Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy, bardzo brzydki pad do Xboxa 360

63 postów w tym temacie

Łukasz Odziewa

W Stanach Zjednoczonych pojawić się ma nowa wersja kolorystyczna pada do Xboxa 360. Miejmy nadzieję, że Microsoft nie zamierza sprowadzić tego koszmarka do Europy. Tym razem możemy być spokojni, bo pomimo iż coś jest dostępne tylko za oceanem, wiele nas nie ominie.

Przeczytaj cały tekst "Nowy, bardzo brzydki pad do Xboxa 360" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w sklepach pad kosztuje 120-160zł a Play&Charge 70-90, więc niedrogo licząc po cenach sklepów bez okazji, bo na allegro pada można kupić nawet za 50-80zł, a Play&Charge w MM w Rzeszowie kupiłem za 39,90 :). Kolorystyka tego pada jest okropna nie wiem kto to projektował, ale nie chciałbym go mieć. Ale jakby na nim napisali Halo 3to już byłyby ostatki :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O matko, naj naj, to jest oryginalny lub Logi Chillstream. Czarny do X360 nie podoba Mi się ze względu na kolorowe przyciski, ale TO... dobrze, że nie będzie tego w Europie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marny news. Jakby napisane było że pad jest super to byśmy tylko czytali och ach. Dla mnie nie jest taki brzydki a nie sprowadzenie go do europy będzie wyrazem olania naszego rynku. Nie wiem z czego można się tu cieszyć... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałoby sobie M$ spokój z nowoczesnymi dizajnami i zrobiło co Sony - genialna nowa wersja DualShocka to świetna sprawa, ten pad koksił na ps2 i koksi na trójce. a pierwszy pad xboxa 1 to była cegła z gałkami :D Innymi słowy - odchudzić, uprościć, dopasowac do dłoni normalnego człowieka i nie bawić się z kolorkami.

A może liczą na to, że Natal wyprze kontrolery fizyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 21:37, Ostrowiak napisał:

Dałoby sobie M$ spokój z nowoczesnymi dizajnami i zrobiło co Sony - genialna nowa wersja
DualShocka to świetna sprawa, ten pad koksił na ps2 i koksi na trójce. a pierwszy pad
xboxa 1 to była cegła z gałkami :D Innymi słowy - odchudzić, uprościć, dopasowac do dłoni
normalnego człowieka i nie bawić się z kolorkami.

A może liczą na to, że Natal wyprze kontrolery fizyczne?



Jakoś o wiele bardziej cenie sobie pada od xboxa. Nie wiem o co Ci chodzi ale xbox 360 nie ma pada od pierwszego x. Ten nowy jest dla mnie o niebo lepszy od pada z ps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówię o tym, że M$ mogłoby powrócić do starego pada po sesji przycinająco-dopasowującej. A moim skromnym zdaniem lepiej w dłoniach leży padzik Sony, pewnie przyzwyczajenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować