą z odpowiedzi którą tu podali:)))
Wystarczyło nieco tylko sb przypomnieć i po sprawie^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazwijcie mnie zgredem i dinozaurem, ale mi ta gra nadal się podoba (graficznie też) i właśnie ją sobie zainstaluję, a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eech! To były czasy jak pykałem w to u brata na kompie Celeronie z grafiką Voodoo 3Dfx. MIODZIO!!! I jeszcze pamiętam Killer Loopa na joysiticku się grało i w Star Wars Rouge Squadron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować