Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jeszcze jedna edycja specjalna Modern Warfare 2

24 postów w tym temacie

i po co komuś coś takiego ?? jeśli o mnie chodzi to powinni wydać edycję specjalną której dodatkiem będzie.... NISKA CENA!! kupił bym na 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że nasrałeś sobie na życiorys tym tekstem? Wiesz, ilu jest graczy grubo nawet po dwudziestym roku życia, którzy lubią takie gadżety? Ja sam mam 19, a jaram się figurką Carnby''ego z Alone in the Dark i jakimkolwiek innym gadżetem tego typu.
Więc, zastanów się, tudzież japa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 15:50, misioo napisał:

"Ale który gracz nie chciałbym postawić tych wszystkich gadżetów na półce?"

Taki który skończył 15 lat?

Ee... lol? Uważasz, że to w większości ludzi 15> stać na wydanie kilkuset zł na EK? Ciekawe podejście. :P Mi się wydawało, że na takie rzeczy stać w większości dorosłych, i to raczej tych lepiej zarabiających... Zaś co do samej figurki - może nie każdy gracz, ale na pewno każdy kolekcjoner i fan tej gry chciałby figurkę mieć. Np. ja, ale cóż, cena zaporowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny gadżet jaki chciałbym mieć to figurki bohaterów - ale bohaterów z krwi i kości a nie drugoplanowych panienek. Postawiłbym sobie takiego Kratosa lub "Snejka" na półce. A co do edycji COD:MW2, ta wygląda lepiej, ale i tak kupie zwykłą (i tak z limitki zrezygnowałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurdę, kilka dni temu złożyłem pre-ordera na podstawową wersję MW2. I to właśnie w GAME... Chociaż z drugiej strony nie wiem czy chciałbym wydawać dodatkowe 80 funtów na metalowe pudełko i na-uj-mi-potrzebną figurkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować