Zaloguj się, aby obserwować  
Chojna_90

Naznaczony

14 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2009 o 22:38, Chojna_90 napisał:

Co sądzicie o nowym serialu TVN?? Czy ten serial osiągnie sukces? Czy będzie tandetą z dobrą obsadą aktorską...;p

Po dwóch odcinkach stwierdzam, że nawet mi się podoba, tylko ten mroczny pan w kapeluszu jakiś taki mało mroczny. Od razu, jak go zobaczyłem, skojarzyła mi się postać "palacza" z archiwum X. Ale ten w "Naznaczonym" za często się moim zdaniem pojawia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 22:43, Lfdracon napisał:

> Co sądzicie o nowym serialu TVN?? Czy ten serial osiągnie sukces? Czy będzie tandetą
z dobrą obsadą aktorską...;p
Po dwóch odcinkach stwierdzam, że nawet mi się podoba, tylko ten mroczny pan w kapeluszu
jakiś taki mało mroczny. Od razu, jak go zobaczyłem, skojarzyła mi się postać "palacza"
z archiwum X. Ale ten w "Naznaczonym" za często się moim zdaniem pojawia :/



Ogólnie jak ma to być film, który ma straszyć to nie robi tego...Ale nawet fajnie się go ogląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś nie przekonuje. Pan który ciągle odpowiada "to nie ma znaczenia" nie jest tajemniczy tylko nudny. Jakoś nie widzę także o czym tak właściwie ma być ten serial. Dam mu jeszcze szanse, ale nie wróżę świetlanej przyszłości w moim serialowym 'jadłospisie' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co film interesujący pod względem fabularnym. Boję się tylko, że zrobi się z tego szajs (w połowie serialu) pokroju Twarzą w Twarz sezon 2. Dobra obsada aktorska, ale widać, że to polski serial. Strasznie się chwalono, że producenci nie szczędzili kasy na ten serial itd itd - póki co tego nie widać :/ Pan Tajemniczy jest hm...dziwny. Ani straszny ani ciekawy. Popieram Volvoxa - jest nudny. Nie sądzę, że serial błyśnie czymś innowacyjnym ale trzeba mu dać szansę. Przypomina mi nieco "Ring" (motyw z "szalonym" dzieckiem) i "Piękny umysł" - motyw ze zwidami - w tym przypadku chodzi o Kamienną Twarz aka Pan Tajemniczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Kumpel mi dzisiaj opowiadał i ponoć badziew jakich mało. Nie jest to ani tajemnicze, ani straszne, a raczej śmieszne i przewidywalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 23:19, Sarturias napisał:

Póki co film interesujący pod względem fabularnym. Boję się tylko, że zrobi się z tego
szajs (w połowie serialu) pokroju Twarzą w Twarz sezon 2. Dobra obsada aktorska, ale
widać, że to polski serial. Strasznie się chwalono, że producenci nie szczędzili kasy
na ten serial itd itd - póki co tego nie widać :/ Pan Tajemniczy jest hm...dziwny. Ani
straszny ani ciekawy. Popieram Volvoxa - jest nudny. Nie sądzę, że serial błyśnie czymś
innowacyjnym ale trzeba mu dać szansę. Przypomina mi nieco "Ring" (motyw z "szalonym"
dzieckiem) i "Piękny umysł" - motyw ze zwidami - w tym przypadku chodzi o Kamienną Twarz
aka Pan Tajemniczy :)


Też miałem skojarzenie z Ringiem ;p No właśnie chwalono a jakoś tych efektów specjalnych nie widzę a o których mówiono...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem obydwa odcinki zachęcony zapowiedziami i mam poważne podejrzenia, że pomysł i wyzwanie jakie sobie nim postawili zdecydowanie przerósł twórców.

Widać momentami, że próbowali zrobić coś w klimatach niepokonanego, niedoścignionego i najlepszego serialu wszech czasów (moim skromnym zdaniem ;p) czyli Twin Peaks. Jednak ktoś chyba tam zapomniał, że klimat grozy, podejrzliwości itp. buduje się właśnie przez to, że nie pokazuje się tego, czego się mamy bać.

No i ogólnie tak. Obejrzałem dwa odcinki i jakoś dalej nie mam ogólnego zamysłu o co w tym serialu chodzi? Jest jakiś, już mnie denerwujący, gościu w kapeluszu i pelerynie, jacyś inni, na których zsyła zło, ale nic z tego nie wynika. Jakieś to takie nieskładne i bez większego sensu, celu.

Zobaczymy (jak będzie mi się chciało jeszcze to oglądać), ale raczej będę chyba obstawał przy tym stwierdzeniu, że zamysł przerósł twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 23:25, Budo napisał:


Kumpel mi dzisiaj opowiadał i ponoć badziew jakich mało. Nie jest to ani tajemnicze,
ani straszne, a raczej śmieszne i przewidywalne...


Jak zobaczyłem zapowiedź w TV to prawie wybuchnąłem śmiechem ;]
Thrillerowy serial made in Poland? Gdzie większość aktorów gra w jakichś badziewnych komediach romantycznych? To nigdy się nie uda ;D Po prostu wygląda to groteskowo i komicznie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem po 3 odcinku (mam telewizję n i wypożyczyłem) i muszę przyznać, że to narazie najgorszy odcinek. Jedyny plus to postać redaktora pisma "Skandal" pod koniec odcinka widać, że chce rozwiązać sprawę nieznajomego. Wątek pracownicy biura był strasznie nudny, ale zapowiedź następnego odcinka bardzo zachęca. Mam nadzieję, że będzie lepszy od 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 17:31, Maciej2095 napisał:

jestem po 3 odcinku (mam telewizję n i wypożyczyłem) i muszę przyznać, że to narazie
najgorszy odcinek. Jedyny plus to postać redaktora pisma "Skandal" pod koniec odcinka
widać, że chce rozwiązać sprawę nieznajomego. Wątek pracownicy biura był strasznie nudny,
ale zapowiedź następnego odcinka bardzo zachęca. Mam nadzieję, że będzie lepszy od 3.


I tak będziemy żyć z nadzieją do ostatniego odcinka xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować