Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pomarańczowa Kolekcja Klasyki - Towary Nowe, Pomarańczowe

73 postów w tym temacie

Cenega Poland

Cenega Poland z przyjemnością informuje, że już wkrótce światło dzienne ujrzy W wyjątkowych, ekskluzywnych pomarańczowych pudełkach – zarezerwowanych dotychczas dla gier na konsole PS3 i filmów wydawanych na płytach Blue-Ray wydane zostaną poniższe tytuły!

Przeczytaj cały tekst "Pomarańczowa Kolekcja Klasyki - Towary Nowe, Pomarańczowe " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mało mnie interesują te tytuły, a ten pomarańczowy ... ehh, ale cieszę się, że powstają takie reedycje. Zawsze to szansa na kupno jakiegoś tytułu, którego do tej pory nie mieliśmy okazji kupić, a którego nie dało się już nabyć w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa pomarańczowa rewolucja ^^ szkoda tylko, że prócz wyglądu (moi zdaniem na gorszy) raczej nic się nie zmieni :P Choć mam cichą nadzieję, że cena spadnie chociaż o "piątaka" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena pewnie taka sama bo przecież to tytuły które nadal są w kolekcji klasyki. Stawiam na to samo czyli 24.90 bo przecież to ta sama reedycja, tylko wygląd pudełek zmieniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przemierzaj ulice Vice City - od niedostępnego getta po przeludnione plaże"
Vice City i przeludnione plaże... xD

Zmiana in plus. Takie pomarańczowe pudełka to świetna odmiana od szarej codzienności :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląd zajefajny :P Szkoda tylko, że nie ma żadnych nowych tytułów, tylko same te co można było dostać za 12,50zł... ale by cdprojekt wała zaliczył jak by cena sugerowana tej serii wyniosła 19.99zł ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Średni imo ten kolor, wolę klasyczne, tytuły te samo co były wczesniej, cena przypuszczam że spadnie do poziomu jaki by niedawno w promocjach, 13-15 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na widok tytułu przestraszyłem się, że okładki będą równie tragiczne jak jedna z serii wydawniczych Techlandu, ale wygląda to ZNAKOMICIE! Ciekawe co wymyślą w S$, bo tam też pewnie szykuje się mały lifting.


igor8472

W co Ty wierzysz? Promocja była na celu wyprzedanie jak największej ilości "starej" Kolekcji Klasyki, stąd ta atrakcyjna cena. Nie wydaje mi się, aby miała spaść poniżej poziomu 25zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle, serii przyda się odświeżenie. No i Hitman: Krwawa Forsa. Chyba że gra już była od dawna w KK. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko teoretycznie jest lepiej. IMHO pudełko brzydsze, drożej (29,90) i ogólnie dziwacznie.
KK to jedna z niewielu serii, która trzymała klasę, a teraz? Coś jak eXtra Klasyka CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A fuj! Dobrze, że co miałem kupić, to już kupiłem. Czarne pudełka ze złotą okładką mają klasę, te potworki już raczej nie. I jeszcze brak nowych tytułów i podwyżka cen... oj niefajnie się robi na rynku tanich serii, niefajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować